Saç Bakım Ürünleri Eczacı kafamı karıştırdı (bepanthen-evigen kapsülleri)

Yokk artık 25 ampül mü-tatlicadiarzu-
Ben 500 ml'lik şampuanıma en fazla 2 şer adet koyuyorum bepanten ve evigen.
2 adet bile şampuanın yoğunluğunu değiştiriyor. Bunlar resmen yağ. 25 adet koyarsan saçını temizleyemezsin bile.
İlginç bir eczacıymış.:uhm:
meraba canim ben de sampuanima ampul katmayi düşünüyorum acaba zarari var midir sen memnun musun saclarim cok dökülüyor da :KK43:(

Bende bugün Tresan Isırgan otlu şampuan aldım ve eczaneye gittim. Bana 500ml lik şampuana 5ampul bemiks 8 kapsül de e vitamini kirmami söyledi. ama evigen yoktu böyle balık yagi hapi formunda adını hatirlamadigim bi e vitamini verdi. Ben de 5ampul bemiks ve 8 kapsül (kapsül dedigim hap kadar) e vitamini kırdım. Şampuan 500ml oldugundan ve sacta iki dk anca kaldigindan normal diye düşünüyorum anca etki eder ederse.
canim memnun kaldin mi bu karisimdan

canim memnun kaldin mi bu karisimdan

Otacı şampuandan sonra denediğim bir karışımdır bu, keçeleşen saçlarımı toparladıktan sonra canlandırmak için yapmıştım. (O kadar çok şey denemişim ki dökülmediğine şaşırmak gerek =) ) Karışım güzeldi ama saçtan ayırmak için durulamak ve taramak zorlaşıyor ve uzun sürüyordu. Geçici olarak kullanılabilir diye düşünüyorum hala çok yıpranmış saçlara hızlandırılmış iyileştirme programı gibi bişi :KK70: Ama uzun vadede bunca kimyasalı kullanmak mantıklı gelmiyor, bitene kadar kullanıp bıraktım.

X