Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

merakliiiiii,belinay,patient,muratoslemmmm... ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
ne güzel bi gün geçirmişsiniz yaa sizin adınıza ben mutlu oldumm valaaa delikafadulden
hep mutlu olun kızlarr yaa :mymeka: kaydirigubbakcemile2
insanın sevdiginin yanında olması onla mutlu olmasından daha güzel bişey var mıı :içelim:
Alllah mutlulugunuzu daim etsinn
:Saruboceq:

aminnn malibumm herksinn daim etsinn:Saruboceq:

[B]geldimmm geldimm.demiştim ben sizee kuzum giremem cumartesi akşamı die.çünküü yanımda olunca buraya giripte yazamıorum napıyorum internette die gelip bakıoo.msndee kuzenimlee konuşurken bile rahat vermioo elimii kolumu tutuooo bi sürü dalga geçcek şey yazıo kızaa yazık.(gerçi araları ii sevdiği için takılıo).nysee ana konuyaa döniyim saptırdım:mymeka:şimdii ben pastayı fln aldım gldimm.ıslanmıştım hatta kurudumm.bizimkii hala uyuyoo saat 4 olduu yokk kalkmazz.ama yazık kıyamadım uyandırmayaa sabah çok kötüydüü bütün gece uyumadan saatlik kan şekerinee bkmak zorunda kalmşş:1no2:nyseee sonraa sıkıldım ben içerdee gittimm yanınaa yattımmm sarıldımm ,öptmm derkenn gözlerinii zar zor açabildii.Şeniz:asigim:tabiii bu arada saat 5 buçuk olmuştuu.kalktıkk.ben onu bankamatiğee yollamadan birden kendii dedii.ben bi para çekmeye gidip gelcem diee.8yalanlarımızında aynı oldugunuu anladım böylece)kaydirigubbakcemile3ii dedim. ben zaten dünden razı çıksın evdende pastayıı hazırlıyım die bakıorum.amaa bi karın ağrısı var belliii etrafımdaa dolanıp duruoo.yaa canımm şimdii biliosun nöbetten geldimm kaç gündürr sadecee ev ve hastane arasında mekik dokuorum dedi.eee dedim.anlamamış gibi.biliodumm kuzumun dışarı çıkıpp hediye alcak vakti olmadıgını aslında.bankamatiktee yalandıı çıkıp hediye alcaktııkaydirigubbakcemile3yaa aklımdaa aslındaa ama hediyee alamadıım iştee şimdii çıkıp alcaktımm gelene kadar çok vakit geçcekk hadi gel beraber gidelim ne istiosan al dedi.benimm bi peluşş inek ve eşşeğii çok sevdiğimi bilio hadii gel onları alalım ya da ne istiosan dedii.olurrrr dedimm.döndüüü bi andaaa hanii benim hediyemi ver çabuk nerde hediyemmm nereye sakladınnn ee yok mu almadın mı die motor gibi konuşmaya başlayıncaa(iştee düşünün artıkk böle bişeyii es geçmiyceiğimi çok ii bilio)gülmekten bişee yapamadım.mecbur pastayııı kurabiyeyi fln çıkarttım.kızamıorumda onaa kurabiyyi açcak ne bu iskender mi dedi.açtıı kurabiye. pastayı açtııı eee hediyee pastanın içinden mi çıkcak yoksa dioo.nysee getirdimm verdimm saatinii.sonra dışarı çıktık.ama oyuncakçı kapanmıştıısenağlamabaşkaaa yerleree bakalımm dedi.gezdikk ama bulamadık.sonraaa tutturduu petshoptan bişe alıyım sana canlı beraber bakalım die.ne alcazki dedim.köpekk almayaa kalktııı.pahalıı köpek yavrularrı diorum bakalım bi dio.tabii sonraa fiyatıı duyuncaa vazgeçtii.bu seferdee hamster a taktıı.istemem faree huylanırımm kaçarsaa bulamayızz evde diorum.istemem dedikçe alalım ama dioo.nysee sonundaa dokunamıycağımaa ikna ettim de çıktıkk.yoksaaa az daha bi papağan ya da hamsterlaa eve geri döncektikk.kaydirigubbakcemile.bugün gidip alcam ineğimii.:eek:yanii kızlarr bu yazdıklarımdan da anlayacağınız gibiii öleee belinayım gibi romantikk bişe değildi bizimkii.ama olsunn evde,yolda,petshopta baya bi eğlendim.bizim sevgililer günümüz sitcom tadında gçtii.nyse önemli oln yanında gülüp mutlu olabilmemdii.evee gelince de tekrar tv izlerken ona sarılıp uyuyaakalmışım.işte en güzell kısmıda oyduu.sımsıkı sarılıp uyumak kucağındaa:eek:onun sıcaklığınıı hissedebilmek herşeye bedel doğrusuuu:asigim: [/B]

