Siemens Beyaz Eşya hakkında...

limondemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
22
0
Herkese Selam,
Evlerinde Siemens marka beyaz eşya kullananlar varsa yorumlarınızı öğrenmek istiyorum.

Buzdolabı, fırın,çamaşır ve bulaşık makinesi.

şimdiden teşekkürler :))))

benim simens bulaşık makinem var hiiiiiiççç memnun degilim bulaşık makinesinden çıkardıkdan sonra bezle kurulamam gerekiyo.üstelik alalı daha bir sene oldu. serviside çağırdım tüm makineler böyledir diyo sanki hiç makine görmedik annemin 15 senelik beko makinesini alıp gözlerine sokmak vardı ama tenezül etmem hiç bende her fırsatta simensle ilgili düşüncelerimi herkeze anlatarak protesto ediyorum onları

Benim buzdolabım siemens...
Dijital göstergeli, elektirik gitsin bas bas bağıyor sinir ediyor beni...
Üst soğukluk alt ile aynı orantıda olmayınca, alt kısım buhar yapıyor.
1 defa sensörünü değiştirdik, bir defa buzlarını çözdürdük...
Hiç memnun değilim açıkçası
:mymeka:

yazılan yorumları hayretler içinde okudum :bbo:
evımdekı tum beyaz eşyam siemens hiçbir zaman sıkıntı yasamadım .buzdolabım çamasır makınam ,bulaşık makınam ,süperge hepsini kullanıyorum hiç sıkıntı yasamadım .
mesala bulaşık makınam bence süperrrr.bulaşıklar kupkuru :eek:

benim evimde ki tüm beyaz eşyalarım sıemens. fırınım davlumbazım,set üstüm ve bulaşık makinesizde ankastre inox 7 sene oldu evleneli çok memnunum. fırın süper pişiriyor.tüm ürünlerimden memnunum sorun yaşamadım. tek problemim ınox almayın bildiğiniz eski usul beyaz alın çelik olanlarda lekelenme çok oluyo sürekli bez elinde parmak izi su lekesi siliyorum ama bu problemde markayla ilgili değil genel olarak tüm ınoxlar için geçerli

bende buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi var. şu an kadar pek sıkıntı yaşamadım. buzdolabımın buzluğunu bozdum.benden kaynaklandığını düşünüyorum..bulaşık makinesi kısa programda(35 derece) kuruma yapmıyor. modeline göre değişir 4 yıl oldu biz alalı. çamaşır makinesi ve 4 lü ocakta sorun yaşamadım çok şükür. bulaşık makinesinide 50 yada 65 te çalıştırıyorum pırıl pırıl çıkıyor.

benimde beyaz eşyalarım siemens bende gayet memnunum özellikle çamaşır makinemden.buzdolabında sorun yokta soyle bısey var buzdolabından pat küt çat diye durduk yere seslşer gelıyor bazen başlarda çok tuhaf gelmişti buzdolabının içinde sanki bişeyler patlıyordu sonra bırkac sıemens buzdolabı sahıplerındede aynı konu oldugunu duydum artık onemsemıyorum

benim simens bulaşık makinem var hiiiiiiççç memnun degilim bulaşık makinesinden çıkardıkdan sonra bezle kurulamam gerekiyo.üstelik alalı daha bir sene oldu. serviside çağırdım tüm makineler böyledir diyo sanki hiç makine görmedik annemin 15 senelik beko makinesini alıp gözlerine sokmak vardı ama tenezül etmem hiç bende her fırsatta simensle ilgili düşüncelerimi herkeze anlatarak protesto ediyorum onları

Bence beyaz eşya meselesi biraz şans gibi birşey.Benimde annemin bulaşık makinası beko ama çok iyi yıkamıyor.Bulaşıklar lekeli çıkıyor.Bir arkadaşım simens bulaşık mak.kullanıyor öve öve bitiremiyor.Yeni makina alanlar dikkat ettiyseniz artık makinaların alt kısmı gri plastik şeklinde.Satıcılar her ne kadar bunların çeliklere göre daha iyi olduğunu söyleselerde,satış mağazasında çalışan bir arkadaşım bunların koku yaptığını söyledi.Bende yakın zamanda bulaşık makinası alacağım ve ariston almaya karar verdim.İnşaallah iyi çıkar.

benim buzdolabım, bulaşık makinem, çamaşır makinem simens..

