Buharlı temizlik makinaları

Merhaba arkadaşlar.Sonunda artık benimde bir mod 703 buharlı makinam oldu.Açıkcası bazı yerlerde bu kadar başarılı olacağını tahmin etmiyordum.Fırının içinde simsiyah yanık yağlar vardı.İnanılmaz bir şekilde temizledi.Elimi temizlenen yere sürdüğümde elime en ufak bir şey takılmıyor.Kalorifer peteklerine şaştım kaldım çok güzel temizledi.Pencere aralıkların içindeki bütün kiri temizledi.Yani arkadaşlar el girmeyen yerlerde çok başarılı.Halılardanda iyi kir çıkardı.Havlu bayağı kirlendi.Halı parçasına her havlu takılabiliyor yani öyle özel bir havlusu yok.Bu bakımdanda bence iyi.Musluk başlıkları çok güzel parladı.Cam başlığıda var.Camları denemedik daha.Koku verme cilt bakımı aparatı direk cihaza takılıyor,içine esans koyuyorsunuz ortama veriyor.Temizlik sonunda kullanılabilir..Olumsuz tarafı ise kordon bence kısa odadan odaya geçince muhakkak piriz değişiyor.Kısacası arkadaşlar benim için önemli yerler detay yerlerdi ve ürün bana bu konuda çok iyi cevap verdi.İlk başta detay yerler için biraz uğraştıracak ama bir kez yaptıktan sonra iş kolaylaşacak bence.Forumdaki görüşler ve yardımlar için herkese teşekkürler.Umarım konuyu araştıran arkadaşlara yardımım olmuştur.

Merhabalar.Değerli bilgiler için çök teşekkür ederim.Zlemo da bayan, çök yardımcı oldu bu konuda.A-Z temizlik deneme yaparım. Bilgiler paylaşıcağım.
Herkeze çök teşekkürler.

Merhabalar.Değerli bilgiler için çök teşekkür ederim.Zlemo da bayan, çök yardımcı oldu bu konuda.A-Z temizlik deneme yaparım. Bilgiler paylaşıcağım.
Herkeze çök teşekkürler.

kaylamla iyi günler de kullan canım, tüylerin yapıştığı bir havlu-bez bulursan lütfen yaz

sen aldın mı margusa?

yaklaşık 1.5 yıldır belkide biraz daha fazladır ariete 703 buharlı tem . makinam var. haftada 1 kere istisnalar hariç mutlaka çalışır dip kçşe temizlik yapılır onunla ve ondan sonra günlük işler .gerçekten 1 hafta dayanıyor parkeleri pırıl pırıl yapıyor saf suyla yapıldığı için . güneş vurunca evde uçuşan tozlardan eser yok.maşallah ben makinamdan çok memnunum

laminant parkelere zarar ver miyor mu? kullanımı nasıl? bu konuda da bilgi verebilirmisiniz arkadaşlar?

yaklaşık 1.5 yıldır belkide biraz daha fazladır ariete 703 buharlı tem . makinam var. haftada 1 kere istisnalar hariç mutlaka çalışır dip kçşe temizlik yapılır onunla ve ondan sonra günlük işler .gerçekten 1 hafta dayanıyor parkeleri pırıl pırıl yapıyor saf suyla yapıldığı için . güneş vurunca evde uçuşan tozlardan eser yok.maşallah ben makinamdan çok memnunum

maytap80, havlu sorununu nasıl çözdün, ya da şöyle sorayım süpürdükten sonra yerde kalan kıl tüyleri nasıl çözdün, tekrar mı süpürüyorsun

kaylamla iyi günler de kullan canım, tüylerin yapıştığı bir havlu-bez bulursan lütfen yaz

sen aldın mı margusa?

Merhaba Zlemocım.
Çök üzüldlerim,uzun zaman cevabımı yazamadım,çök yönum.Evet, ben de aldım Mod:703.Ben sizın bez soruları tam anlamadım.)))) Benim dikey şarjlı superge var (uçüncu kol gibi,benim için.günlük temizlik onu kullanıyörum.hafta da bir kere sıf halı için elektrikli süperge çikartıyörum.Ben daha önce evim süpüryörum,sonra buharlı pas pas kullanıyörum.(bezım 2 -3 sene önce Tchibo da aldım,iki veya üç tane takım olarak satıyördu.Banyo ve temizlik temaları mutlaka olyör satışta.Bu şekilde benim yerde birşeyi kalmyör, kalırsa elene toplarım.(cevabım yazdım, doğuru mu?,sizın sorun buydu?).
Banyo : fayans, derz, ayna, küvet, cam kabin,klozet hepsi zahmetsiz temizlik oldu.Klozetın kapak, bağalantı yeri okadar kir çikti inanmadım (eşım bile şaşırdı).
Halı da sildım, renkler canlandı.
Mutfak: bulaşık mak.,çamaşır mak., (düymeler) ocak , çök başarlı kirler çikardı. Dolab kapakları (masif) 20 -30 cm. cıvarın da buhar verdım (mesafe, zarar vermemek için),kuru bezle sildım.
O da zahmetsiz iş oldu. Şuğanda memnunum, çalışma performansları.Temezleyip ,devamını yazarım, belki başka arkadaşlar için fikir yardımı olabilir.
Teşekkürler.

hangi marka sizin ki bilgi verirseniz sevinirim.. ben halı ve parkeler için istiyorum öneriniz nedir..teşekküler..

hangi marka sizin ki bilgi verirseniz sevinirim.. ben halı ve parkeler için istiyorum öneriniz nedir..teşekküler..

