Kına Gecesi Kına Gecesi İçin Değişik Fikirler..

bizde kına gecesinde gelin ilk nişanlık gibi kabarık elbiseyle çıkar kına yakılcağı zaman kına kıyafetlerini giyer:) ilk dansla çıkılır sonra oyun havaları öylee işte...

sende nasıl gönlünden gçiyorsa öyle yapın

bizdede aynı gelinlik gibi farklı renkte olanı giyilir.benimde haziranda kınam ve dügüm ama ben ankaraya gelin gidicem onun için burdaki kına dügünümle ankaradaki dügünüm arasında 10 gün olucak anca toparlanıp gidicez.bende bizde burdaki kına için salon tuttuk kına gelinligi giyicem aynı dügün gibi yanlız tek farkı kırmızı gelinlik giyicem ben kınamda ufak süslü şekerler dagıtıcamsonra biz salona girmeden önce bizim üniversiteden buyana kadar olan resimlerimiz slayt gösterisi olucak biz gelene kadar misafirler onu izliycekler bizde zaten volkan gösterisiyleiçeri giricez ama ben daha da farklı şeylerde düşünüyorum ama bakalım

bizdede aynı gelinlik gibi farklı renkte olanı giyilir.benimde haziranda kınam ve dügüm ama ben ankaraya gelin gidicem onun için burdaki kına dügünümle ankaradaki dügünüm arasında 10 gün olucak anca toparlanıp gidicez.bende bizde burdaki kına için salon tuttuk kına gelinligi giyicem aynı dügün gibi yanlız tek farkı kırmızı gelinlik giyicem ben kınamda ufak süslü şekerler dagıtıcamsonra biz salona girmeden önce bizim üniversiteden buyana kadar olan resimlerimiz slayt gösterisi olucak biz gelene kadar misafirler onu izliycekler bizde zaten volkan gösterisiyleiçeri giricez ama ben daha da farklı şeylerde düşünüyorum ama bakalım

canım kırmızı gelinlik nasıl bişi ? var mı resmi felan

berengelinvm7.jpg

evet bunlar gibi hatta birz daha kabarık ve ben kınada aynı gelinlikteki gibi duvak takıcam çünkü beni hetkes duvakla göremiycekle yani herkes ankaradki dügüne gelemiycekler bende böyle degişik bişey yapmak istedim kına gelinligim zaten gelinlikçimde hzırlandı am agelinligim daha hzır degil dügün haziranda zaten daha zamanım var ma ben biraz telaşlı biriyim herşeyim hazır olsun istyorum

tşkler maviş87. ben farklı birşey bekliyordum :KK70: abiye tarzında geldi.ben yörenize ait motifleri olan bir kıyafet felan düşünmüştüm de canım. ben abiye düşünmüyorum.benimde kınam kayseride düğünüm ankarada olacak. ama nikah ardından da yakınlarla sade bir yemek ve pasta kesme olacak o kadar.kınamda burda salonda olacak fakat kıyafetlere pekte karar vermiş değilim.

bu farklı geldi biraz bana ama sonuç itibari ile kararsızım. CADIARZU

nisanlk8pf0.jpg

w309.png

Ben trakyaliyim ve bizim kina gecelerimide gelin önce bir elbise giyiyor.
Mesela o koydugum resimlerde ki gibi.
Ama ille kirmizi olmasi gerekmiyor.
Kina yakilacagi zaman ise bindalli giyiyorlar...

Kızlar kınanın yapılacağı mekanda uygun yerlere kırmızı mum yakıp koymakta güzel bir atmosfer sağlıyor , tavsiye ederim sositososito

canım şimdi o adet neredeyse her yerde var.kayseride de son 3 yıldır o yapılıyor kınada.abimin eşi önce abiye giydi kına yakılacağı zaman bindallı giydi.ben pek öyle düşünmüyorum.sıkıldım gibi o tarz değiştirmelerden.ama bakalım nişanlım ne isteyecek :)

Kızlar kınanın yapılacağı mekanda uygun yerlere kırmızı mum yakıp koymakta güzel bir atmosfer sağlıyor , tavsiye ederim sositososito

Canım yazmayı unutmuşum. Arkadaşlarım elinde mumularla gelip yere etrafımıza halka şeklinde bırakıp kınayı öyle yakacaklar

Esracııım fikirlerinnn hepsii ama hepsiii harikalarrrrrr
inşallahh gönlüne göre olur herşey :))
minder ve mumm fikirlerinee bayıldım özellikle :)

Valla ben bile heyecan yaptım hee şimdiden :)
bütün bu ayrıntıları düşününce delikafadulden
:sm_cool:

Esracııım fikirlerinnn hepsii ama hepsiii harikalarrrrrr
inşallahh gönlüne göre olur herşey :))
minder ve mumm fikirlerinee bayıldım özellikle :)

Valla ben bile heyecan yaptım hee şimdiden :)
bütün bu ayrıntıları düşününce delikafadulden
:sm_cool:

Canım balım tatlım :1rolleyes: gelirsin heyecanı beraber yaşarız tekrardan nolcakkii :teytey:

Oyun yetenegin nasil bilmiyorum canim ama ben kina gecemde Hint kiyafetleri giyip oynamistim...:dance:

Kiyafetleri kiralamistik makyajla saclarla falan süper olmustu, Sahmeran adli parca eslinde oynamistim arkadaslarim ve kuzenlerimde yere cökmüs etrafimda bana aklis tutular...:icecream:

Oyun yetenegin nasil bilmiyorum canim ama ben kina gecemde Hint kiyafetleri giyip oynamistim...:dance:

Kiyafetleri kiralamistik makyajla saclarla falan süper olmustu, Sahmeran adli parca eslinde oynamistim arkadaslarim ve kuzenlerimde yere cökmüs etrafimda bana aklis tutular...:icecream:

Canım oyun yeteneğim çok kötü diyebilirim :eek: Zaten çok heyecanlı olacağımdan eminim bildiğimide unuturum. Folklor ekibindeki 2 kişi arkadaşım zaten onlardan süpriz belkiyorum. Senin yaptığın çok hoş olmuş canım.

X