Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

reklam yapmak istemem ama OTACI nın içinde 10 ot bulunan şampuanını kullandım hem gür oldu Hem de daha hızlı uzadı hergün de C vitamini aldım Kısacası haftada 0.5 ,1 cm gibi uzadı

ben sampuanıma camterebentın koyuyorum. haftada bırde camterebetını bıkaç yağ ile karıştırıp banyodan once kafa derıme suruyorum. bır arada BIOTIN dıye bı vıtamın kullanıyordum. inanın çok faydası oluyor. hollywoodda boyadan diyetten saçları mahvolan yıldızlar hep bıotın takvıyesı alıyormuş.saçları sönükleşen incelen zayıflayan dökülen yavaş uzayan varsa bu bıotını bır araştırın derim.

evet cnm biotin elzem bir şey ben şimdilik supradyn içiyorum onda da biotin miktarı fena sayılmaz iyi faydalı olur bird e sadece biotin hapları var yüksek dozajlı öyle bir tedavi de işe yarar bence ,benim anladığım şu oldu yağlar saçı besleyebilir ama yıkarken iyi çıkarmak için daha fazla yıkayıp etkilerini kaldırmış olabiliriz bu da saçın daha yıpranmış görünmesine bile yol açıyor
yağlardan ziyade bephanten ampul evigen gibi deriye işleyen vitaminler ya da ağızdan alınan vitaminlerin iyileştirme özelliği olduğuna inanıyorum şampuanların da çok faydalı olabileceğine inanmıorm sonuçta birtakım kimyasal ve parfum olmak zorunda temizleyebilmeleri için o yuzden bu tür takviyeler ve belki saç maskeleri daha faydalı ve doğru beslenme tabi ısırgan otu suyunu içmek gibi ama o da hergün içilmiyor dikkatli içmek lazımmış beslenmeyle iyileşmeyen saç sorunlarına da böyle takviyeyle müdahale yapılmalı bence benim anladığım bu şimdilik

arkadaslar sac uzatan haır + sampuanını kullanan varmı. gercekten sacı uzatıyormu etkılımı ve ne kadara mal oluyor bıze gelısı

merhaba arkadaşlar
ben çam terebentinin eski mudavimnlerindenim
kasım gibi kullanmaya başladım
önce pantene de kullandım
muhteşem sonuçlar elde ettim
saçım yıkarken oldukça az dökuluyordu
pantene nin etkisi geçince dove da kullandım
dove a geçen ay başladım
ama o da şimdi etkisini yitirdi
saçım eskisi gibi dokuluyor:KK43:
yani arkadaşlar diyeceğim şu ki
çam terebenti oldukça güzel bir şey
ama malesef etkisi geçici:KK43:

Arkadaşlar bepantene ampul kullanın sac diplerine dökülmeyi durdurup yeni saclar cıkmasına neden oluyor.

çam terebentini şampuanınıza karıstırın kokusu rahatsız edıo bıraz ama ben oyle kullanmıstım

sevgili arkadaşım gözdey_85 evet yağların saça etkısı oluyor ama kullananlar bılır kı camterebtını sampuana karıştırdığınızda ve sampuanladığınızda asla yaglı bır hıs bırakmıyor aksıne çok sampuanlandığında kurutuyor bıle.en çok 2 kere şampuanlıyrum o yuzden saçımı. camterebentın duvar boyalarını ınceltmek için kullanıyor çoğu zaman. bunuda kafa derımıze uyguladığımız zaman kafa derımız olduğundan daha çok nefes alıyor gözenekler açılıyor çünkü.

merhaba yazıldımı bilmiorm bütün sayfaları okuyamadım daha yeni üye oldum siteye ama bende bi yerde okumuştum saç diplerine masaj yapmak uzatıomuş saçları ki hakketen öyle ben denedim cidden daha çabuk uzuyo enseden başlayarak alna doğru parmak uçlarıyla masaj yapılması gerekio yatarak yapınca daha etkili oluomuş işin bilimsel açıklamasına gelince masaj yapınca kan dolaşımı hızlanıo böylece saç hücrelerine daha fazla kan dolasıyla besin ve oksijen gidio böyle saç hücreleri beslenio ve daha çabuk uzuo...

