Buharlı temizlik makinaları

Yeni ruh..mrb.thomas vaporo smileyle aran nasıl gidiyor....ilerleme kaydettin mi?gerçekten işe yarıyor mu?memnunsan daha fazla beklemek istemiyorum,hemen sipariş verip evimi pırıl pırıl yapmak istiyorum.ilgin için şimdiden tşk

Lekeler konusunda zayıf olduğunu farkettim.Bilgine...Halıya birkaç damla çay dökmüştüm üzerinden buharla çok geçtim ama çıkarmadı.Diğer fonksiyonları iyi..hijyen,silme,parlatma,derz araları beyazlatma,kalmış fırın lekelerini,ince,ara gibi yerlerdeki kirleri kabartma ve silme, çıkarma vs...

yeni ruh..cevabın için tşk ederim.ban daha çok halılarımı ve koltuklarımı silmek için almak istiyordum.eğer sen bana işini görür dersen alacağım.alma dersen almayacağım.ya da şansımı arçelik buharikada deneyeceğim .ne dersin canısı..

Canım ya...arçelik içinde çok güzel yorumlar almadım açıkçası.ıyi olanlar şu an pahalı,fiyatları iyi olanlarda çok iş görmüyor.Biraz daha gelişmesini bekle istersen sanırım seneye falan kendilerini daha iyi geliştirirler.Tabi 1000-1500 tl veremem diyorsan benim gibi..Açıkçası ben kullanıyorum,çocuğum için daha hijyen oluyor yüksek dereceli ısı verdiği için..Yerleri halıları koltukları,derz aralarını,lavaboyu,camı siliyorum,dar yerlere sokabiliyorum.Güzel oluyor,renkleri canlanıyor,içime siniyor ama açıkçası lekeden sınıfta kaldı benim ki..O yüzden kesin al veya alma diyemeyeceğim...Yarın benimki gibi leke çıkaramayıp Ahh yeni ruh deme :)))

bu makineyi kullanan arkadaşlara bir sorumda benim var duvarları siliyormu??buhar veriyor ya sonrasında kabarma felan yaparmı?...leke olayını çok dert etmiyorum şöyleki halıya çay veya başka bişi damladı döküldü ise oraya hemen ellede müdahele ederiz çok sorun değil ...işki tozların yarattığı kiri temizlesin...maalesef elimlede,yıkama makineleri ilede uğraşacak gücüm kalmadı kollarımda :KK43:( yıllarca ha babam de babam kullandım kollarımı yaş 40 işleri bitti:KK43:(artık güç veremiyorum kollarım kesiliveriyor hemen...o yüzden daha pratik ve daha az yorucu bir alete ihtiyacım var...duvarlarda sorun:KK43:( ödüm kopuyor ev kirlenmeye başlayınca ...bu aletle hem duvarlarda hem halı ve döşemelerde daha az yorularak iyi sonuç alabilirmiyim.....derz araları için şu sihirli su dedikleri şeyi kullanıyorum...iyi hoş derzlerim temiz ama ...onunda kokusu ve iki saat yerden arıtma sıkıntısı oluyor...o koku tıkıyor beni...yani işe yarıyorsa bana çok lazım:KK43:(((

sevgili kardeşim daha öncede burada buharlı makine hakkında yorumlar yapmıştım.bu sorduklarının hepsini benim makinem yapıyor.markası ariete.buhar kazanlı ütüsüde var.bu markayı seçerken internetten araştırdım hiç şikayetleri yok nette.ayrıca bu tarz makine satan firmalardan fiyatlarıda daha uygun.bi incele istersen Buharlı Temizlik Robotu ve Ütü Sistemi - FreshClean adresleri sevgiyle kal...

buharika ismindede olduğu gibi gerçekten bir harika.. ben kullanıyorum ve çok memnunum, çevremdeki iinsanlarda almaya başladı. mutfakta, banyoda heryerde mükemmel temizlik sağlıyor.

kızlar selam, konu kapanalı çok olmuş. bu buharlı temizlik makineleri işe yarar mı gerçekten? bir yandan çok pratik gibi bir yandan işe yaramaz gibi. deneyimlerinizi paylaşır mısınız? arçelik kullanan varmı?

konuşulalı çok olmuş ama belki alam niyetinde olanlar için faydalı olur.
arçelik buharikayı aldım, dün deneyim. hasta oldum. bundan sonra en sevdiğim aletim olacak :p
efenim; mdenediğim her yer süper oldu; nasıl da kolay oldu anlatamam.
benim denediğim yerler; mutfak dolapları , sineklikler, sandalye minderleri, fayans, portmanto, çaydanlık, kalorifer, davlumbaz, pimapen aralıkları, kombi
o kaloriferlerden ne pislik çıktı yarabbim, inanılmazdı.
kendi paketi haricinde, viledanın mivrofibelerinden vardı bolca. onları da kullandım silerken.
tavsiye ediyorum walla. kolayca silindi temizlendi heryer

merhaba arkadaşlar.Tv de h2O buharlı temizlik mak.reklamını gördüm.Başka urunler varmıdır diye araştırıken buradakı farklı yorumları okudum.Bütçem 200-250 tl civarında bir makinaya yetiyor.Tv deki h2O kullanan varmı?yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar uzun süren araştırmalarım sonucu arçelik ve bekodan vazgeçtim.ve bende ariete buharlı temizlik makinesini aldım.alalı 10 gün kadar oluyor.şunu söyleyebilirim verdiğiniz paraya deyiyor.Ayrıca ütüsü de süper.

