dükkan açmak istiyorum

O

ojos

Ziyaretçi
kızlar az sermayele dukkan acmak ıstıyorum onerebılcegınız neler var

Son düzenleyen: Moderatör:
su bayiliğini tavsiye ederim küçük sermayelerle başlayabilirsin
takı toka bujiteri dükkanı açabilirsin
tali sigorta acenteliği yapabilirsin
ev yemekleri satan bir yer açabilirsin
el işi ürünler satılan bir yer olabilir
organik ürün satılan bir yer...vs vs.....
ama tecrüben yoksa tek kalem mal satabileceğin bir yer açmanı öneririm

istanbullun neresi cnm semt çok önemli açıcağın iş için

takı-toka-bijuteri olabilir canım..
içine yün ip flnda katablrsn

bende ufak sermaye ile takı yapıp satmak istiyorumm ama nereden başlanır bilemiyorumm sermayeyi yavaş yavaş büyütmek hedefindeyim aslanda hiç param yok nasıl yapılır bilmem

Arkadaşlar 2 yıl öncesine kadar bijuteri malzemeleri- tuhafiye malzemeleri satabildiğim ve hobi üzerine kurs verdiğim bir iş yerim vardı şu anda çıkmak zorundayım bir kaç saatliğine yokum, dileyenin, merak edenin tüm sorularını yanıtlayabilirim...

Arkadaşlar 2 yıl öncesine kadar bijuteri malzemeleri- tuhafiye malzemeleri satabildiğim ve hobi üzerine kurs verdiğim bir iş yerim vardı şu anda çıkmak zorundayım bir kaç saatliğine yokum, dileyenin, merak edenin tüm sorularını yanıtlayabilirim...

canım ben kozmetik dükkanı açmayı düşündüm bugün acaba bu konuda bilgin varmı malzemeler nereden alınır satandalar filan sositososito

valla benim imkanım olsa aktar bayiliğini falan alırdım.ota çöpe çok meraklıyım ya ondan heralde.

merhaba antalyada yaşıyorum tuhafiye açıcam uygun fiyata nerden mal alabilirim bir bilen varmı?

ben de kostümcü açmayı çok istiyorum, kendi yaptığım aksesuarlar vs...
ama nerden nasıl başlarım bilmiyorum hiç

ben de kostümcü açmayı çok istiyorum, kendi yaptığım aksesuarlar vs...
ama nerden nasıl başlarım bilmiyorum hiç

benim arkadaşımın o tarz bir yeri var ama tam olarak kostümcü değil..23 nisan,19 mayıs gibi yılın sadece belli zamanları kostümler dikiyorlar okullar için, tek başına çalışmayla olucak gibi değil çok yoğun oluyorlar o dönemler tüm ev halkı, yakın arkadaşları ,akrabalar hepsi yardım ediyor sabahlara kadar o dönemlerde..onun dışında terzilik yapıyorlar..normalde kostümcü dükkanı açsan sadece pek gitmez gibi canım ,her an kostüm alan olmuyor, belli dönemlerde anca o da ihaleye girip okul sana verirse oluyor..

benim arkadaşımın o tarz bir yeri var ama tam olarak kostümcü değil..23 nisan,19 mayıs gibi yılın sadece belli zamanları kostümler dikiyorlar okullar için, tek başına çalışmayla olucak gibi değil çok yoğun oluyorlar o dönemler tüm ev halkı, yakın arkadaşları ,akrabalar hepsi yardım ediyor sabahlara kadar o dönemlerde..onun dışında terzilik yapıyorlar..normalde kostümcü dükkanı açsan sadece pek gitmez gibi canım ,her an kostüm alan olmuyor, belli dönemlerde anca o da ihaleye girip okul sana verirse oluyor..

aa saol canım, ama ben daha çok cadılar bayramı tarzı şeyler için kostümler düşünüyorum, biliyorum iş yapmaz para kazandırmaz ama, ben seviyorum, zaten diğer topikte de yazdım şimdi ya bu sene atölyemi kurucam inşallah, atölyem evde olucak, 65 metrekare, birsürü malzeme, zaten asıl işim ressamlık ya, işte bi yanda boyalar kagıtlar vs teknik malzemeler, kumaşlar düğmeler boncuklar dikş makinalarım hepsi orda olucak, eğer olursa işte orda da yapabilirim zaten ben gelinlikçide çalışıyorum ya, işide az buçuk beceririm yani şimdi bile

aa saol canım, ama ben daha çok cadılar bayramı tarzı şeyler için kostümler düşünüyorum, biliyorum iş yapmaz para kazandırmaz ama, ben seviyorum, zaten diğer topikte de yazdım şimdi ya bu sene atölyemi kurucam inşallah, atölyem evde olucak, 65 metrekare, birsürü malzeme, zaten asıl işim ressamlık ya, işte bi yanda boyalar kagıtlar vs teknik malzemeler, kumaşlar düğmeler boncuklar dikş makinalarım hepsi orda olucak, eğer olursa işte orda da yapabilirim zaten ben gelinlikçide çalışıyorum ya, işide az buçuk beceririm yani şimdi bile

aa öyle mi, kostüm işiyle uğraşan arkadşım da gelinlikçide çalışıyordu artık kostüm işinde..

gelinlikçilerin ortak hayali :p
bi süre sonra sıkıyo hepsi bembeyaz hepsi tüllü ve güllü
insan rengarenk eğlenceli şeyler istiyo =)

merhaba antalyada yaşıyorum tuhafiye açıcam uygun fiyata nerden mal alabilirim bir bilen varmı?

tokatta yaşıyorum ben tokat sofra bezleri cok uygun elde satabilirsin sonra dükkan acıncada orada satarsın tokat basmaları ucuz tavsiye ederim:)

Bende bayan giyim ya da kozmetik üzerine bir dükkan açmak istiyorum. Şu an özel sektördeyim.kendi işimin patronu olmak istiyorum.
kolayda olmayacak malum sermaye ve ortak şart. Dükkanın açıldığı yer, konumda çok önemli. Tecrübe eymiş birileriyle görüşmek gerek.

Bende bayan giyim ya da kozmetik üzerine bir dükkan açmak istiyorum. Şu an özel sektördeyim.kendi işimin patronu olmak istiyorum.
kolayda olmayacak malum sermaye ve ortak şart. Dükkanın açıldığı yer, konumda çok önemli. Tecrübe eymiş birileriyle görüşmek gerek.

aynen bende bayan giyim düşünüyorum .sermaye konusunda kafam karışık.mal nereden alınır. ilk etapta neler yapılır.paylaşalım.

Kizlar ankara da parfumeri dukkanimi yurtdisina yerlesecegim icin devrediyorum. 23 yildir bu sektordeyim. 3 magazam vardi digerlerini devrettim. esatin en islek yerinde. 2 katli, wc li, ilgilenenler ozelden msg atabilir.

slm merak ettim açtınızmı dükkanı

merhaba arkadaşlar ben kıyafetleri tasarlayıp dikiyorum kendi moda evimi açmak istiyorum ama cesaret edemiorum . prosedürler nedir bilmiyorum. ne kadar sermaye gerekir. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

X