nasıl anlarsınız?

gul.m.n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
89
1
bir erkeğin sizden soğuduğunu size artık aşık olmadığını beraberliğinizdeki herşeyin sadece bir senaryodan ibaret olduğunu nasıl anlarsınız

bakışlarından sıcaklığından..
sarıldığında ki sıcaklık samimiyet...

ben kötüyken verdiği tepkiler.. hasta olduğumda yaklaşımı...

eskiden yapıp artık yapmadığı şeyler ve yeni huyları

senaryodan ibaret olduğunu sadece cinsel beklentileri olduğundan anlarsın ya da maddi..
artık seni sevmediğinide ilgisizliğinden soğuk davranışlarından saygısızlığından anlarsın
ama benim için değişmez tek şey var oda yalan söylemişse bir kez bile olsun o adamdan hayır gelmez.basit bir yalan bile olsa o adamın rahatlıkla yalan söylebilmesi onu bitirmiştir zaten..

sana baktığında bakmış olmak için bakıyorsa, gözünün içine bakmıyorsa soğumuş demektir.

ya şuna inanıyorum kadınlar bu konuda okadar ince ve hassaski böğle bişide önce hissedersiniz ..
ve gözünden , sahte bakışından anlarsınız . diğerlerni arkadaşlar özetlemiş zaten .. ama önce gönlün hisseder ..

insan bir soğuk bakışından anlar .ilgisizlik , sık görüşmek istememe, telefonda sürekli susmak, konuşacak bişey bulamamak......vs bunlar bile yeterli nedenler bencee

eskisi gibi artik herseyinle ilgilenmez.soguktur bakislari. bahane uydurup bulusmak istemez yada bulusmussa tedirgindir cunku gitmek istiyordur. mesajlara aninda cevap gelmez cagrilara ise suan mesgulum sonra ararim diye basindan savar aradiginda konusulucak bisey bulamaz sonu cogu zaman kavgayla biter tel yuzunuze kapanir.. cani sikkinsa butun hirsini senden alir.eskiden istediginiz anda telini veren adam bu sefer ne yapacan ne ariyon diye kavga cikarip moralinizi sifira indirir

bir erkeğin sizden soğuduğunu size artık aşık olmadığını beraberliğinizdeki herşeyin sadece bir senaryodan ibaret olduğunu nasıl anlarsınız

selda cino nunda dediği gibi yalan söylüyorsa...
cinsellikten kaçıyorsa,kendini bi odaya kapatıp yanlız kalıyorsa...
tehlike çanları çalmaya başlamıştır...
rabbim herkesi iyilerle karşılaştırsın...:Saruboceq:

susuyor konuşmuyorsa,bir söylediğimi birkaç kere tekrar ettiriyorsa,bana eskisi gibi bakmıyorsa anlarım ki bir şey var :KK43:

X