Fırınsız neler yapabilirim?

ekocin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
136
0
yarın okul çıkışı arkadaşlarım gelicek fakat benim fırınım yok.malum bekar evi:) fırınsız tariflerinizi bekliyorum nolur yardım edin çok az vaktim kaldı:KK43:((benneyaptımki:çok üzgünüm::bbo:

tatlı olorak ontane halley alıyosun
kırıklıyosun çok kırıklama ama kremşantiyle karıştırıyorsun
üzerine çikolata sosu ve fındık kırığı hindistan cevizide olabilir serpiyorsun tamam a.s
tuzlu sigara böreği
krep
yada hazır yufkaya iç hazırla gözleme şeklini ver teflon tavada pişir
ilk aklıma gelen bunlar canım yerimseniben

çok teşekkür ederim canım...tatlı olarak hazır yaşpasta alıcam.tuzlu problem.sigara böreği yetersiz olabilir ya da çok basit mi kaçarki? krep çok zaman alır çünkü okuldan beraber gelicez.bide salata yapsam ne yapabilirim?

slm canım salata olarak hem doyurucu hemde basit madem okuldan gelceksin arkadaşlarınla ilk önce makrna salatası yapablrsin eğer o olmaz dersen patetes salatası yapablrsin oda olmaz dersen hemen çok basit hacuç salatası yapablrsin börek içnde fırndan hamur alıp teflon tavada içine peynir veya evde ne varsa iç malzme olarak ondan kullanablrsin güzel bi doyurucu pide şeklinde tavaya hiç yağ koymadan onu pişireblrsin aynı pde gbi oluyo oda olmaz dersen hazır yfkadan tavda pişireblrsin canım bu kadar yardımcı olduysam ne mutlu afiyetle yiyin

Kısır veya mercimek köftesi tarzında bişeyler yapabilirsin çok da hoş olur bence

sayfayı geç gördüm ama yinedeyazayım dedim belki bi dahaki sefere işine yarayabilir:))
hazır yuvarlak keklerden alıp(2 li) pudingli ve ya kremşantiliyapabilirsin 1 gecede dolapla bekleyince çokgüzel olur,,
makarna salatası yapabilirsin ,,
süt+kakao+şeker+bisküi(iri parçalar halinde kır)+varsa içine ceviz içi +vanilya +yarım pk erimiş margarin hepsini karıştırarak mozaiik yada top top yapıp hindistan cevizine bulayabilirsin geceden olursa daha iiolur,,
yada sigara böreği sarıp kızartabilirsin,,
şimdilik aklıma gelenler bunlar....kolay gelsin...

X