merhaba
yeni üye oldum..ancak yorumlarınızı uzun zamandır takip ediyorum....
saçlarım aşırı stresten dolayı çok dökülüyordu...erkek gibi alnımın iki yanından açılmaya başladığını bile söyleyebilirim...yaklaşık 6 ay kadar önce dermokil adlı tamamen yerli malı ve kimyasalı minimuma indirilmiş kokusuz bir şampuan kullanmaya başladım....yağlıdır saçım buarada..her şişeye bi kapak çamterebenti koydum...krem kesinlikle kullanmıyorum...banyodan sonra kıtık kıtık gibi görüntüsü olsada tarandıktan ve özellikle kendi kendine kurumaya bıraktıktan sonra yumuşacık oluyor saçım...ayrıca ufak ufak saçlarım çıkmaya ve az dökülmeye başladı bile...
ayrıca entele otunu da bir kür uyguladım (2lt su+2lt elma sirkesi+10gr entele)....kesinlikle işe yaradığını söyleyebilirim...
buarada saçımı 5 senedir boyamıyorum ve kuaföre mümkün olduğunca gitmemeye çalışıyorum...zamanında saçımla çok uğraştım...kimyasalların saça ne kadar zarar verdiğini biliyorum...stres hariç ne kadar az uğraşırsan o kadar sağlıklı oluyor saçlar...reklamlardaki gibi her gören bayılıyor saçıma...

Son düzenleme:
jeliboncm aktarlarda oluyo cnm.. aktar dediğimiz de ot,bitki vs. satan kişi veya kurumlar cnm. ama saçların benimkiler gibi kuruysa pek tavsiye etmiyorum..

hindistancevizi yağı ile karıştırdım çamterebentini ama saçımı çok kaşındırrdııı bu çammmterebentin :KK43:sizdede aynı sorun oldumu?

susam yagı ve badem yagını karıştırıp saç diplerinize yedirin hem besliyor hemde uzatıyor arkadaşlar tavsiye ederim...

ben şampuanıma katmıştım, çok problem olmadı ama, saçlarımı lastik gibi yaptı benim.. anlatamıyorum da.. neyse..

vitamin dediniz bugün vitamin de yazdırdım, (bi o kalmıştı zaten!) bana bildiimiz supradyn i verdiler! işe yara mı kızlar yaa
bi de saç maskesi için vitamin ampulleri oluyomuş dedim adama, yarına getirtelim ucuz zaten onlar dedi.. yarına kadar bana bi yol gösterin kızlar yaaa, alıyım mı onu da, adı ne olmalı??

ben şampuanıma katmıştım, çok problem olmadı ama, saçlarımı lastik gibi yaptı benim.. anlatamıyorum da.. neyse..

vitamin dediniz bugün vitamin de yazdırdım, (bi o kalmıştı zaten!) bana bildiimiz supradyn i verdiler! işe yara mı kızlar yaa
bi de saç maskesi için vitamin ampulleri oluyomuş dedim adama, yarına getirtelim ucuz zaten onlar dedi.. yarına kadar bana bi yol gösterin kızlar yaaa, alıyım mı onu da, adı ne olmalı??

vitamin ampulleri şampuanın içine veya saç maskesinin içine koyuyolar. İsim olarak bemix ve bepanthene söyleyebilirim bu forumda bu vitamin ampullerle ilgili bi başlık vardı oraya bi bak istersena.s.

bende burdan gördüm ve aldım kırkyılda bir uzayan saçlarım bir uzadı pir uzadı.sağolun çoook.:KK70:DD

bende şampuanımın içine badem yağı kattım o kadar yumuşak ve güsel oluyorki normalde boyadan yıprandığı için yıkarken işkence çekiodum şimdi rahat rahat yıkayabiliorum... barcelinode çok işe yaradı bi kutu bitirdim saçlarımda uzama, bakıım, her konuda büyük mucizeler yarattı doğal yollar herzaman daha iyi...

vitamin ampulleri şampuanın içine veya saç maskesinin içine koyuyolar. İsim olarak bemix ve bepanthene söyleyebilirim bu forumda bu vitamin ampullerle ilgili bi başlık vardı oraya bi bak istersena.s.

tatlım, çok teşekkürler a.s. .. bana eczacı Evigen ampul getirmiş. normalde ben de elidorun hazır yağ karışımlarını, bazende yalnızca badem ve hint yağlarını maske olarak kullanıyorum, bu amoullerin özel bi formülü varsa öyle kullanıyım diyecektim de.. bulamadım öyle bi konu, hatta taglerde bile yok :sm_confused:

X