transfer sonrası tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir

Canim sizede enbritonun resmini veriyorlarmi??? Yok cnm hic oylr dinleneyim ne yapmadim ama kendime cok dikat ediyorum ama arada bi kasikta ne agrilar oluyor ve gögüs uclarim cok hasas ve aciyor
yok resim falan vermediler istemedik bile.. bende aynı yatmadım öyle sürekli ama dikkat ediyorum kendime ve çok pozitifim inşallah hakkımızda hayırlısı olur

Yaptım ama birşey yok ne yazık ki kandilde çok çok dua ettim bu kandil doğacak beneklerin isimleri yazılıyormuş

Sakin umitsizlenme arkadasimizin sansi varmis hemen 8 guunde beli olmus sukur seninki sonra beli olur ama sen evdemi yaptin yoksa kan testimi ???
tam bende onu soracaktım kandamı evdemi yaptın hem arkadasın dediği gibi bazen geç belli oluyo bazende erken olur inşallah kalbini bozma nasıl düşünürsen oyle olur unutma kalbinle duan bir olsun inandığına dua et

Evde yedinci gün idrar testi yaptım onun sonucundan bahsediyorum kan testim cumartesi günü daha önce kan vermeyi düşünmüyorum kızlar

Evde yedinci gün idrar testi yaptım onun sonucundan bahsediyorum kan testim cumartesi günü daha önce kan vermeyi düşünmüyorum kızlar
Boşunan canını sıkıyosun idrarda çıkmaz daha kan testi yapmadan canını sıkma ben 10ve 12 gun tekrar yaptırcam inşallah

canim sen hic idrar testlerine bakma kan testi onemli olan ki o bile pozitifi gormekle bitmiyor.tekrar edilmesi gerek artisin iyi olmasi gerek.yani hicbiri tek basina yeterli degilken erken testlerle canini sikma tecrubeyle sabittir :)

Normal gebeliklerde bile idrar testi yanlış sonuç veriyoe çoğunlukla, sakın aldanma. Benim 7. Günümde kan testimde ama o bile herkesde aynı sonuç vermiyor her zaman sonradan yükselen çok oluyormuş. Hiç sıkma canını boşuna :)

Gunaydin kizlar hamile olanlar son gunlerinizde sizdede butun belirtiler birden kayip oldumu mesela benim göguskerim cok hashaslasmisti uclarimdi sanki cok cok azicik insallah kotu birsey degildir

X