Siemens Beyaz Eşya hakkında...

siemensssss kızlar evdeki aletler siemens, buzdolabım 10 senelik,bu gün servis geldi ilk defa termostastı değişecekmiş,ama dolabın suçu yok çokmu açılıp kapanıyo, sık çözdürmemi yapıyosunuz dedi,
eveett benim oğlan günde yüz kere açar bakar bakar, işine yarayan bişey bulana kadar bakar,tam yeme çağında.
servisçi dolabın taş gibii şimdikiler sırf görüntü,beş para etmez bu seni daha çook götürür dedi.

çamaşı ve bulaşım makinemde süperr, sfır gibiler halaa, birde çoooook sessizler.
çooook memnunum

mtsiewm10s360tra.jpg

SIEMENS WM10S361TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ-8 Kg.
bu ürünü aldım alan varsa yorum yaparmısınız

aa benm makineeem :) biz çeyize aldık bi 2 yıl sonra calıştırıcam..evkurdan buzdolabı çamasır bulasık aldık..hepsi siemens..kullanan yazsın yorumuda acmadan öörenniiim :)opuyorumnanaktan

aa benm makineeem :) biz çeyize aldık bi 2 yıl sonra calıştırıcam..evkurdan buzdolabı çamasır bulasık aldık..hepsi siemens..kullanan yazsın yorumuda acmadan öörenniiim :)opuyorumnanaktan

canım bende evkurdan aldım aslında biraz korkarak aldım evkur elektronik eşyalarda iyi değil diye duymuştum ama mecburiyetten ordan aldım ama evkurdan gelen çalışan adres doğruluğu için geldiğinde sordum sizmi getireceksiniz diye hayır simens kendi getirecek dedi o zaman içim rahatladı daha henüz evime gelmedi geldiğinde kullandığımda senide bilgilendireceğim canım

arkadaşlar ben 2 yıl önce evlendim siemens buzdolabını kullanıyorum, çok memnunum çok iyi ve a+ plus alın mutlaka beyaz eşyalarını elektrik faturalarını acayipp etkiliyor. kaydirigubbakcemile5

benim A plusss yasasssın :) çamasır makinm A plusplus.. kullanınca bekliyorum yorumunu :) ben 2 sene sora kullancam daaa

benimde çamaşır makinem siemens ve bende memnunum hem çok ses yapmıyor hem temiz yıkıyor alalı 4 sene oldu

bende bu sıralar çeyizin en önemli detaylarından olan beyaz eşya serüvenine başlamış bulunuyorum ilk tercih siemens fakat çevremde bir tek kullanan bile yok:KK43:fiyatta çıkarttık 8800 tl civarında...fırının yarı ankastre olması ve ocağın dökme demir ve cam olması konusunda kararsızım.dökme demir zamanla ısı nedeniyle renk değiştirme yapabiliyormuş...

bayanlar sonunda makinam geldi:sm_cool: ilk olarak beyaz çamaşırlarımı yıkadım güzel yıkıyor seside çok fazla değil ve çok pratik kullanışlı hayırlısıyla kullannarım inş

siemensten çok memnunum ben,evdeki biçok makinem siemens..

benimde fırınım ve bulaşık makinem simens çok memnunum. fırınım sekiz senelik ,bulaşık makinem ise yeni ama şimdilik çok memnunum ; almak isteyenlere tavsiye ederim....

çeyiz hazırlığı yapıyorum ve beyaz eşya da marka araştırıyorum. siemens mi bosch mu beko mu karar veremedim benneyaptımki

ayrıca benim de fırınım, buzdolabım, çamaşır makinam ve süpürgem SIEMENS
ve ben çok ama çok memnunum
kalitesi hemen farkediliyor
bulaşık makinam ise hediye idi halamdan beko
berbat bir makina berbat ötesi
bazen bulaşıkları iki kere yıkadığım oluyor
hem kurutmuyor hem de çok kötü yıkıyor
annemin de köydeki aynı makina onun da çok kötü

Anlaşılan bu beyaz eşya şans işi...
Nişanlım siemens diye tutturdu ama annemlerden ve ailemden gördüğüm kadarıyla hep bosch markasını tutarlar.
ıki firmada alman firması ürünleri karşılaştırıyorum ama karar veremiyorum.
Olumlu yorumlardan dolayı içim rahatladı siemens'e ilk kez sıcak baktım : )

benim simens bulaşık makinem var hiiiiiiççç memnun degilim bulaşık makinesinden çıkardıkdan sonra bezle kurulamam gerekiyo.üstelik alalı daha bir sene oldu. serviside çağırdım tüm makineler böyledir diyo sanki hiç makine görmedik annemin 15 senelik beko makinesini alıp gözlerine sokmak vardı ama tenezül etmem hiç bende her fırsatta simensle ilgili düşüncelerimi herkeze anlatarak protesto ediyorum onları

yasdıklarını okurken ben mı yazdım acaba bunu dedım benımde tum urunlerım sıemens dıgerlerı gayet ıyı de su b ulasık makınası benı cok sınır edıyo kendım yıkayıp kapasam daha az su lekesı kalır

benimde beyaz eşyalarım siemens..
vallahi ben çok ama çok memnunum.2,5 yıllık evliyim..o zaman en üst modellerini aldım bir sürü para verdim..
ama değdi..
sadece servisinden hiç memnun kalmadım..servisde satış sonrası için çok önemli..

merhaba beyaz eşyalarınızın modelını yazabılırmısınız . özellıkle memnunsanız fırın modelınızı ?

X