Buharlı temizlik makinaları

$VapourEx%20Deluxe[1].jpg

bende bu aleti aldım. bugün elime ulaşacak inşallah .hafta sonu kullanıp buradan size yorumlarımı yapacagım çünkü bu ve diğer kohlemann buharlı temizleyici içinde internette pek yorum okumadım.inşallah iyi olur da bu arayış bir son bulur :):KK16:

evet lütfen alf hakkında biraz daha bilgi verin. neleri yapıyor neleri ypmıyor? artıları eksileri. bir karar verip alamıyoruz doğru dürüst kullanıcı bilgisi olmadığından. ben alınca hemen bilgi vereceğim aam bir türlü karar veremedim gitti :KK43:

Almış ve iade etmiş birisi olarak ben beyenmedim buhar basıncı çok düşük.Yorumlara güvenerek almıştım

alf in multi modelini iki gün önce almış ve denemiş biri olarak alfi asla tavsiye etmiyorum hiç bir faydası olmadı (en azından benim denediğim yerler olan ocak, fırın ve duşakabin içindeki sabun lekelerinde)

bu ariete denilen cihaz da ariete değil; UNİTEKNO olarak geçiyor; asıl ariete delonghi markası altında ve bunların da buharlı temizleyicileri yok! Ariete delonghi olarak piyasada buz yapma makinesi ve çeşitli kahve makinesi gibi ürünleri mevcut.

Evet memnun kalmamak çok normal basıç diye birşey yok

ALF multi burdaki yorumlara bakarak aldım iade ettim. dezenfekte dedikleride kesinlikle işe yarmıyor. Üç kademeli buhar basıncı diyor yalan buhar basıncı çok düşük her kademede aynı ürün aparatlarının kalitesi sıfır.ben burda beyenilmeyen yorumlara inanmak istemedim ama çok hayal kırıklığına uğradım.Benim şimdiki kanım beyenenler satıcı yada buhar hakkında bir bilgileri yok yani bende arkadaşımın makinasını denemesem ben işe yaramadığını anlayana kadar iade hakkım olmazdı.Almak isteyenlere sadece uyarı anlamında .Ben süpürgemi burdaki yorumlardan aldım çok memnunum DYSON .yani insanlar burdaki yorumlara itimat ediyor yazık kimse kandırılmasın .Herkese istediğini bulabilmeleri dileğimle

Eki Görüntüle 725006

bende bu aleti aldım. bugün elime ulaşacak inşallah .hafta sonu kullanıp buradan size yorumlarımı yapacagım çünkü bu ve diğer kohlemann buharlı temizleyici içinde internette pek yorum okumadım.inşallah iyi olur da bu arayış bir son bulur :):KK16:

tekrar merhaba yukarıda bahsettiğim ürünü en uygun gold bilgisayarda 180 tl ye ertesi gün elimde olacak şekilde aldım.ilk denememide krem rengi masa sandalyesinde ve banyoda denedim.3 sandalyemi yaptım ve bu sabah baktığımda mükemmel temizlediğini fark ettim diğer sandalyelerim daha koyu duruyordu.ayrıca birazda parkelerimde denedim ve viledanın yaptığı ıslaklıktan bile daha az ıslak bıraktı.kısacası ilk izlenimim çok olumlu.

kohlemann dampf wunder buharlı mop arkadaşlar benimde bu hoşuma gitti açıkçası ama netten almam lazım çünki çevremdeki elektronikçilerde bulamadım içinizde netten alan var mı hangi siteten aldınız yazarsanız sevinirim

kohlemann dampf wunder buharlı mop arkadaşlar benimde bu hoşuma gitti açıkçası ama netten almam lazım çünki çevremdeki elektronikçilerde bulamadım içinizde netten alan var mı hangi siteten aldınız yazarsanız sevinirim

canım ben hızlı al.com dan aldım kendime ,annem de istedi aynından dün ona da evidea.com dan aldık kapıda ödemeli henüz onu teslim almadık ... gitti gidiyorda hepsi burada da var canım..

