Lise Yorum ve Soruları Meslek lisesini bitirenler ,hangi meslek uzerine okunuz

Sympathique

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
8.389
52
ben Nevsehir anadolu meslek ve meslek lisesi
2002 ve hazir giyim bolumunden mezun oldum ,
ya siz arkadaslar hangi meslek uzerine okuduz, ve suanda mesleginizimi yapiyosunuz

İstanbul Sultan Selim Kız Meslek Lisesi, Elsanatları Bölümü mezunuyum.
Şuanda muhasebecilik yapıyorum.:bbo:

Ben 2000 aydınlıkevler tic. mes.lisesi mezunuyum Muhasebe bölümü
Şuan ise açıköğretim işletme okuyorum..

2004 kız meslek lisesi tekstil mezunuyum. mezun olduktan sonra 2 yıllık tekstil okuduktan sonra şuan aöf işletme okuyorum.
tekstille alakalı bişey yapmayı düşünmüyorum zaten bulunduğum yerde imkanlar kısıtlı bu sektörde.

bende anadolu kız meslek lisesi mezunuyum ,,bölümüm hazır giyimdi 2000 yılı mezunuyumm
ama şu an evdeyimm hiç mesleğim üzerine çalışmayı düşünmedimnm ,,çünkü son sınıfta gönderdiklerii staj yerlerii beni çalışmaktan tiksindirdii

kızlar bende izmit teknik lkisesi bitirdim.kimya bölümünü malesef kocayı erken buşup evlendim.1990 mezunuyum 1994 evlendim.eşim üniversitede okumamı istememişti.

bende anadolu kız meslek lisesi mezunuyum ,,bölümüm hazır giyimdi 2000 yılı mezunuyumm
ama şu an evdeyimm hiç mesleğim üzerine çalışmayı düşünmedimnm ,,çünkü son sınıfta gönderdiklerii staj yerlerii beni çalışmaktan tiksindirdii

aynen valla:lepi:

Bende Faik Şahenk Anadolu Teknik lisesi mezunuyum, bölümüm inşaat. 2 sene de Mersin üniversitesinde okudum. Şu an kendi mesleğim olmasa da ona yakın bir işte çalışıyorum :) iyiki okumuşum meslek lisesinde diyorum

11 yaşımda ailemin benim için seçtiği o anda orasının meslek lisesi olduğunu bile bilmedğim imam hatip lisesinde okudum.ortaokulla lise beraberdi o zaman.o okula girmek için sınava soktular bizi birde liseyi tam bitirdim ne oldu dersiniz katsayı olayı çıktı.üni. gidemedim.gidebileceğim tek yer ilahiyat onuda ben istemedim.pişmanım o lisede okuduğuma

Üsküdar Mithatpaşa Kız Meslek Lisesi Giyim Bölümü mezunuyum kendi giysilerimi dikmekten öteye geçemedimsositososito

Ticaret Lisesi muhasebe bölümü mezunuyum. Üniversitede de muhasebe bölümünü okudum. Çalıştığım şirkete muhasebeci olarak girdim son 3 yıldır da satış müdürlüğü yapıyorum gamyoncuiremsu

Afyon zübeyde hanım kzı meslek lisesi çocuk gelişimi bölümünü bitirdim iyikide gitmişim çocukları çok seviyorum gamyoncuiremsu tam benlik bi meslek 2 yıl usta öğretici olarak çalıştım bu sene çalışmıyorum.

Sultanahmet Anadolu Teknık lısesı Makıne Bolumu mezunuyum tabırı caızze Torna tesvıye mezunuyum :sm_cool: su an teknısyen olarak bıraz meslege devam edıyorum ama kut beyınlerı gelıstıremedıgım ıcn sana yıde calısamadım :kızgın: anca staj donemınde :kızgın:

1986 izmit endüstri meslek lisesi makina ressamlığı mezunuyum.Erken evlendiğim için hiç çalışamadım ama herzaman keşke yapabilsetdim bu işi dedim.

bende meslek lisesinde okuyanlardanım.mutlaka artıları olmuştur ama üniversite anlamında ağır rakiplere karşın tam bir haksızlık gördüğümüze inanıyorum.kaldı ki meslek seçimi orta okulu bitiripte liseye geçilecek yaş mı sizce yanlış bir düzen kimseye tavsiye etmiyorum.harcandık resmen:KK43:

X