benmki de aynı canm resmen.hep güldürür beni saolsun.dün güldük dakka başı doğal olarak kaydirigubbakcemile3
bence 14 şubat romantik geçicek diye bi kaide yok.önemli olan sevdiginle mutlu bi an geçirebilmen (ki bunu fazlasıyla yapmşsnzzzz )
ne güzel eğlenceli geçmş çok mutlu oldum senn adına canm.
ahh ah bilmezmiyim o duyguyu tatlımmm.sevdiğine sarılmak dünyadaki tüm herşeye bedel bence :asigim: :asigim:

belinay hanm kaptı evlilik teklifini :teytey:
romantiklik hat safhadaydı tabi

merakliiiiii,belinay,patient,muratoslemmmm... ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
ne güzel bi gün geçirmişsiniz yaa sizin adınıza ben mutlu oldumm valaaa delikafadulden
hep mutlu olun kızlarr yaa :mymeka: kaydirigubbakcemile2
insanın sevdiginin yanında olması onla mutlu olmasından daha güzel bişey var mıı :içelim:
Alllah mutlulugunuzu daim etsinn
:Saruboceq:

aminn canm aminn....
ne güzel demşsin canm.insanın sevdiginin yanında olması onla mutlu olmasından daha güzel bişey var mı :asigim:
inş hepimizi Allahım ayırmaz sevdiklerinden.......

belinayımmm özel atkı mı.........
ne kadr güzelllll :))
cidden çok özenmiş hazrlanmş senn için...

sende cicilerini güle güle giy tatlım :))))

slm kızlar ben geç geldim dün internet yoktu:KK43:
hemen anlatayım kaçayım çünkü tokata gidiyorum otobüse yetişmem gerek...
dün ondan önce evimize gittim masa hazırladım mumlar falan şıkır şıkır giyindim kokular süründüm
sonra bu geldi ellerinde çiçekler paketler falan:eek:
kapıyı açınca şok oldu bana bi bakış baktıki içim eridi çok hoşuna gitti aşkım neler yaptın sen böle dedi ve bi yanaktan öpüş:eek:
sonra masanın yanına gittik sürekli çok hoşuna gittiğini söyledi durdu çok sevdiğini söyledi...
ilk önce hedileri verdik her notu okumasında sarıldı öptü ayyy çok güzeldi yaaa aldığım cicilerde pek yakıştı ona yerim allah onu ben :asigim:
oda bana tek taş almış bide chima dan çok cici bi kazak almış çok beğendim bendesonra dans ettik pastamızı yedik zaman çok çabuk geçti anlamadım fotoğrafta çekinmiştik ama ben yanlışlıkla hapsini sildim :1no2:

kızlar sisinkileri tokata gidince okucam çok seviyorum hepinizi k.i.b byyyyyyyyy:1hug:

bilirim ben o yanaktan öpüşleriiiiiiiiii :eek: :asigim:
bak üzüldm şimdi fotoğrafları silmene :KK43:( ne güzel anı olarak kalrdı.neyse bi daha ki sefere artık kaydirigubbakcemile3

senin adına da sevindim papatyam :1hug:
inş her günümüz böyle güzel geçer :Saruboceq:

papaptyaaa bencee bizii kandiriyyy yanaktann diyiiii oturdukkk diyii ama inanmiyimmmşakkıdıkaydirigubbakcemile3

sen suss belinayımm doncazz derkenn sıcacık evdee oturmuşsunuzz.hem de evlenme tekliff etmişşşş romantizm hat safada yaniiiiimirmirmirmirderim vee süpürgeme atlayıp belinay kafamı kırmadan kaçarım:eek:

Mesaj temizliği için(hediye tavsiyesi dışında sohbet mesajları) konu yoruma kapatılmıştır..

Seneye bu başlık yine lazım olacak,kaldığımız yerden devam ederiz..yerimseniben

X