Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

kızlar ben 5 yıldır çam terebentin kullanıyorum ölçü olarak şampuanın içine yarım şişe koyuyorum öyle zahmetli bişey değil kokusu saçta kalmıyo kesinlikle..
işe yarayıp yaramadığına gelince 7 yıldır saçlarım röfleli 2 ayda bir röflemi yenilerim 3 haftada bir dip boyası yaptırırım saçlarım ince telli olmasına rağmen bi sıkıntı yaşamadım.yani nasıl şampuanınız bittiğinde gidip alıyosanız çam terebentini de öyle alın ve içine koyun.bir de parklaklık veriyo

canım yarım şişe şampunana mı koyuyorsun. anlamadım!!! mesela şampuan 200 ml se nekadar çam terebentin koyacaz?

merhaba.denemedim. ama deneyeceğim. saçların dökülmemesi için de bir önerin var mı.teşekkürler

canım ben ısırgan otunu demleyip içiyom çok iyi bişey dene. bu daha kolay hem içinide temizliyor. yaklaşık 1 aydır şöle yapıyorum hiç dökülmüyor saçlarım. 1 su bardağı suyu kaynat altını söndür. 1 tatlı kaşığı ufalanmış ısırgan otunu içine at ve 5 dk geçince süz. sonrada hafif ılıkken iç. sabah akşam içiyorum 1 aydır hem cildim güzelleşti hem saçlarım. tavsiye ederim. hemde kendim köyden topladım kuruttum ısırganları:)))

canım ben ısırgan otunu demleyip içiyom çok iyi bişey dene. bu daha kolay hem içinide temizliyor. yaklaşık 1 aydır şöle yapıyorum hiç dökülmüyor saçlarım. 1 su bardağı suyu kaynat altını söndür. 1 tatlı kaşığı ufalanmış ısırgan otunu içine at ve 5 dk geçince süz. sonrada hafif ılıkken iç. sabah akşam içiyorum 1 aydır hem cildim güzelleşti hem saçlarım. tavsiye ederim. hemde kendim köyden topladım kuruttum ısırganları:)))

ben isirgan cayinin 40 günden daha fazla icilmemesini okumustum. bunu sadece 40 kur olarak iciyormussun. ama dogrumu bilmiyorum :sm_confused:

ben isirgan cayinin 40 günden daha fazla icilmemesini okumustum. bunu sadece 40 kur olarak iciyormussun. ama dogrumu bilmiyorum :sm_confused:

ayşegül evet bende biliyorum o şöle bak. 20 gün içiyon 10 gün bırakıyon 20 gün içip 10 gün bırakıyon. öle yani

gamsecim biaralar bende denemiştim saç uzaması için değilde saç dökülmesine iyi geldiği için denemiştim
ama çok ağır kokuyo canım ya saçlardanda kokusu kolay kolay gitmiyo bunun için bi çözüm bulabilmişmiydin
ayrıca saç dökülmesinede iyi geliyor test ettim onayladım yani
kıslar peki saç kırıklarını önlemek için ne yapmalıyız bilen varsa bana öneride bulunabilirmi acaba

yav bu durumda koca forumda çamterebentin kokusunu seven bayılan bi benim sanırım. ben bayılıyorum onun kokusuna şapuanla karışınca daha güsel oldu hatta :) eskiden dixiler vardı çam kokulu onun gibi :) ehue temis olduğumu hissediorum ondandır belki:p annemde etrafı silerdi onunla psikolojik sanırım ama ben çok sevdim çamterebentin kokusunu

bend cam terebentin kullandım 2-3 ay ama cokda faydasını göremedim. benimki cok yıpranmıstı belki de ondandır

ben kullanıyorum ve saçlarım duştan çıkınca ilk defa bu denli yumuşaklar.

