2009 anne adayları kaç kilo aldığımızı paylaşalım

zeynepcer

Guru
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2008
2.844
802
anneler kaç kilo aldığımızı paylaşalım
sağlıklı hamillelik 10-14 kilo arası biliyoruz
birbirimize destek olarak hamileliğin sonuna kadar doğru kilolar almaya çalışalım:enbuyukkk:

Son düzenleme:
ben henüz hiç kilo almadım...............
12+2 haftalık olduk
53 kiloyum...ve kilom hiç artmadı..52-53 arası değişiyor...

Ben 63 kilo ile başladım.Şu an 65,5 kiloyum..ikiz hamileliği geçirdiğim için daha fazla kilo alacağımı düşünüyorum...
12 + 5 günlüğüm...

bende hiç kilo almadım daha..
50 kilo ile başladım..
13+1 günlük bebeşimmmm

kızlar helal olsun size lilolarınız süper valla
kilolara dikkat edin mutlaka
size tavsiye fazla kilo kesinlikle iyi değil ne sizin için ne de bebek için.
15 kiloyu geçmeyin kesinlikle o bile çok aslında.
ben 4 kilo fazla ile hamile kaldım.üstüne de 22 kilo aldım.yani toplamda 26 kilo.
ve acı gerçek bebeğim 6 aylık oldu ama benim hala 10 kilo fazlam var boyum uzun ordan kurtarıyorum ama eski kıyafetlerimin hiçbiri olmuyo.
amman dikkat...

Evlendiğim ilk günlerde geçen sene 57 kiloydum...kaydirigubbakcemile3

bende evlendiğimde 2 sene önce 50 kiloydum
şimdi 60
ama ben ilaçların kurbanıyımsenağlama
hiç suçum yokcokacimcoook
badem sen boyuna göre çok zayıfmışın
manken gibi filandın heralde

bende evlendiğimde 2 sene önce 50 kiloydum
şimdi 60
ama ben ilaçların kurbanıyımsenağlama
hiç suçum yokcokacimcoook
badem sen boyuna göre çok zayıfmışın
manken gibi filandın heralde

Hala ince görünüyorum canım.
Ama karnımda küçük bir top yutmuş görüntüm var...hihoyyytkaydirigubbakcemile3

maşallah ben söylemiyeyim bari sizin yanınızda :) siz hala manken gibisiniz ben 15+6 yım 4,5 kilo kadar aldım. 53'tüm 58'e merdiven dayıyoruz.

valla canım 70 ile başladım allahtan boyum var 1.76 kadar. şu an 73 oldum. ne olacak halim düşünemiyorum.

bende 14+3 haftaligim bebegim bi hafta onde gidiyo ve 63 ile basladim suanda 60 kiloyum,

54 kilo ile hamile kaldım şu an 13 haftalık hamileyim ve 52 kiloyum kusmalarım ve kan kaybım yüzünden kilo veriyorum

elinize sağlık çok iyi olmuş birbirimize destek sağolasın arkadaşım böyle bi başlık açtığın için bizde şuan 15+5 günlüğüz ve 63 kilo ile başladım şuan 65 kiloyum 2 kilo aldım bakalım inşallah fazla kilo almam ve kendime sınır koydum 75 geçmeyim diye dua ediyorum kızlar benim 2. bebiş ne alınıyorsa son ayda alınıyo aman dikkat edelim kendime sınır tanıdım 75 geçmicem diye:KK70:

elinize sağlık çok iyi olmuş birbirimize destek sağolasın arkadaşım böyle bi başlık açtığın için bizde şuan 15+5 günlüğüz ve 63 kilo ile başladım şuan 65 kiloyum 2 kilo aldım bakalım inşallah fazla kilo almam ve kendime sınır koydum 75 geçmeyim diye dua ediyorum kızlar benim 2. bebiş ne alınıyorsa son ayda alınıyo aman dikkat edelim kendime sınır tanıdım 75 geçmicem diye:KK70:

bende şimdi 61 kiloyum
16 haftamızı dolduruyoruz bebişimle
bende5 ayın sonuna kadar sadece 2 kilo almayı pilanlıyorum
son aylarda daha çok alacağız tabiki
70 kiloyla hamileliğimi bitirmek istiyorum inşallah

X