Saç Rengi ve Saç Boyama Siyahın üzerine kahve tonlarında saç boyası nasıl yaparım?

D

diclee

Ziyaretçi
kızlar 1 ay önce saçımı loreal brezilya koyu kestaneye boyadım saçım resmen simsiyah oldu hiç begenmedim şimdi kahve tonlarında bişeyler yapmak istiyorum ama tutmaz die korkuyorum sizce saçımı açık kestaneye boyasam tutarmı yada kahvenin hangi tonlarına boyamalıyım lütfen yardım edin çok kararsız kaldım kurtarın beni bu siyah saçlarımdan önerrilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

cnm banada tutmaz gibi gelio açtırman lazım arkadaşlarımdan biliyorum ama bu sitede benden daha bilgili kişiler var bakalım onlar ne dicekler

bende aynı dertten muzdariptim..maalesef orielle açtırmak zorunda kaldım..
açık kahve boya almıştım sadece diplerimi açtı iğrenç oldu .. bence profesyonel yardım al..

orıelle acmadan olmuyoo bende yaptırdıma ama dıplerı cok acık oluoo sakın yaptırmaa ıgrenc bı renge donusuyooo

Gerçi bi ay olmuş sen boyayalı ama :çok üzgünüm:sadece bi kez boyadıysan bi de siyah değilde kahve tonu oldugu için belki zamanla akar die düşünüyorum ben :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Diğer bölümde de yazmıştım benim saçlarımda siyah 1 senedir falan boyuyorum sanırım. Artık hiçbi rengi tınmıo saçım yasakkelime Palette yoğun açıcı serisi aldım 2 kutu ben onla bi boyayımda sana hasarı haber veririm sırnaşık şey Kel kalmam yakındırsırnaşık şeysırnaşık şey

Belli bile olmuyor boyandığı...
Benimde saçlarımda siyahlık var yarısından itibaren.
Kahverenginin iki tonunuda denedim ama olmuyor kendi saçım tutarken diğer yerler koyu oluyor yine tek çözüm açtırmak ama oda saçı yıpratıyor...

loreal ultra açıcı dogal kahveyi denesem işe yaramı acaba aranızda deneyen varmı şaçlarım yüzünden depresyona girdim resmen aynaya bakınca siyah saçlarımı görmek istemiyorum koyu olsada kahve tonlarında bişey olsun bari saçlarımı orielle açtırmak istemiyorum çok yıpratıyomuş bu hafta sonu boyucam ne olursa olsun yoksa çıldırıcam siyah saçtan nefret ediyorum kızlar en azından saçımı koyu kahve nasıl yapabilirim onu söyleyin siyahtan iidir hangi marka alsam tutar

arkadaşım sacını bıkaç kere arap sabunu ve sıcak suyla yıka. bu bayagı bı akıtır rengini. ama sonrada guzelce saç kremi falan sür.
ultra açıcının tek farkı içindeki peroksiti yuzde 7.5 olması. saçını açmaz buyuk ıhtımal.
eğer saçın saglamsa ve nefret edıyorsan renginden git 2 veya 3 kutu koleston en açık kullu sarısını al 12.1 bununla saçını bolca fazla fazla boya yetecek kadar boya. kafana poşet geçir 25 dk kadar sıcak hava tut. 1 saat kadar beklet kafanda poşetide. sonrada git yıka saç kremi sür. bu buyuk ıhtımal saçının sıyahlıgını alır. sonucta sen koyu kahveye boyamışşın ama sıyah olmuş.
dıplerine dıkkat et ama dıplerin çok açılabılır.çıkan sonuc hoş olmasada mutlaka saçın 1 2 ton açılır. sonrada açık kahveye boyarsın .

sanırım lorealin di şimdi markasını unuttum ama siyah boyayı akıtan ve saça orial kadar zarar vermeyen bi ürün var.profosyonel kuaförlerde bulunuyor.önce saçını doğal rengine getirsinler sonra istediğin renge boya..

tutmaz açman lazım...en azından biraz rengini kırman lazım...

Burda siyah sac yuzunden cekmedigi kalmayan en tecrubeli Benim cok zor boya yapsanda yalniz dipleri tutuyo ve sonuc tabikide igrenc kuaforden yardim al canim yoksa s'en yapamasin evde

dicle ben loreal ultra açıcı kahveyi siyah saçıma uyguladım hiçbir değişiklik olmadı boşa uğraşma derim

mrb arkadaslar.ben saçlarımı koyu kahveye boyadım bi kaç hafta önce ama siyah oldu nedense:1no2: şimdi 1 ay sabunla felan yıkayıp akmasını beklicem sorada açık kumral yaptrmak istiorum olurmu sizce ?? yardım lütfen :çok üzgünüm::a015:

X