Valla ben yaglarin saclari uzattigini inanmiyorum, besledigine felanda pek inanmiyorum bende hic bir degisiklik olmadi, hatta nerdeyse bitleniyordum. Ben entele'ciyim :)) ve entele'den vazgecmem hic degilse kesin sonuc veriyo

yav bu durumda koca forumda çamterebentin kokusunu seven bayılan bi benim sanırım. ben bayılıyorum onun kokusuna şapuanla karışınca daha güsel oldu hatta :) eskiden dixiler vardı çam kokulu onun gibi :) ehue temis olduğumu hissediorum ondandır belki:p annemde etrafı silerdi onunla psikolojik sanırım ama ben çok sevdim çamterebentin kokusunu

fulya bende sevdim bende. bayıldım kokusuna. çam ormanları gibi kokuyo ev böle bi ferahlıyo içim sorma:))))) yaw gamzem valla saol bayıldım.geçen cumartesi yaptım badem yağınla yarım şişe çam terebentini(bu arada çam esansıda deniyor terebentine)karıştırdım.önce saçıma maske yaptım 1 saat tuttum saçımda. sonra yarım şişe çam terebentin karıştırdığım şampuanla yıkadım. aaay süper yaw. saçderimin ilk defa bu kadar nefes aldığını hissettim. bide saçlarım dolgun oldu. tertemiz gözüküyor. saol gamzem allah senden razı olsun:)=))

saçlarınızın çabuk uzamasını istiyorsanız pirinç ve pirinç içeren gıdalar tuketin. saçlar çok çabuk uzuyor.

pirinc hiç sevmem... bunu deneyemicem. badem yagıyla bakım yaaprım ayda bir saclarım röfleden sonra cok yıpranmıstı simdi bakımların sayesine toprlanmaya calsıyor yerimseniben

yav vala yazamıcam ilk mesajdan itibaren öneriler yazıo nevincik walla bak yaza yaza bi hal olduk her sayfada aynı şeyi yazıyos

2 günde bir saçlarınızı yıkarken kullanırsanız faydasını görürsünüz ben entele ile birlikte kullanıyorum saçlarım yumuşacık ve parlaklar.

merhaba gamsecim... sözüm meclisden epey içeri olacak ama sana değil... ben inan yoruldum kendimden de herbal içerikli her konudan da...içim dışım ot oldu... saman oldu... toprak oldu... tamam topraktan geldik ama toprağa gideceğiz yine... göğüsler için falanca, saçlar için filinca, popo için bilmem nece derken aktardan çıkamaz oldu valla... yani ben hergün 2 kase köçlü yoğurt yemekten, saçlarımı her iki günde bir bilumum yağ eşliğinde firike etmekten acayip darlandım... işin tuhafı sonu da yok... şu iyiymiş derken bir de bak bunu dene bu da iyiymişler var akabinde... herşey bir yana teşekkür ederim paylaştığın ve bilgilendirdiğin için... gevezeliğim tuttu.... sevgiler...

canım öyle diyosun ama bak bunları severek uygulamazsan zaten bi işe yaramaz çünkü 2 kerette sıkılırsın. sen hiç hintli kadın gördünmü hayatında. okadar güzel olurki hintli kadınlar.böle uzun saçlı parlak pürüzsüz ciltli ve tabiki güler yüzlü mutlu kadınlar hintli kadınlar.güzelliğinin sırlarıda böle doğal yağlar bitkiler ve kendi hazırladıkları şampuan krem ve maskelerde saklıdır bilirmisin.bence kozmetikçilerden o marka bu marka alıp paraları kimyasallara yatıracağımıza aktarlara gidip onları zengin edelim daha iyi. hem sağlığımız hemde cildimiz güzelleşir kimyasallardan uzak kalıp günümüzün hastalığı kanserdende korunmuş oluruz. sana tavsiyem herzaman doğayla iç içe ve doğanın dostu ol canım. ayrıca çam terebentinde harika bende kullanıyorum:)) sevgiler

X