kaçıncı ayda hoppala?

zulalkumsal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
55
0
Selam arkadaşlar! kızıma hoppala almak istiyorum.doktorlar kaçıncı aydan sonra öneriyorlar bilginiz var mı?yardımcı olursanız sevinirim.

ben 4 aydan bu yana kullanıyorum canım ama toplam 1 saati geçmemek şartıyla şimdi yavaştan oturttuğum için ara ara 2saat duruyo toplam yalnız benim bebegim herşeyden o kadar çok sıkılıyoki bundanda sıkıldı şimdi pusetini ileri geri yapıyorum öyle uyuyo şuanda hem yazıyorum sol elimde pusetin sapı bi ileri bi geri ben kendim aldım dr umuzda az az koyabilirsin dedibenimkinin sırt destegide var sadece bez hoppala degil canım önünde oyuncaklarıda var dur resmini koyayımda bak. http://www.hizliresim.com/2009/1/14/163.jpg

olmuyo ya kızlar profilimde albümlerden canım oğluşum un içine yükledim ordan bakı canım ya

ceydacım ben siteden aldımhemdebu fiyatada dan ayrı yazdım reklam yapmak yasak ya nihancımda alacaktı baktık kalmamıştı bi oraya bak orda yoksa www. pilsantoys. com ay adres vermek yasak olurmu ya bu adresi birleştir bi oraya bak canım pilsan müzikli hoppala bulamzsan tlf var kutusunun üstünde onuda yazarım canım

Bende almak istiyorum. Linayı dizlerime oturtup hoplattığım zaman çok eğleniyor bu yüzden hoppalayı çok sevecek gibi geliyor.

teşekkürler tupba bakıyorum hemn.çok beğendim umarım yanlış anlamadın beni:))

tubacım hoppala gerçekten güzelmiş bende 4 ayında salıncak aldım bir iki kere kullandı sonra sıkıldı salıncağına koyduğumda ağlıyor çabuk sıkılıyorlar 2 keremi ne kullandı oda yarımsaati geçmedi istemiyor birde hoppalamı denesek.. cnm banada atarmısın sitenin adresi aklıma gelmişken arkadas liste eklemeyi nasıl nerden ekleniyorsunuz ?

kızlar tuğbanın hoppalası çok güzel.elvin sevdi.bi ayarlayamadık para alalım :KK43:
drumuz 6.aydan itibaren hoppala olur demişti.yürüteçe izin vermiyor

ecenaz arkadaşlık talebi gönderdim canım yalnız sana msj atamıyorum acaip bişe ilk defa karşılaştım sana hiç msj gönderilmiyo nedense öyle biyerde yok burdan ekleyim Arama Sonuçları

Birde sen bu sitedenmi ısmarladın? Ne kadar zamanda geldi? Bende sipariş etmek istiyorum. Fiyatı çok uygun diğer sitelere göre.

evet gamzecim önündeki düğmelere basınca müzikleri var ve bitanesi çok güzel anne baba diyo küçük bir kız çocuğu sonundada kikir kikir gülüyo ertuğda gülüyo o zaman .yanlış htırlamıyosam 4 gün içinde gelmişdi daha erkende gelmiş olabilir canım herşeyi siteden aldığım için unutuyorum canım evet bu linkini verdiğim siteden aldım.bide yürüteci var migrosda 100 ytl bu sitede 80 aradaki fark baya var

X