Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

kızlar bende fotoğrafçılardaki resimli ürünlerden istiyorum ama ben masa saati olarak düşünüyorum fakat satan bir yer bulamadım.yani masa saatine resim basan bir yer bulamadım.istanbulda gören varmı?

kızlar aranızda sevgilisine hikaye kitabı tarzında bişey hazırlayan varmı ? Ben değişik bişey olsun istiyorum ama nası yapıcam bilmiyorum puf benneyaptımki

Selam arkadaşlar..

Sevgililer günü için neden olmasın

Birkaç model sizede sunayım isterseniz.

ciftekumrular_26_500_on.jpg

ciftekumrular_30_500_on.jpg

ciftekumrular_32_500_on.jpg

ciftekumrular_35_500_on.jpg

ciftekumrular_37_500_on.jpg

ciftekumrular_38_500_on.jpg

ciftekumrular_09_500_on.jpg

ciftekumrular_15_500_on.jpg

ciftekumrular_08_500_on.jpg

işte böyle şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yılbaşı için düşündüğüm hediyeyi 14 şubatta vermeyi düşünüyorum. Ayrı evlerde yaşıyoruz bu yüzden bensiz gecelerde onu sarıp ısıtması için seni seviyorum yazan bir battaniye almayı düşünüyorum. Daha hoş fikirler çıkarsa fikrimi değiştirebilirim şimdilik düşüncem bu

kızlar bilgisayarda takvim nasıl hazırlanıyor? resimlerimizin olduğu bir takvim hazırlamak istiyorum.yardım edin lütttfen

Ayyy tam benim istediğim konu. Ben kırmızı kalpli bi kutu alıcam içine organze kırmızı tül koyucam onun içine kendi ördüğüm atkıyı koyup tülün kenarda kalan kısımlarıyla üzerini örtüp kuru gülleride serpiştircem . Sonra kırmızı kalpli çikolata ve buna benzer yine kalpli şekilli kurabiyelerden yaptırıp koyucam üzerine.
Kırmızı kutuyuda internetten beğenmiştim kadıköyde bi hediye paketcisinden alıcam ben bunları düşünüyorum arkadaşlar. Bu güne kadar daha çok kıyafet türü almıştım ayakkabı pantolon vs. ama değişik bişe olsun istedim bana böyle bişe yapılsa çok sevinirdim açıkçası. Bide ayrıca küçük kalpli fırın tepsisisi aldım ordada kendi ellerimle pasta yapıcam. Umarım güzel bişe olur.

biz sevgililer günnüde nikah yapıyoruzz:)

ama ben yine de o günün anısına bir hediye vermek istiyorum ne yapsam karar veremedim.

Ayyy tam benim istediğim konu. Ben kırmızı kalpli bi kutu alıcam içine organze kırmızı tül koyucam onun içine kendi ördüğüm atkıyı koyup tülün kenarda kalan kısımlarıyla üzerini örtüp kuru gülleride serpiştircem . Sonra kırmızı kalpli çikolata ve buna benzer yine kalpli şekilli kurabiyelerden yaptırıp koyucam üzerine.
Kırmızı kutuyuda internetten beğenmiştim kadıköyde bi hediye paketcisinden alıcam ben bunları düşünüyorum arkadaşlar. Bu güne kadar daha çok kıyafet türü almıştım ayakkabı pantolon vs. ama değişik bişe olsun istedim bana böyle bişe yapılsa çok sevinirdim açıkçası. Bide ayrıca küçük kalpli fırın tepsisisi aldım ordada kendi ellerimle pasta yapıcam. Umarım güzel bişe olur.

cnm bence cok romantiikkk buuu kendin yapman kendin suslemen..:asigim:ben napsam yhaa bide uzakta olcas o gun
:çok üzgünüm:

bende ne alsan diye düşünüp daha karar veremeyenlerdenim 2008 yılının en iyi nişanlısı diye bir plaket yanında başka bir hediye daha düşünüyorum ama plaketteki adam çıplak oldugu için sıkılırım vücut hatları belli nasıl olurki öyle bir hediye versem değişik ilginç şeyler olsun istiyorum plaket değişik bir hediye ama adam çıplak giyiniği olsa iyi olcak aslındaa.s plaketin resmini koyuyorum sizce nasıl

valla bugune kdr birsürü bşy aldımm..erkeklere hediye almak çok zor,alınacak şeyler çok kısıtlı...bu sefer sanırım..gs montu begenmiştii yada gs armalı zippo çakmak alcam...yalnız öyle kalpli pullu şeyleri sevmiyorus bizz.normal paketleyip vercem aynı şekilde oda öyle yaparr...