Buharlı Temizlik Robotu ve Ütü Sistemi - FreshClean

arkadaşlar uzun süren araştırmalarım sonucu arçelik ve bekodan vazgeçtim.ve bende ariete buharlı temizlik makinesini aldım.alalı 10 gün kadar oluyor.şunu söyleyebilirim verdiğiniz paraya deyiyor.Ayrıca ütüsü de süper.

Buharlı Temizlik Robotu ve Ütü Sistemi - FreshClean

Ariete'yi kaça aldın sametefe67?

Selam arkadaşlar,
Ben de bir süredir buharlı temizlik makinası araştırıyorum. Arçelik veya beko ile ariete arasında kaldım. Ariete kullananlar fiyatı hakkında bilgi verebilirler mi acaba? Bir de yer temizliği yaparken mesela, uca takılı olan bezi sık sık çıkartıp temizlemek gerekiyor mu, beze biriken kirler için ayrıca bir işlemi var mı yani?

Herkese selam,
Yakinda bebegim olacagi icin ben de bu buharli temizleyicilerden alsam mi diye arastiriyorum. Cocuk her yere emekleyecek, tum esyalari agzina goturecek onun icin buharla temizlik sanki daha guzel oluyormus gibi geldi bana. Acaba silinen yuzeyde islaklik kaliyor mu diye merak ediyorum. Eger nem kaliyorsa bana pek uygun olmaz, cunku yasadigim memleket cok nemli ve hicbirsey cabucak kurumuyor. Bir de seneye kendi evimize tasinacagiz insallah ve Yeni evde yuzeyler masif ahsap parke olacak. İnternette diyor ki "ahsapta da kullanilabilir" ancak ben yine de kullananlarin tecrubelerini merak ediyorum. Eger ahsabi nemli birakiyorsa benim pek isime yaramaz, ancak iyi yemizliyorsa da deterjan kullanmadan her yeri piril piril yapma fikri cok cazip geldi bana.
Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.sevgiler.

ben arieteyi ütüsü ile beraber 1550 tl ye aldım.(1300 mikine+350 ütü)
ama iyiki almışım.her yerde kullanıyorum.parkeleri silerken ya da duvarları kesinlikle su bırakmıyor.anında kupkuru.halıyı siliyorum geriye dönüp sildiğim yer hemen kurumuş oluyor.
ayrıca yerleri silerken ucuna takılan bezin sık sık değişmesine gerek yok.çok kirlenirse değiştiriyorum.sonra bezleri makinede yıkıyorum çamaşırlarla
çok basit kullanımı kolay.
ben hala deterjansız evimi temizleyebildiğime inanamıyorum.iyiki almışım diyorum.

slm arkadaşlar birşey sorabilirmiyim H2O Mop X5 buharlı makinayı kulalnan varmı acaba bi acıklama yaparmısın almayı düşünüyorumda açıklama yaparsanız teşekkür ederim

sevgili sibel.bu makina halı silmek için ideal.yıkama gibi yapıyor.ben arkadaşların bahsettikleri küçük makinalarının abilerini kullanıyorum.içinde kazanlı ütüsüde var.en az 4 ürün tanıtımı gördüm.ariete markasını aldım.küçük cihazlar sulu bırakıyor ve bence hiç güvenli değil.kapakları açılabiliyor ben küçük makina alıp iade ettim.bütçesi müsait olan arkadaşlar kesinlikle iyi olanı alsınlar.sevgilerimle....

evimizin gireni çıkanı çok
ayak basılan yer de kirleniyor tabi, büyüklerinden alamam şu an
acaba küçüklerle halıyı silsek kokusu nasıl oluyor hani buhar dolayısıyla? aparatı var halı için de, gördüm..ama cihaz ufak ..

bir de kışın halıda kullanım sonrası kurumama ya da halının ıslak kalıp kötü kokması mümkün mü?

arkadaşlar fresh clean ın yer temizleme videolarına baktım
parke, fayans vs, benim bazı odam fayans gibi büyük taşlardan bazı odam eski tip parlak betonlar olur ya o şekilde
parlak betonumsu yüzeye bez sürmek istemiyorum acaba cihaz ağzına, kagıt havlulardan 6-8 kat katlayıp sarsam sizce olur mu bu cihazlarla?

ayrıca bu verdikleri bez özel mi?
yedek olarak satın alınabiliyor mu ve fiyatı ebadı nedir?
çok teşekkürler

arkadaşım ben buharlı temizlik makinası kullanıyorum.ilk önce küçük bir cihaz aldım 3 gün sonra iade ettim.yetersiz geldi suyu hemen bitti ve temizlik yarım kaldı.daha sonra daha iyi makineleri araştırdım.iyi olan iki marka var biri karcher ikincisi ariete .ikisinide gördüm teknik özelliklerine baktım karcher pahalı geldi,ariete aldım.arada 500 TL fark var.ikiside aynı teknik özelliklere sahip. ayrıca bunlarda ütü özelliği var.çok memnunum.kirleri anında temizliyor.ütüsü muhteşem.tavsiye ederim....................

bende almak istiyorum karcher marka sc 3000 sadece silmek için istiyorum tek merak ettiğim çok ıslak bırakıyormu cevap verilirse sevinirm koltuk halı tabi en önemlisi fayans ve afyans araları güzel temizliyormu

X