Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları ;

yasmine8383

KUĞU GELİN :))
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
2.160
0
kızlar merhaba

burda bi çok yeni evlenen arkadaşımız ve benim gibi evlenecek olan arkadaşlarımız var sizden ricam gelinliğinizi ne kadara aldınız fiyatlarını yazabilir misiniz...

Böyle bi konu açılmışmıydı bilmiyorum ama şimdiden çooooooook teşekkür ediyorummm
:uhm:

ben kına için bi abiye ve gelinlik diktirdim toplam 1,100 ytl ödedik
ama çiçegi başka yerden aldım 40 ytl

Kızlar bende çok merak ediyorum. yani duyduğum fiyatlar çok uçuk zaten düğün hazırlıkları çeyizler bir sürü masraf var. bu gelinlik masrafını en az ne yapabiliriz nerelerden ucuz gelinlik diktiririz.:kahve:

Böyle bir konu açtığına sevindim canım.Bende haftaya gelinlik bakma telaşına düşeceğim.Çok zor karar vereceğim biliyorum.Birde uçuk fiyatlar aklımı dahada karıştıracak. Ben diktirme kiralayacağım gelinliğimi.

Böyle bir konu açtığına sevindim canım.Bende haftaya gelinlik bakma telaşına düşeceğim.Çok zor karar vereceğim biliyorum.Birde uçuk fiyatlar aklımı dahada karıştıracak. Ben diktirme kiralayacağım gelinliğimi.

ohh sen bizden bi adım öndesin artık fikirlerini bizimle paylaşırsınn :))))) yaa inşallah arkadaşlar yazarlar gelinliklerini nekadar aldıklarını falan bende diktirme kiralamayı planlıyorum normalde ama bakalım :uhm:

çok pahalı mı aldım bilmiyorumda 1.200 ytl ye diktirdim
ve satın aldım kira olursa 100 ytl farkediyomuş
bende almayı tercih ettim

Ya gelinlik için 3.000 e acırım ben veremem o kadar para.Yazık günah ya 2-3 saat giyeceğim en fazla .O parayla ne eksikler alınır.Ben en fazla gelinlik ayakkabı duvak çiçek 1.500 vermeyi düşünüyorum.İnşallah istediğim gibi bulurum.

Benim gelinliğim özel dikim değil.Hazır.Pronovias markası.Straplez,dar bir gelinlik.2008 kataloğunda var.Aksesuarları gelinlikten masraflı.O yüzden başka yerden aldım.

Kızlar bende geçen hafta sonu Bakırköy'de gelinlik araştırması yaptım. Güzel, gösterişli bir gelinlik vardı (resim eklemeyi öğretirseniz benzer bir resminide koyarım) fiyatı satın alırsan 2.800, kiralarsan 2.300 dü. Ayrıca başka bir yerde daha sade ama güzel bir gelinlik gördün onunda satın alma fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 1.800 falandı, kiralık ise 1.500 dü ama birşeler yaparız dedi. Anlayacağınız 1.300 den aşağı doğru düzgün bir gelinlik kiralamak bayağı bi zor bu günün şartlarında kızlar... Allah yardımcımız olsun...

2009 kataloğu eklenmiş.2008'i bulursam ekleyeceğim.Çok güzel gelinlikler var ya da benim zevkime uygun.İndirim zamanından da alınabiliyor.İstinye Park'da mağazası var ,bir de Nişantaşı'nda varmış.Önceki sezonun ürünleri 2'ye kadar düşebiliyormuş.Nişanlandıktan 2,5 ay sonra evlendiğim için diktirme imkanım olmadı.Üstüme de oturdu hemen.Başta bulamayacağım diye çok korktum üzerime uygun.Boyum biraz uzun da...

resim eklemek için;

resmin üstüne sağ tıkla özelliklerden sonunda jpg yazan kızmı kopyala burda cevap ver de
sonra yazı tiplerinin falan olduğu yerde resim resmi var oraya tıkla bunu kopyala yolla
anladınmı :) ben pek anlamadım sırnaşık şey

ben 7 ay önce evlendim gelinliğimi 1500 e diktirdim.
ama el çiçeği yoktu canlı buket yaptırdık 80 ona verdik
ayakkabılarada 100 vermiştim
yaklaşık 1700 çıkmıştı fiyat işte

Benim gelinliğim şu anda dikiliyor Pronovias firmasının modeli.Nişanlımın bir arkadaşı dikiyor,1200-1300 tl den kapı açtılar zar zor 900 e indirdik,ki buna bile içim gidiyor.
Ben aslında kiralamaktan yanaydım satın almakla kiralamak arasında ortalama 200 tl oynadığı için nişanlım dikilsin dedi.Nikahtan sonrada ihtiyacı olan arkadaşlara çok cüzi bir rakam karşılığında kiralamak istiyorum.

Topu topu 3 saat giyeceğimiz birşeye çok uçuk paralar vermeye gerek yok canlar.Bir sürü ihtiyaçlarımız var.Paranız çoksada bir sürü aç vatandaşımız var onlara harcayalım ltf.

ecerp9.jpg

w1920.png

ben geçen sene 1,250 ytlye aldım.

X