kızım alerjik astım bronşit olmuş.......

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
az önce dr dan geldik kızlar yavrum akşam ateşi vardı fitil koydum şurup falan içirdim sabahda boğazları bir dolu balgam öksürdükçe boğulcak gibi oluyor çıkartamıyorda yavrucum hemen dra götürdüm kızın liva alerjik astım bronşit dedi drmuz sizin dedi aileden geliyor dedi eşinin memleket havası çok ağır geliyor dedi am biz orda oturmuyoruz dedik olsun dedi genlerde var dedi.3 yaşına kadar geçmez grip olsa böyle tıkanır gider dedi.neşesi yerindedir ama nefes almakta zorlanır dedi aynen dedikleri doğru neşemiz yerinde ama nefes zor alıyoruz burnumuz zaten tıkalı ağızdan almaya çalışıyor yavrum.antibiyotik verdi 2 tane fısfıs verdi hem burun hem ağız için pompa verdi büyükçe bişey rahat nefes alması içinmiş.tek çözüm o pompa dedi.inşallah yararı olur dedi. bu arada 8.500kilo olmuşuz yarın tam 6 ay bitcek.

• Konu Sahibi liva1017
çok geçmiş olsun. acil şifalar..

• Konu Sahibi liva1017
çok geçmış olsun canım sadece agızdan mı nefes alıyo burundan hıç almıyomu bıde oksurugu varmı

• Konu Sahibi liva1017
çok oldu ama burnu akıyormu bebegının

• Konu Sahibi liva1017
Çok geçmiş olsun canım. çok üzüldüm. Umarım iyileşir.

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun cnm umarım tez zamanda geçer ..

• Konu Sahibi liva1017
gecmis olsun canim insallah cabucak gecer yavrunun bronsiti aminnnnn

• Konu Sahibi liva1017
gecmiş olsun cnm Allah şifasınıda verir /(Amin)

• Konu Sahibi liva1017
çok geçmiş olsun kuzuna umarım en kısa zamanda iyileşir yaa

öksürük var evet ağızdan nefes almaya çalışıyor yavrum masum masum öyle pek bi ağır bugün ateşimizde var şimdi çabuk geçsin yarabbim.teşekkür ederim kızlar bu arada dikkat edin bebişlere çok zor hastalıkla uğraşmak.kaloriferli ev daha kötü yapıyor dedi drmuz.sizin soba sağlam borularda sorun var dedi nefes borusunda varmış problem

aayyy canim benim,cok gecmis olsun..Allah sifalar versin...hafifcene atlatir insallah..cok dikkat etmek gerekiyor.....

geçmiş olsun canım. benimde ilk kızımda çok yaşadık alerjik astım bronşiti. doktorun dediği gibi genlerden geliyo. benimde eşimin tarafında herkeste var :KK43: buranın havası yapıyomuş. senin eşin nereli canım?

cok gecmis olsun canim bizde kiyisindan döndük..
allah acil sifalar versin insallah..

çok geçmiş olsun cnm umarım tez zamanda iyileşir kuzun....

canım çok geçmiş olsun.allah şifa versin...

Allah acıl şifalar versın bızımde oglumuzun astımı vardı alerjık,polen zamanlarında dışarı maske ıle cıktıgı olmuştu yerdekı halıfleksler yasaklanmıştı parfum toz vs gıbı..
dr ya 7-8 yaşlarında yada ergenlık cagında atlattı atlattı sonrasında uzerınde kalır dıye konuşmuştu cok şukur hamd olsun 7-8 yaşlarında atlattık..
zor gunler ıyı bılırım bıraz dıkkat ve tedbır fazla yıllar almaz ınşaallah saglıkla sevgıyle kalın:)

geçmiş olsun canım acil şifalar

çok geçmiş olsun alerjik bronşit bende de var o yüzden bebeğimde çıkmasından çok korkuyorum.allah yardımcın olsun.

çok geçmiş olsun umarım kısa zamanda iyileşirsiniz.

çok geçmiş olsun cnm
inş. tez zamanda iyileşir bebişin

X