Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

Merhaba kızlar ...
sihirli kupa var ikinizin resmini yada resimlerini koyduruyorsun içine sıcak bi şey koyuduğun zaman resim ortaya çıkıyor normalde siyah renkli olağan bir bardak fikir güzel duruyor fotoğrafçılarda yaptırabiliyorsunuz bu da olabilir...

bunu nerde yaptırabiliyoruz. Çok ilginç ve hoşuma gitti

İnternetten baktım birçok yerden sipariş verilebiliyor fiyatları 25-35 arası :)

Offf kızlar ben ne alacam yardım edin lütfen. :KK43:

Şu ana kadar
Cep telefonu
Atkı
Cüzdan
Mont
Tişört
Gömlek
Kazak
Puzzle
Tıraş makinesi
aldım... aklıma hiç bir şey gelmiyor, ne alacam ben ya. :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar internette saatini yarat var orda kendi resimli saatinizi tasarlıyabiliyorsunuz süpeerrrrrrrrrrrrr

Bende ikimizin resmini puzzle yaptırdım.Kadife kırmızı kalp kutunun içine koydum parçaları, hediye ettim. Resimde ellerimizin birleştiği parçayı evlerinde bir yere sakladım. Bulması içinde küçük notlar koydum kutuya.Yaklaşık 1 saat notlarla boğuşup sonunda bulup birleştirmişti.
Hediyelerim ;
Cep telefonu
Traş Makinası
Kol Saati
Kol düğmesi
Gümüş bileklik
Beşiktaş forması ve Eşortmanı
Cüzdan ( ama üzerinde ismi yazılı )
Ekobellanın üzerine resimlerimizin koyulduğu yastık
Aşkımın model araba tutkusu olduğu için 1930-1960 yılları arası 10 oyuncak arabadan oluşan set

Bu yılda sevgililer gününde kocaman bir yarış pisti alacağım 2 arabalı . Evlenince bol bol oynarız beraber

bende ne alsan diye düşünüp daha karar veremeyenlerdenim 2008 yılının en iyi nişanlısı diye bir plaket yanında başka bir hediye daha düşünüyorum ama plaketteki adam çıplak oldugu için sıkılırım vücut hatları belli nasıl olurki öyle bir hediye versem değişik ilginç şeyler olsun istiyorum plaket değişik bir hediye ama adam çıplak giyiniği olsa iyi olcak aslındaa.s plaketin resmini koyuyorum sizce nasıl

bunu nefen yapabiliiriz cnm

hemen hemen bütün fotoğrafçılar yapıyor canım. ayrıyetten büyük kırtasiyelerde yapıyor.

bana da bitanecim almıştı çok güzel bi anı gerçekten:eek:

bu arada yeni bi hediye fikri geldi aklıma.. çakmak üzerine foto baskısıhihoyyyt

ama yapan bi yer bulamadımsenağlama

ya bende değişik bir hediye olmasını istiyorum saat puzzle kazak ve ocaman bi oyuncak araba almıştım aşkıma ama şidmi ne alcağımı bulamıyorum..farklı ve seveceği bişey olsun istiyorum..:s ikimizin resimlerinden ve güzel yazılardan oluşan slayt yaptım ama yanında hoş bi hediye bulamıyorumm :s

fikrinizi çalabilirmiyim

çok süper birşey bende üzerine dünyanın en harika adamı eşi yada güzel bir söz bulup yazdıayım çünkü nikash da o gün olucak...

bunu nefen yapabiliiriz cnm

ben bursa da oturuyorum bursadaki arkadaşlara söyliyeyim heykelde meridyenin orda sol tarafta yapan yer var yaptırabilirsiniz ben görmüştüm birde geçen gün çarşıya gitmiştim ordan giderken demirtaş metrosunun oraya doğru yürüyeyim dedim aşag inerken gördüm orası da yapıyor arkadaşlar ama fiyatını bilmiyorum internetten de sipariş verilebiliyor arkadaşlar

675buyukns5.th.jpg

824buyukaw5.th.jpg

827buyukca8.th.jpg

kızlarr bunların hangisi yaa:s seçim yapamadım yardım lütfen

824buyukaw5.th.jpg

kızlarr bunların hangisi yaa:s seçim yapamadım yardım lütfen[/QUOTE]

bence bu sositososito

arkadaslar o heykel.. kişiye özel hediyeler diye googleden girdiğinizde birkaç sitede var.. birde resim çerceeri var o hoşuma gitti benmide..

nikah günü ikimizin resmi olan çerçevereye kazıma yazı var orayaa'' bir ömür bir yastıkta sadece seninle. seni çok seviyorum '' yazdırmak istiyorum.

sevgililer günü gelmis hos gelmis ben ne edeyim sevgilim yanimda olmayinca...
cok özledim ya bir an önce yaz gelsin....

Hiç bişi yok ona sinir ediyo beni:kızgın:
Ona süprizim bu olur:mymeka::mymeka::eek:klava::eek:klava:

Ben de çok beğeniyorum şu resimli çikolataları...ama üzerinde isimlerimizin başharfi olan kol düğmeleri de iyi bi seçenek gibi geldi acep hankı daha iyiiii

Kızlar bir sitede rastladım netten fotografınızı yolluyorsunuz onlar kupaların üstüne fotonuzu basıyor
ücretide çok uygun 20 ytl

16.044.4894.000101t4.jpg

bence en güzeli balık veya kuş almak.... bide iki tane alırsan biri sizi diğeri de sevdiğinizi temsil edecek şekilde.. bunun için de kuş ve balık mantıklı oluyor.. düşünün derim memnun kalacağı bişey

merhaba kızlar.benim sizlerden fikir alama gerken bişey var.sevgilimle yakında 1. yıldönümümüzü kutlucaz.ama ben ne alacağıma karar veremedim.sizce bir erkeğe özel ve güzel olarak :eek:ne alınabilir?yardımınıza ihtiyacım var:sm_confused:

albüm al ve tanıştığınızdan beri olan fotoğraflarınızı sırayla ekle..devamını beklerim gibi olsun yani:KK66:))

X