Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

Arkadaşlar ben saçımı uzatmak için hintyağı,bademyağı,zeytinyağı,evigen ampul,okaliptus ve lavanta yağlarını bir şişede karıştırıp haftada 3 kez saçıma sürdüm 3-4 saat bekledim ve inanılmaz faydasını gördüm.1 ay bile sürmedi ve saçlarım 3 parmak uzadı..Ama kuaföre düzeltmeye gidince kesti onları beceriksiz adam..Şimdi filmi başa sarmam gerekecek..Ancak bu defaki karışımım daha bomba..Bu saydıklarımın içine bemiks ve bepanten ampul de koydum vitamin versin diye..Bir de karışımı saçımda uzun süre tutuyorum acaba vitaminler havayla temas edince etkisi azalır mı diye nişanlıma sordum(kendisi doktor)bu ampul vitaminler sentetik olduğu için meyvedeki vitaminler gibi havayla temas edince etkisini yitirmez dedi,faydası olur dedi..Daha bilimsel bir şekilde söyledi aslında ama sonuç olarak bunlar söyledi yani..Faydası olur inşaallah arkadaşlar size de...

ölçüsyle yazarmısnız bır sıse hınt yagı ve bır sıse badem yagının tamamını bosaltıyoruz bı kaptamı saklıyoruz yoksa 1 kullanımlıklmı sısede dursa etkısı bozulurmu

benim saçımın hızlı uzamasının sırrı iki haftada bir uçlarından kesiyor olmam.bazen haftada bir.
tırnağımda aynı şekilde hemen uzuyor her hafta kesiyorum. özellikle yaptığım birşey yok.
uçlardan yıpranmış saçları kestikçe sağlam saç daha iyi uzuyordur belkide.

slm! bhen 12 şındyaım şaçım kulağıma kadar gelio 1 ay önce belime kadardı kıcvırcık çok güzeldi şimdi kısa:KK43: lütfen yardım edin bari omuzlarıma kadar uzasın okullar açılana kadar 15 cm. uzasa yeter yardım edin lütfen!!! acele okullar 28 eylülde açılıyor! çok acele lazım lütfen!! nasıl uygulandığınıda yazarsanız sevinirim! birde fiyatını(ürünlerin)

bu kadar hazırcı olma canım forumda bi sürü konu var biraz oku da kendine uygun olanı seç :)

slm! bhen 12 şındyaım şaçım kulağıma kadar gelio 1 ay önce belime kadardı kıcvırcık çok güzeldi şimdi kısa:KK43: lütfen yardım edin bari omuzlarıma kadar uzasın okullar açılana kadar 15 cm. uzasa yeter yardım edin lütfen!!! acele okullar 28 eylülde açılıyor! çok acele lazım lütfen!! nasıl uygulandığınıda yazarsanız sevinirim! birde fiyatını(ürünlerin)

henuz 12 yasındasın ve 1ay gıbı bı surede 15cm sac uzasın ıstıosuuunnn kaydirigubbakcemile3 fazla hayal perestlık kardesım..
bunyende proteınlerın vıtamınlerın gıdıp buyumenı saglayacak o kdr organ varken saclarına gtmesını bekleme....:eek:klava:

ya ben bu kuaförlere ne diyim off kızlar
bikaç gün önce kuaföre gittim sacımdan 2 cm al die
sütyenimin hizasında olan saclarım omzumun üstüne cıktı :KK43:
nası uzıcak bu sac bilmem artık ne cektim ben uzatcam die of ofo fmafoldumben

plasenta şampuanıda kullana bilirsiniz eczanede var canlarım 20 lira fiyatı ama her banyoda saçı önce normal şampuanla en son küçük bir damla plasentayla yıkadığınız için bayağı uzun zaman kullanabilirsiniz.hemde çok doğal ayrıca saçı bi temiz yapıyoki anlatamam.saç dökülmesini engelliyo sağlıklı uzatıyo

bir kerem lolitalara uzun saç hiç mi hiç yakışmıyor aynen avrat gibi oluyolar kısa kat kat daha yaşları ve çekici oluyor hem 1ayda da mucize olamaz biz ne paralar emekler zamanlar harcıyoruz ite kaka 1ayda belki 2cm e çıkıyor uzama o kadar

