Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

Amonra

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
13.349
316
meraba arkadaşlar :anladığım kadarıyla bu biz bayanların ortak takıntısı saçlar..benm bir önerim var saçlarının çabuk uzammasını isteyen arkadaşlara ben yapıorum ve işe yaradaığı bir gerçek ..arkadaşlar aktarda satılan çamterabentin adlı ürünü kullanmanız tavsiyemdir..hem doğal bir üzün hemde isteklerinize cevap bulacağınıza eminim..bir şişe badem yağına çamterabentini katıp kullanın..badem yağına diyorum isterseniz daha etkili olması açısından direk olarakda sadece çamterabentin uygulanabilir ama fazla kullanıldığında saç derisini tahriş ediyor bu yüzden friksiyon yapıp kullanmnız önerilir..eğer badem yağı ile beraber kullanacaksanız banyodan önce tüm saça sürüp bekleyin belli bir süresi yok çünkü tamamaen bitkisel ve doğal oldukları için saça bir zarar vermezler ama tek olarak çam terabentin kullanacaksanız uçlara bol diplere gelmeyecek şekilde sürüp (en fazla 1 saattir tavsiye edilen ) bekleyin ayrıca çamterabentini şampuanlarınıza katıp her yıkamada dahada etkili olmasını sağlayın şampuan kutunuzun boyuna göre zaten anlarsınız ne kadar koymanız gerektiğini..çamterabentin saçı uzattığından emin olmak istiyorsanız eczanelere ve kuaförlereda danışabilirsiniz....hade kolay gelsin arkadaşlar başka sorularınız olursa herknuda beklerimm bu işlerle çok ilgilenirimde...:1yes2: :1yes2: :1yes2:

ne kadar sürede kaç santim uzuyo?

aslında bu kişinin saç yapısına genetik yapısına göre değişiyor normalda bir saç teli günde 0,33 mm uzamaktadır buda ayda 1 cm eder normal olarak saçlar bir ayda 1cm uzuyor ama çamterabentin ile dediğim gibi saçın yapısanına göre 3 cm yada daha fazla uzuyor..!

............tek olarak çam terabentin kullanacaksanız uçlara bol diplere gelmeyecek şekilde sürüp (en fazla 1 saattir tavsiye edilen ) ....

saçlar dipten uzuyo biz sadece ucu sürersek nasıl uzayacak ??

:Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:
saçlar dipten uzuyo biz sadece ucu sürersek nasıl uzayacak ??
anladım fakat tek başına çamterabentin sürülürse saç derisini tahriş ediyorr yani kullanbilirsin ama zararlı olabilir saçı uzatalım derken kökünden koybolmasınlar :1yes2: :Roflol: bu yüzden badem yağıyla yapılması öneriliyor...

:1no2: ya arkadaşlar herkes farlı bişi sölüyo hangisini yapsak acaba!?bende şaşırdım bazende gülüyorum.entele yi uzatıyo diyolar bilmem artık deniceeeeeezzzzzzz..:sm_confused:

:1no2: ya arkadaşlar herkes farlı bişi sölüyo hangisini yapsak acaba!?bende şaşırdım bazende gülüyorum.entele yi uzatıyo diyolar bilmem artık deniceeeeeezzzzzzz..:sm_confused:

eedd haklısın herkes bişe dio ben şuan birde entle aldım ama bilmiorum bir tatlı kaşığı kadar bir ot ve 35 ytl yha çamterabentin hem daha hesaplı oluyorr hemde entele kadar zahmetli değil...:sm_confused:

kızlar bu tip yağların saçta 15 dk fazla kalmaması gerektiğini duydum bitlenebilirmişiz ecz söyledı bilginize hint yağı badem yağı vb...

net de saclarin daha hizli uzamasina yardimci olan sampuan buldum

Hair Formula 37
XXXXXXX

ama nerde bulunabilinir ve fayda edermi bilmiyorum :sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
suna dumankaya'nın sitesinden buldum saç uzatmak içinmiş.ama uygulamadım.

Bir avakado yarısını, iki adet bıldırcın yumurtasını, iki çorba kaşığı susam yağını karıştır ve saçına boya sürer gibi sür. Saçını strech filmle sar ve iki saat beklet.

suna dumankaya'nın sitesinden buldum saç uzatmak içinmiş.ama uygulamadım.

Bir avakado yarısını, iki adet bıldırcın yumurtasını, iki çorba kaşığı susam yağını karıştır ve saçına boya sürer gibi sür. Saçını strech filmle sar ve iki saat beklet.

evet bunu bende okudum. ama almanyada bildircin yumartasini nerden bulucam???? :sm_confused:

kızlar bend ealdım çamterebentin .hem dökülmeyede iyi geliyo diye duydum ..uzamasını da istiyorum denicem bisüre.SAmpuanıma kattım köpürdü baya :) Çam kokusuna da bayılırım ama yıkadıktan sonra saçımda kalmadı kokusu geçiyo..

merhaba.denemedim. ama deneyeceğim. saçların dökülmemesi için de bir önerin var mı.teşekkürler

merhaba.denemedim. ama deneyeceğim. saçların dökülmemesi için de bir önerin var mı.teşekkürler

:teselli: EEDD CANIM YİNE BUNU BİRAZ DAHA ARAŞTIRCAM AMA DÖKÜLME İÇİN ISIRGAN OTU İİYİ GELİOR...AMA ÇOK ZAHMETLİ BİŞE YHA BEN Bİ KERE YAPTIM AYNI ZAHMETİ 2. KEZ ÇEKMEYE RAZI OLAMADIM AÇIKCASI.. YİNE AKTARDAN ISIRGAN OYU ALIYOSUN ONLAR PKET HALİNDE VERİOLAR KURUTULMUŞ Bİ HALDE ZATEN SONRA Bİ TENCERDE ISIRGAN OTU İLE KAYNATIYOSUN FOKUR FOKUR OLUNCAYA KADAR:sm_cool: SONRAM ONU BAŞKA BİR TENCERE YADA KAPA FALAN AKTARACAKSIN AMA SÜZEREK (YALNIZ NE KDAR SÜZSENDE YİNE KALIO BÖLE KIRINTILAR OT PARÇALARI FALAN) SONRA O SOĞUYACAK İŞTE BENYO YAPTIKTAN SONRA ONLA BAŞINI YIKAYACAKSIN AMA DURULAMA SONRA ÖLE ÇIK BANYODAN AMA ŞUNUDA BELİRTİM İLK YIKAMADA SONUÇ FALAN ALAMIYOSUNN:sm_confused: YANİ AYDA EN AZ 5 6 DEFA KULLANMAK LAZIM AMA ÇOK ZAHMETLİ DEDİĞİM GİBİ...AYRICA BADEM YAĞIDA SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLER VE GÜRLEŞTİRİR HATTA BEN KİRPİKLERİME FALANDA SÜRÜOM:1shok: :Roflol: Bİ ARKADAŞIMDA KAŞLARI AZ OLDUĞU İÇİN KAŞLARINA SÜRDÜ BAYA ETKİLİ YANE
:1yes2:

X