Alf Steam Force Multi Buhar Basınçlı Çok Amaçlı Temizleyici bu ürünü kullanan var mı kızlar sadece hızlı al da kapıda kredi kartına taksit var benim istediğim üründe orda yok maalesef nasıl sizce yorumlarınızı bekliyorum $28_035_8881_000401t3.jpg

Kohlemanndan bende çok memnun kaldım.ben deluxe ürününü kullanıyorum.temizlemeside buhar ayarıda çok iyi.

arkadaşlar bende kohleman almayı düşünüyorum ama benım sormak ıstedıgım bırsey var ucundakı bez emanet gıbı duruyor sankı bı sorun cıkarıyormu cunku ben en cok gunluk yer sılmede kullanmayı duşünüyorum ama dıger aparatlarda gerektıgınde elımın altında olsun ıstıyorum kırlendıgınde ıkıncı kez o bezler yıkanmadan kullanılmıyor dıye bılıyorum fazladan yedek bezlerını nerden alıcaz yada arızalandıgında nereye göturucegız bırde fakır steam mop var sırf yer temızlıgı ıcın ıkısınden bırını alıcam ama kararsızım fakırı kullanan varmı cevap verırsenız sevınırım

Bende aldım, 196 TL 12 taksit. Daha detaylı incelemeye fırsatım olmadı ama ilk izlenimime göre memnun kalacakmışım gibi bir his oluştu bende çnkü malzeme kalitesi güzel . hafta sonu kullanıp detaylı olarak yazarım arkadaşlar.

tekrar merhaba yukarıda bahsettiğim ürünü en uygun gold bilgisayarda 180 tl ye ertesi gün elimde olacak şekilde aldım.ilk denememide krem rengi masa sandalyesinde ve banyoda denedim.3 sandalyemi yaptım ve bu sabah baktığımda mükemmel temizlediğini fark ettim diğer sandalyelerim daha koyu duruyordu.ayrıca birazda parkelerimde denedim ve viledanın yaptığı ıslaklıktan bile daha az ıslak bıraktı.kısacası ilk izlenimim çok olumlu.

bu ürünün markası modeli nedir?

arkadaşlar bende kohleman almayı düşünüyorum ama benım sormak ıstedıgım bırsey var ucundakı bez emanet gıbı duruyor sankı bı sorun cıkarıyormu cunku ben en cok gunluk yer sılmede kullanmayı duşünüyorum ama dıger aparatlarda gerektıgınde elımın altında olsun ıstıyorum kırlendıgınde ıkıncı kez o bezler yıkanmadan kullanılmıyor dıye bılıyorum fazladan yedek bezlerını nerden alıcaz yada arızalandıgında nereye göturucegız bırde fakır steam mop var sırf yer temızlıgı ıcın ıkısınden bırını alıcam ama kararsızım fakırı kullanan varmı cevap verırsenız sevınırım

Merhaba sevcan,
ben bezini hiç kullanmadım :) eski bir havlum vardı onu makine başlığına taktım ve o şekilde kullanıyorum.hem daha emici oluyor hemde tozları sağa sola savurmuyor direk havluya yapışıyor.ayrıca kohlemann sitesinden makineyi almadan önce müşteri hizmetlerini arayıp teknik olarak bilgi almıştım hatta bir sürü soru sormuştum gayet sakin bir şekilde cevap vermişlerdi.Aldıktan sonra herhangi bir sıkıntıda direk müşteri hizmetlerini arayın yardımcı oluruz dediler.şu ana kadar bir sıkıntım olmadı.hatta çok memnunum.en son cam temizliği yaptım süper oldu.sadece dikkat edilmesi gereken bir nokta var.ilk buhar çıkışı yapılıyorken fazla suyunu bir anda bırakıyor o yüzden ilk buhar çıkışını lavobaya bezsiz bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.birde son olarak eklemek istediğim o bezleri mutlaka ama mutlaka yıkıyorsunuz çünkü çıkan kire ikinci kez yıkanmadan kullanmak içinizden gelmiyor :)

çok memnunum ,ayrıntılı olarak 1-2 sayfa öncesinde yorum ve kıyaslamamı bulabilirsiniz..

Kızlar bu alet ile kaç dakika temizlik yapılıyor su haznesi ne kadar birde mutfak duvarlarım fayans su izi kalırmı üzerinden gecmek gerekirmi yer karolarında leke kalıyor mu. Yanıtınızı beklerim ben daha onceden alf almıştım. Bin pişman oldum kullanışlı ve uygun fiyatlı bir alete ihtiyacım var hepinize sevgiler

X