Ya arkadaşlar ben de bir buhran anında uzun saçlarımı kısacık kestirdim. Şimdi saçlarım omuzlarımın biraz altında ve gür bu yüzden de çok kabarıyor zaten bi türlü şekil veremiyorum. Önceden sürekli düzleştirici kullanırdım o da saçımı çok yıprattı artık kullanmak istemiyorum. Bir an önce de uzasın istiyorum. Şu karışım olarak aktarlarda satılan hazır yağlardan almayı düşünüyorum ama saçımı daha da gürleştirmesini istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım yani mafoldumben Yardımlarınızı bekliyorum :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Onu da denedim canım ama 3. yapışımda 30 dk zor beklettim saçımda. Kokusuna mümkün değil dayanamadım geçen hafta bıraktım daha. Son günlerde de turp göremez oldum :bbo: Bi de ilk okuduğumda oo koku filan sorun değil saçım uzasın yeter diyordum ama çok fena midem bulandı. Off o kadar da heveslenmiştim neden yaa :sinifsinif:

3724328432_431ac08333_o.jpg

Kahkulum :hooray:
canim bisey sorcam sacina neler uyguladin ve en etkili hangisi oldu bi zahmet yazarmisin masallah her fotoda uzadigi acayip belli oluyo benim saclarim kisa ve acilen uzun sac istiyorum ramazana kadar turplu suyu uyguluyorum devam yani iki hafta oldu basliyali kurbanda sasirmak istiyorum onun icin azimle caliscamkibturkbayragizemuszemus:enbuyukkk:

Onu da denedim canım ama 3. yapışımda 30 dk zor beklettim saçımda. Kokusuna mümkün değil dayanamadım geçen hafta bıraktım daha. Son günlerde de turp göremez oldum :bbo: Bi de ilk okuduğumda oo koku filan sorun değil saçım uzasın yeter diyordum ama çok fena midem bulandı. Off o kadar da heveslenmiştim neden yaa :sinifsinif:

ben yumurta koymuyorum turplu suyun içine
onun yerine her sabah kahvaltıda yiyorum yumurtayı
ne de olsa kan yolu ile beslemek daha faydalı
turbu kaynatırken de içine bi tutam karanfil at
sevgilera.s.

ben upuzun saçlarımı bır bunalım anımda kestım ve simdi tekrar uzuatmaya çalışıyorum ama çam terebenti benim saçlarıma hiç yaramadı ve kuruttu

ben upuzun saçlarımı bır bunalım anımda kestım ve simdi tekrar uzuatmaya çalışıyorum ama çam terebenti benim saçlarıma hiç yaramadı ve kuruttu
canim turplu su diyorum ben ilk yikamada saclarin kendine geliyo 1 hafta sonra eger saclarinda boya varsa diplerdeki uzamayi farkedersinturkbayragi:enbuyukkk:zemuszemus

ya ben dün aldım. benim saçlarım çok kuru. kuru saçlı olanlar genelde badem yağıyla birlikte kullanmışlar ben badem yağıda aldım. çok korkuyorum iyice kurucak diye ama denemekte istiyorum bakalım nolcak...

:1no2: ya arkadaşlar herkes farlı bişi sölüyo hangisini yapsak acaba!?bende şaşırdım bazende gülüyorum.entele yi uzatıyo diyolar bilmem artık deniceeeeeezzzzzzz..:sm_confused:

mrb arkadaşlar bence yağlarla çok uğraşmaktansa vitamin kullanmanızı tavsiye ederim örneğin biotin kullanabilirsiniz.. b vitaminleri saç tırnak bakımı için çok gereklidir, saçın uzaması daha çok beslenmeyle ilgili olduğundan bunlara yoğunlaşmalısınız.. her duyduğunuz yağı da bilip bilmeden kafanıza sürmemenizi tavsiye ederim.. Ayrıca b vitaminini de doktor tavsiyesiyle kullanırsanız iyi sonuç alabilirsiniz, her duyduğunuza inanmamalısınız..

X