çok memnunum...

görüntü olarakta diğerlerinden daha şık durduğu kesin..

benimde beyaz eşyalarım siemens..
vallahi ben çok ama çok memnunum.2,5 yıllık evliyim..o zaman en üst modellerini aldım bir sürü para verdim..
ama değdi..
sadece servisinden hiç memnun kalmadım..servisde satış sonrası için çok önemli..

benim bulaşık makinem ve midi fırınım siemens ikisindende çok memnunum bulaşık makinası ıslak çıkarmıyor hatta çok güzel yıkıyor kesinlikle tavsiye ederim

bende siemens şiddetle tavsiye etmeyenlerdenim. tamam beyaz aşya şans işidir derler kimine çok iyi çıkar kimine kötü, bizimde kötü çıkanlardan ama bundan kötüsü servis problemi. çamaşır makinem ilk aldığımız günden beri gürültülü sesler çıkarıyodu sıkma esnasında falan değil biz defalarca servis çağırdık geldiler fakat sorun çözülmedi yine çağırdık en son çamaşır makinesini 1 ayı aşkın getirmediler ve geldiğinde değişim kararı alındı nihayetinde fakat vip servis elamanları bakıp değişim kararından vazgeçti. eşim tüketici haklarına başvurdu ve biz haklı çıktık ama okadar küçültücü bişekilde davranıp bizi mahkemeye verdiler neyse kazandık mahkemeyi adalet yerini buldu ama biz baya yıprandık özelliklede eşim. bir ay boyunca orda burda poşet poşet çamaşır taşıyıp yıkadık

Bulaşık makinam, fırınım ve davlumbazım simens..
Çamaşır makinemi de değiştirme zamanı da geliyor onu da simens alıcam.
Memnunum

toz detarjanlar bardaklari ciziyor ve bazen bulasiklar kirli cikiyordu.sivilar ise bardaklari sarartiyor benim makinem bosch tablet deterjanlar cikti cikali kullaniyorum ne cizilme kaldi nede tencereleri ovma derdi. direk koyuyorum makineye piril piril cikiyor

kızlar bende bugün beyaz esyalarımı aldım..çamasır makinesiii buzdolabıı bulaşık makinesii hepsi siemens..ama yorumlara bakınca genelde + yorumlar war..inşallah iyi olur.. bulaşık makinem we çamasır makinem alman malı direk ordan geliomuş..aldığım özellikltekiler..buzdolaabımdanda memnun kaldım özellik olarak..tüm istediğim özellikler war..çamasır makinem ise A plusplus..

hepsi süper tasarruffff

KD40NA03NE => BUZDOLABIMIZZZ
SE24EZ50TR BULAŞIK MAKİNEMİSSSS
WM08E463TR ÇAMAŞIR MAKİNEMİSSS

bu akşam bunnarı aldık geldik bakalım..hayırlı olsun inşllah ama kızlar bu ürünler hakkında yorum ekleyin bana pls :)

mtsiewm10s360tra.jpg

SIEMENS WM10S361TR ÇAMAŞIR MAKıNESı-8 Kg.
bu ürünü aldım alan varsa yorum yaparmısınız

çamaşır ve bulaşık makinem siemens 8 senedir kullanıyorum Geçen haftaya kadar servis çağırmadım hiçbirine Geçen hafta makinem ses yapıyor diye çağırmıştım Sesin sebebide su boşaltma yerine 10 kuruş kaçmış Yani ben çok memnunum

X