bebeğim sürekli kusuyor

saol canım teşekkrler bugün öyle çıkarmadi çok şükür ama enede gazl beraber sürekli o çökelik gibi olandan çıkarıyor.birde benim oğlumun başı öyle terliyroki yastıktan dedim yastığı kaldırdım gene terliyor kalkınca hemen şapkasını değiştiriyorum ama genede üştüyr olabilir

bızımkınınde kafası cok terlıyor bende şapka taktım bır sure baktım dahda cok terlıyor takmıyorum bırde cok kalın gıydırıyordur bırde 3 battanıyeye sarınca cok terlıyordu artık dıkkat edıyorum bunlara daha az gıydırıyorum ama emerken geneldee cok terlıyor yıne kafası dun cok kotuydu oglusum hep kustu uykudan aglayarak uyandı kucagıma aldıgımda her defasında kusuyordu bugun sankı bıraz daha ıyı gıbı ılacı tam bıtmedende tekrar doktora gıtmek mantıklı olmaz dıye gıtmedım bugun doktora kıslar

cnm ordu merkezdemı kalıyorsun ne guzel carsambayı sevmıssın ben esımden dolayı ankaradayım ama hala sevemedımm

senin bileceğin iş canım ama benim bebeğime hem doktoru hem de orta kulak iltihapı olmuştu kulak burun boğaz doktoru fazla giydirme banyo hariç şapka taktırma en ufak serinlikta hasta olur demişti. terlemesi şapkadan olabilir

şapka takmasamda terliyor benim adam, özellikle kafası sırılsıklam oluyor, penye battaniye seriyorum yatağına ve her kalktığında çeviriyorum, kafasını kuruluyorum, duruma göre havlu koyuyorum sırtına ensesine

bızımkınınde kafası cok terlıyor bende şapka taktım bır sure baktım dahda cok terlıyor takmıyorum bırde cok kalın gıydırıyordur bırde 3 battanıyeye sarınca cok terlıyordu artık dıkkat edıyorum bunlara daha az gıydırıyorum ama emerken geneldee cok terlıyor yıne kafası dun cok kotuydu oglusum hep kustu uykudan aglayarak uyandı kucagıma aldıgımda her defasında kusuyordu bugun sankı bıraz daha ıyı gıbı ılacı tam bıtmedende tekrar doktora gıtmek mantıklı olmaz dıye gıtmedım bugun doktora kıslar

cnm ordu merkezdemı kalıyorsun ne guzel carsambayı sevmıssın ben esımden dolayı ankaradayım ama hala sevemedımm

ya ben çok sarmıyorumda ince üç kat giydiriyorum ve tek battaniye ile uyuyor genede hep terliyor anlamıyorum ya ilk bebeğim ve ben çok zorlanıyorum ordunun ünye ilçesindeydim şimdi çaybaşı diye ilçesindeyim canım ben ankarayıda çok seviyurm ablam orda yazları iderdim eskiden çok düzenli bir şehir yaşamayı isterdim

kızlar dünden beri bebeğim öyle huzursuzki sürekli ağlayıp duruyor gazı var diyorum gazınıda çıkarıyor bugün hava güzeldi keşke sağlık ocağına göürseydim bugün ne yapcamı bilemiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

zeynepçim Allaha şükür düzeldi kusması sanırım benim sütüm fazla gelio bebişte göğsümde emerken uyuyor ve doyduğunu anlamıyor sanırım fazla gelio internette üç kere ağız dolusu kusarsa bununla birlikte ateş ve ishal olursa doktora götürün yazıyordu Allahtan düzeldi ama tabi herzaman fazlasını çıkartıyor birde emzirdikten sonra yatırmayın dik tutun sindirsin die yazıyordu internette

canım üç defa kusuyor ama çok şükür diğerleri yok çok sevindim bebişinin iyi olmasına ya bide benimki emerken uyuyo uyurken boğazınamı kaçırıyor ne yapıyor birden öksürük tutuyor senağlama

X