merhaba kıslar bende v yaka bi kazak içine bi gömlek alıcam .hersene deişik şeyler alarak tüm aileyi şaşırtıodum bu senede ekstradan farklı bişey yapmalıyım derkn üzerinde resimlermzn olduğu çikolatalardan yaptırcm
100927.jpg

bir kaç farklı fikir de benden :KK66:

Sevgililer günü hediyesi olarak güzel bir takvim hazırlayabilirsiniz..
Sizin ve sevgilinizin, sadece sizin veya sizin için değerli olan ve anlam taşıyan şeylerin olduğu fotoğraflardan itinayla 12 tanesini seçerek bilgisayar yardımıyla her birinin altına bir ay yerleştirerek, şekilli hale getirerek, süsleyip püsleyip vs. bir takvim bastırabilirsiniz. Kanımca en özel ve farklı hediyelerden bir tanesi olacaktır..

İlginç sevgililer günü hediyesinden bir tane daha..
Sevgilinizle çekilmiş olan bir fotoğrafınızı puzzle üstüne bastırabilir ve parçalara ayrılmış şekilde oan hediye edebilirsiniz. Daha sonra sevgiliniz her kavga ettiğinizde onları ayırır, her barışmanızda ise puzzle'ın parçalarını tekrar birleştirir. Adı üstünde yapboz zaten. .

En güzel sevgililer günü hediyelerinden bir tanesi..
Bir paket bitter çikolata alınır.. Her bir çikolata parçasındanda birer parça ısırılır.. Kalpten bir kutunun içerisine yerleştirerek üzerine gül yaprakları serpilir ve üzerine şöyle bir not yazılır; hiçbiri senin tadına benzemiyor. Eğer ayrı yerlerdeyseniz adrese gönderilir, mümkünse elden teslim edilir. Sonra olacak hadiselere mutlu çiftler karar verirler...

bende bu mantar panoya benzer birşey netten görüp kendim hazırlamıştım:1hug:
[img=http://img230.imageshack.us/img230/2104/dsc00134wt3.th.jpg][img]

bu aşkımın evine gönderdiğim meyve sepeti, ben onlara gittiğimde yanındayken kapı çalmıştı ve birden bunu gördüğünde (üzerindeki notla) çok güzel olmuştuhihoyyyt
[img][img=http://img510.imageshack.us/img510/9443/dsc00133dw2.th.jpg][img]

ayrıca o çikolataları ısırıp, kalpli kutu şeklinde işyerine göndermiştim onunda sonucu mükemmeldi... tavsiye ederim kızlar :asigim:

Birde eğerki imkanınız varsa kırmızı kartona büyük harflerle içinizden geçenleri yazın, tabii fazla uzun olmayacak bir cümle şeklinde..siyah olursa yazı daha güzel duruyor :CüvCüv:
hatta bilgisayardan büyük puntolarla yazıyı çıkartıp, sonra harfleri tek tek kesipte kartona yapıştırabilirsiniz, ben öyle yapmıştım, biraz uğraştırıyo ama değiyor Şeniz Sonra o yokken evine gidin ve yatak örtüsünün altına kartonu yerleştirin.. Gece yatağını açtığında onu görmesi çok güzel bir sürpriz olacaktır.. Gün boyu birşey yapmazsanız , belki yüzü düşecektir ama yatağını açtığında süper olucaktır kaydirigubbakcemile5

konu farklı yerde acılmıştı burda da yazayım :)
İkimizin başharflerinden oluşan gümüş kol düğmesi yaptırıcam hem sevgililer günü için hemde 19 nisan nikah günümüzde takması için :KK66:

kızlar bu bölümde gezinmeyi seviyorum... çok şekersiniz hepiniz... ama ya benim hediye vericek bi sevgilim bile yok :KK43: ağlamak istiyorum...

bende ne alsan diye düşünüp daha karar veremeyenlerdenim 2008 yılının en iyi nişanlısı diye bir plaket yanında başka bir hediye daha düşünüyorum ama plaketteki adam çıplak oldugu için sıkılırım vücut hatları belli nasıl olurki öyle bir hediye versem değişik ilginç şeyler olsun istiyorum plaket değişik bir hediye ama adam çıplak giyiniği olsa iyi olcak aslındaa.s plaketin resmini koyuyorum sizce nasıl

fikrinizi çalabilirmiyim:eek::eek::eek:

çok süper birşey bende üzerine dünyanın en harika adamı eşi yada güzel bir söz bulup yazdıayım çünkü nikash da o gün olucak...

X