Buharlı temizlik makinaları

ariate almak istiyorum kullananlar yorumlarını yazabilir mi? 1500 tl ücreti var sizce bu fiyata değer mi? tavsiye edeceğiniz makineler nelerdir?
öğretmen arkadaşım bu dediğiniz markanın ürününü bir yıldır kullanıyor rengi mavi olanı çok memnun.dip köşe bucak her yeri temizlediğini anlatıyor.yer ve halı silmesinden çok memnun arkadan kurulama gerekmiyormuş.1-2 ay sonra bende düşünüyorum almayı inşallah.Antepde evler büyük temizlik zor işimi hafifletir diye düşünüyorum .her şeyden önce deterjan kullanılmıyor ve mikroplar ölüyor..alırsam bu ürünü alırım kısacası.

Kullandığınızda deneyimlerinizi de yazarmisiniz köşede kullanilmayi bekleyen bişey almak istemiyorum. Kohlemandan bahsetmis birkaç arkadaş artik karar vermem gerek..

Eşim ve ben yoğun alerji hastasıyız. Aslında aklım rainbowda olmasına rağmen fazla pahalı olmasından sebep ihlasa yönelmiştim. Derin dövücü özelliği süper bişey. Ama sadece halıda kullanılıyor olması ya parkelerde ya sert zeminlerde ne yapıcam dedirtiyorkiii..
Sanırım bu benim gibi silmeyi sevmeyenler için geçerli.
Son zamanlarda buharlı temizlik robotlarına sardım.ciddi ciddi karcherın sv1902 modelini düşünirken derin dövücü olayı varmı yokmu kısmı kafamı karıştırdı. Çünkü buharla temizlik demek halı parke faketmez tek hamlede hem süpürüp hem silmek demek. Lakin derin dövücünün işlevide ççok önemli. Halının derinine yerleşen tozu kiri çekip çıkartıyor.
İşte benim merak ettiettim de bu..
_derin dövücüsüolan
_buharla temizlerken vakumlama yapan bir temizlik robotu var mı?

merhaba yaklaşık 1 yıl önce buharlı temizleyicimi aldım çok memnunum evde halı koltuk yerler ve hatta duvarları sildim 130 metrekare evi 2-3 saatte temizledim . firmadan da ürünümden de çok memnun kaldım

Son düzenleyen: Moderatör:
alf multi aldım n11 sitesinden bugün kargom geldi akşam eve gittigimde deneyip görücez bakalım deneyimlerimi paylasicam mutlaka..

Halıları temizlemek için buharlı halı yıkama makinaları nasıldır, yeteri kadar temizlik imkanı sağlar mı kullanan var mı bu türden makinaları?

Son düzenleyen: Moderatör:
K
valla canım bana bi katalog bırakmışlardı baktım ordan evet küçük buhar makinalarıda var bana satan satıcıyı aradım,oda kendi ürünü olmasına rağmen küçük makinayı tavsiye etmedi.ama diyoki sadece parke ve taş silmekse amaç uygun bi ürünmüş.daha önce dedm ya canım,ben sinboyu kullandım hiç memnun kalmadım.resmen su veriyor ve buharı 10 dk da bitiyor.karta 12 ay taksit yapıyorlarmış haberin olsun.cicim alcaksan bunu al alamıyosanda hiç küçüğünü alma bence...öpüyorm herkesi...mutlu kalınn
kullandığının ürünün kodu yok mu canım ya hepsi birbrne benziyo bu markanın birde sadece internetten mi satılıyo acaba

X