Saç Bakım Ürünleri Eczacı kafamı karıştırdı (bepanthen-evigen kapsülleri)

bi kere o eczacıda iş yok benden söylemesi. adam-kadın başta hatalı. 5kutu bephantene satması tüccarlık hilesi olabilir de ondan ziyade bi saçmalık var ortada. Bi eczacı Bemiksle Bephantene in aynı şey olduğunu nasıl iddia edebiir aklım almıyo. Bi tanesi adı üstünde B-mix yani b vitamini karışımı, öbürü panthenol denen bambaşka bi madde. Bence o eczacı değil kalfa bile olamaz...

BUDAPEST MESLEK NEYDI CANIM buyrunnnnnnnnn

:KK74::KK74:ya bende yeni kullanmaya başlıcam bemks ve evigen ampul aldım. .saçlarımın uzamasını çok istiyorum hemde biran önce:KK43:( daha başka neler yapsam yardımcı olun kızlar bildiklerinizi paylaşın lütfennn. . ::KK74:

:KK74::KK74:ya bende yeni kullanmaya başlıcam bemks ve evigen ampul aldım. .saçlarımın uzamasını çok istiyorum hemde biran önce:KK43:( daha başka neler yapsam yardımcı olun kızlar bildiklerinizi paylaşın lütfennn. . ::KK74:

canım forumda saç uzatma ve bakım konularında topikler var..oralara bir bak istersen ..

herkese slm
kızlar ben saçımı çok sık bayatıyorum bunun sonunda saçlarım yandı ve kısa kestirmek zorunda kalmıştım...bende çabuk uzamaları için entele otu kullandım deneyin derim bende yararı oldu saçlarım eskisi gibi uzun ve gür

canım bence bire bir kullan yani 5 ampul evigen 5 tane de bepanthen kat şampuana sonra kalan iki kutu bephanthen için yine iki kutu evigen alırsın için de rahat etmiş olur kullanırken ne az ne çok

merhabalar..saç gürleştirme ve uzatma ile ilgili arama yaptığımda bu forum çıktı karşıma hep..üye oldum soru sormak için..bende ampul aldım 2 tane.. içine ikisinden de 3er tane kırdım 700 ml şampuanıma..az mı ya da fazla mı bu 3e 3 oran? ve bide hala şampuanımla beraber saç kremini bırakmadım bi zararı olur mu? şampuanımın içinde ampuller var sonuçta..daha çok yeni dün yaptım..deneyen arkadaşlardan cevap bekliyorum..

bende kullanıodum biara bunlardan, büyük boy şampuana 2 bepanthene 2 evigen kırıodum.

saç kremini sadece saç uçlarına uyguladığın sürece sorun olmaz.

bende kullanıodum biara bunlardan, büyük boy şampuana 2 bepanthene 2 evigen kırıodum.

saç kremini sadece saç uçlarına uyguladığın sürece sorun olmaz.

çok teşekkürler :) saç kremini boyuna ve uçlarına kullanıyorum .. sende benim gibi şampuanına kırmışsın.. faydasını gördün mü peki ampullerin?

çok teşekkürler :) saç kremini boyuna ve uçlarına kullanıyorum .. sende benim gibi şampuanına kırmışsın.. faydasını gördün mü peki ampullerin?

rica ederim :)

evet çok işe yaramıştı, daha sağlıklı, parlak görünmeye başlamıştı saçlarım, bide hızlı uzadılar o dönem, ben öncesindede çam terebentin yapmıştım şampuanımın içine, o biraz serleştiriodu ama oda çok ii gelmişti, sonra yumuşasın beslensin die ampullere başladım, gayet memnundum.

peki bu çam terebentin saçların güçlenmesi için miydi? çok oldum ama ben hem yağ hem bal istiyorum; hem çabuk uzasınlar hem de güçlensinler :KK70:

peki bu çam terebentin saçların güçlenmesi için miydi? çok oldum ama ben hem yağ hem bal istiyorum; hem çabuk uzasınlar hem de güçlensinler :KK70:

çam terebentin saçların uzamasına yardımcı ancak diğer yorumlarda ki gibi saçı biraz sertleştiriyor. ancak çok etkili birebir tanığım buna. ben şampuanıma koydum. bazen ısıtılmış yağ kürü yaptığımda da az bişi katıyorum. sertliğe çözüm bulabilirsin sonuçta...
haftada 4 gün bakımla geçiyor benim ve hayatım boyunca saçlarım bu kadar sağlıklı, dolgun olmamıştı. uzaması ise gerçek bir mucize.

çam terebentin saçların uzamasına yardımcı ancak diğer yorumlarda ki gibi saçı biraz sertleştiriyor. ancak çok etkili birebir tanığım buna. ben şampuanıma koydum. bazen ısıtılmış yağ kürü yaptığımda da az bişi katıyorum. sertliğe çözüm bulabilirsin sonuçta...
haftada 4 gün bakımla geçiyor benim ve hayatım boyunca saçlarım bu kadar sağlıklı, dolgun olmamıştı. uzaması ise gerçek bir mucize.

yağ kullanmadım hiç saçlarımda çünkü saçlarım zaten yağlı ve ince telli o yüzden kullanırsam sadece şampuanımın içinde kullanırım. şu an şampuanımda 2 tane ampul var birde çam terebentin eklersem nasıl olur ki acaba ? saç kremi kullanıyorum hala bırakmadım o yumuşatır sanırım sertleşen saçlarımı değil mi? peki 700 ml şampuana ne kadar kullanmam gerek çam terebentin yağını? şimdiden teşekkürler hem bilgi için hem cevap için :)

kızlar ya ben şampuanın içine çam terebentin esansı da attım bide nisanda 5 bepanthen bide 5 evigen atmıştım çam terebentin sertleşme yapar diye okumuştum bende sertleşme olmadı içindeki ampullerden mi yoksa ben mi az koydum acaba çam terebentini? bide saçımın üstü tiftik gibi oldu normalmi yapar mı böyle şeyler hem ampuller hem terebentin esansı? saçım güçlenmedi sanki ama dökülmesi yok eskisi gibi çok şükür uzamasına gelince sanki uzamıyolarmış gibi geliyo bana :KK43: yardım ediiin tecrübelilerden cevap bekliyorum :KK43:

Bende bugün Tresan Isırgan otlu şampuan aldım ve eczaneye gittim. Bana 500ml lik şampuana 5ampul bemiks 8 kapsül de e vitamini kirmami söyledi. ama evigen yoktu böyle balık yagi hapi formunda adını hatirlamadigim bi e vitamini verdi. Ben de 5ampul bemiks ve 8 kapsül (kapsül dedigim hap kadar) e vitamini kırdım. Şampuan 500ml oldugundan ve sacta iki dk anca kaldigindan normal diye düşünüyorum anca etki eder ederse.

X