son aylarda bebeğe kilo aldırıcı besinler

yenilenler de etkilidir tabii de sonuçta anneyle,genetik yapısıyla ilgili olduğunu düşünüyorum.Ben herşeyden çok çok yerim ama ilkini 3050,ikincisini 3060 gr doğurdum.Yapacak birşey yok malesef

her sabah birtana haşlanmış yumurta ve meyve suyu mutlaka için ve bayaz peynir süt ürünleri bebişlere çok kilo aldırıyor ve kemik yapılarını güçlendiriyor birde sabahları iki yemek kasığı pekmez içmeyi unutmayalım

Ben her sabah pekmez, yumurta ve 1 bardak süt içmiştim her gün yağda sucuk yedim aralarda meyve yedim 2 saati hiç geçirmedim sık sık yiyip 3 litre su içtim ağzıma meyve dışında tatlı sürmedim aç karnına yediğim pekmez zaten bütün tatlı ihtiyacımı karşılıyordu 38 haftalık erken doğurdum bebek 3.110 doğdu(doğuma gittiğim gün karnımda 3.400 demişti) ben 12 kilo aldım 61 kiloda doğum yaptım
Eltim 40. haftada bebeği 2.600 dü doktor daha doğmaz bu hafta iyice beslen dedi son hafta hergün 2 yumurtayı yağda yapıp yemiş birde hiçbirşey yemiyordu biraz beslenmesine dikkat etti bebeği 41. haftada sezeryanla 3.170 doğdu 0da 9 kilo aldı 55 kiloda doğum yaptı

Son düzenleme:
susam ve hurma kesinlikle yenmeli günde 5 tane hurma susamlı cucbuk mutlaka yiyorum kuruyamişide demişti doktorum boş kaldıkça kuruyemişi elimden düşürmüyorum meyveler ve sütte cabası.bebeklerimin ikisininde kilosu normal cok sükür hatta önden bile gidioruz.
İki mu bebisler kaç kilo doğdular

Hanımlar bn 28 haftalık hamileyim 900 Gr ne yapmalıyım bebeğim kilo alması için çok fazla bişey yiyemiyorum ne önerirsiniz yardım istiyorum sizden

X