Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

Selam,
Bende ugrasiyorum saclarimla uzamasi icin..
Bu karisimda kac ml sampuana hangisini ne kadar ekledin? Ayrinti verebilirmisin?
canım çam terebentini 200 ml 20 damla ben 750 ml şampuana 80 damla damlattım digerleri zaten ampul halınde bemiks,bepanten, evigen, onlarıda 1 er ampul yaptım şampuanım bu arada bebek şampuanı yıkadıktan sonra acılmıyor benim saçlarım onun içinde pantenin kremini kullanıyorum

susam yağını nasıl kullanıyorsunuz ????

acıkcası heryerden almam ben guvenemem cunku eczanelerdekı bazı badem yagları bıle saf badem yagı yerını tutmuyor..tum yaglarda da bu boyledir bence..guvendıgımız bır aktar var, oradan alıyoruz kokusu kotu değil rengı sapsarı tertemız guvenle sürüyorum ben..

kullanma şeklim elime krem gıbı alarak saç uclarıma surup bırazda dıplere yedırıyorum..susam yagı sacta da cıltte de cabuk emılen bır yag oldugu ıcın vıcık vıcık olmuyor, hatta unutsanız yıkama geregı duymazsınız o derece..

her yerde dedıgım gıbı herkese ıyı gelır mı bılemem ama ben cok memnunum

acıkcası heryerden almam ben guvenemem cunku eczanelerdekı bazı badem yagları bıle saf badem yagı yerını tutmuyor..tum yaglarda da bu boyledir bence..guvendıgımız bır aktar var, oradan alıyoruz kokusu kotu değil rengı sapsarı tertemız guvenle sürüyorum ben..

kullanma şeklim elime krem gıbı alarak saç uclarıma surup bırazda dıplere yedırıyorum..susam yagı sacta da cıltte de cabuk emılen bır yag oldugu ıcın vıcık vıcık olmuyor, hatta unutsanız yıkama geregı duymazsınız o derece..

her yerde dedıgım gıbı herkese ıyı gelır mı bılemem ama ben cok memnunum
ben genelde bimden alırım çam terebentini yada aktarlardan bir marka var softem onu kullanıyorum çok da memnunum aklımda olsun bende kullanırım artık...

Susam yağını kaç günde bir maske olarak kullandınız?

başlıktan hiçbirşey anlamadım konuyu açana kadar.:)

Saçınızı uzatırken en çok memnun kaldığınız şeyi söyleyebilir misiniz

Hızlı uzamaya en iyi yardımcı olan şey havuç yağıymış . Araştırıyorum bu konuyu, içeriğinde havuç yağı ve vitamin olan bir ürün bulursanız yazar mısınız kızlar ? Bende yazacağım.

Kızlar ben de bikaç gündür çam terebentin koyduğum şampuanımı kullanıyorum. Bilmiyorum bakalım ne olacak. Ayrıca kokusunu da çok sevdim :-)

Son zamanlarda Hindistan cevizi yağı çok meşhur oldu. Youtube'a girdiğim zaman bütün youtuberların bunu kullandığını gördüm ve hepsi saça inanılmaz yararlı olduğunu söylüyorlar. Hatta elinize sürdüğünüz zaman yumuşacık yapıyormuş. Fakat şöyle kötü bir durum var ki Türkiye'de satılanlar gerçek değilmiş. Yani içinde olan Hindistan cevizi yağı çok çok azmış. Yurtdışında gerçekleri satılıyormuş fakat sanırım onların da fiyatı biraz yüksekmiş. Eğer getirtebilme ya da yurtdışındaysanız alabilme imkanınız varsa denemenizi tavsiye ederim. Hatta gözlemlerinizi yazarsanız bize de yol göstermiş olursunuz. :KK39:

Ben bimden aldigim bebe sampuanini kullaniyorum birde elidorun biotinli sac kremini gecen gün sampuanima cam terebentin ve yaglarin karisimi olan bisey ekledim göz karari. Bi kaç gün durdu bu sabah saclarimi yikadim önce bebe şampuani sonra restorex şampuan kullandim en sonda da sac kremim azaldi diye içine su koyup calkalayip kremledim ve tüm gün dolgun ve bakimli durdu üstelik normalden fazla temizlenmiş hissediyorum. Sirf bu etki için tekrar yikayabilirim :)

Sampuana sarimsak rendelemk derim baska da bisey demem.
Kotu kokuyor evet, sac kuruyunca kokusu gidiyor olsa da islaninca yine kokuyor evet ama saci cok hizli uzatiyor.
Denemek isteyene seve seve tavsiye ederim.
Ancak icten destek de onemli hatta en onemlisi o.

X