Merhaba.
Benim makina, Ariete'nın Unitekno Mod:703. Bu makinanın birsürü fonksiyonları var. Şuğanda çök memnunum.
Siz sadece parke ve halı için düşünyörsunuz ,ozaman bir MOP modeli araştırmanızı gerekir. Ben ürünü almadan önce baya araştırma yaptım.Sonunda mod.703 kararım verdım.
Forumda bu tip aletler kullanan var , yörumlar incelebilirsınız. Ama nekadar insanlar var okadar da düşüneceler de var.
Acele etmemesi lazım,sonra pişman olmamak ve kenarına alet brakmamak.
Size iyi araştırma dileğiyle.

Merhaba.
Benim makina, Ariete'nın Unitekno Mod:703. Bu makinanın birsürü fonksiyonları var. Şuğanda çök memnunum.
Siz sadece parke ve halı için düşünyörsunuz ,ozaman bir MOP modeli araştırmanızı gerekir. Ben ürünü almadan önce baya araştırma yaptım.Sonunda mod.703 kararım verdım.
Forumda bu tip aletler kullanan var , yörumlar incelebilirsınız. Ama nekadar insanlar var okadar da düşüneceler de var.
Acele etmemesi lazım,sonra pişman olmamak ve kenarına alet brakmamak.
Size iyi araştırma dileğiyle.

en son siz aldıınız sanırım ne kadar aldınız
güle güle kullanın bu arada

Ben de çok araştırdım almadan önce ve beko steam box da karar kıldım.bana daha pratık geldi süpürgeye benzeyen modeller var dar yerlere tuvalete falan sokamam diye düşündüm.ben bekoyu elime alıp gezdiriyorum nişan alıp püskürtüyorum çok zevkli :) 1 lt su kapasitesi ve çeşitli uçları var.yerleri ıslak bırakmıyor ucundaki bez iyice ıslanmadıkça.koltukların üzerinde gezdiriyorum yıkanmış gibi canlanıyorlar ama fazla tutarsam ütü izi gibi oluyor(geçici bi iz)büyük makinelerden(bence) bi eksiği yok anlayacağınız.bütçesi elveren alsın ariete falan ama bence beko pratik fiyatı makul 200 civarı..süperötesi memnunum diyemem ama benim beklentimi karşıladı hiç temizlemese bilesadece mikrop öldürmesi bile güzel bişey...

Yorumlari tek tek okudum su siralar ben de takmis durumdayim buharli temizleyicilere..Gecen gun internetten bi indirim sitesinden H2O mOP 5 diye bi urun aldim ancak olumsuz yorumlari gorunce iptal ettim islemi..Snrm ariete bu konuda cok iyi ancak fiyati da su siralar beni aşiyor..daha uygun bi sey arcelik olabilir mi diye dusundum ama onunla ilgili yapilan yorumlar beni tatmin etmedi..Bakalim su an beklemedeyim araba taksidi odemesem hemen alirdim herhalde su arietê'yi :KK43:

Yorumlari tek tek okudum su siralar ben de takmis durumdayim buharli temizleyicilere..Gecen gun internetten bi indirim sitesinden H2O mOP 5 diye bi urun aldim ancak olumsuz yorumlari gorunce iptal ettim islemi..Snrm ariete bu konuda cok iyi ancak fiyati da su siralar beni aşiyor..daha uygun bi sey arcelik olabilir mi diye dusundum ama onunla ilgili yapilan yorumlar beni tatmin etmedi..Bakalim su an beklemedeyim araba taksidi odemesem hemen alirdim herhalde su arietê'yi :KK43:

iiki iptal ettirmişsin cnm kesinlikle bu ürün berbat bişeymiş çok salak ça 1hafta oldu geleli 2defa elime aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum heryeri suck gibi ıslka bırakıyor bu ürünün orjinali falan diyede bişey yok tvden aldığım ürün olmasına rağmen daha ucuzları varken komşum ucuzunu aldı aynı zamanlarda oda aynı ürün benimkiyle kesinlikle benim düştüğüm duruma sizler düşmeyin bu.geçen hafta temizlikçi gelmişti eve kocaman bi aynam var onu kadın silci üzerinden 2gün sonra ben bu makinayla kirlenmeden sileyim dedim tertemiz aynayı bile berbat ettim.kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum paranız çöpe gitmesin benm gibi

iiki iptal ettirmişsin cnm kesinlikle bu ürün berbat bişeymiş çok salak ça 1hafta oldu geleli 2defa elime aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum heryeri suck gibi ıslka bırakıyor bu ürünün orjinali falan diyede bişey yok tvden aldığım ürün olmasına rağmen daha ucuzları varken komşum ucuzunu aldı aynı zamanlarda oda aynı ürün benimkiyle kesinlikle benim düştüğüm duruma sizler düşmeyin bu.geçen hafta temizlikçi gelmişti eve kocaman bi aynam var onu kadın silci üzerinden 2gün sonra ben bu makinayla kirlenmeden sileyim dedim tertemiz aynayı bile berbat ettim.kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum paranız çöpe gitmesin benm gibi

of ya oyle kafam karışıyor ki. ben de bu h2o mop x5 den almayı düşünyorum. bazıları iyi demiş, bazıları sizin gibi kötü demiş. arçelik ve beko için de aynı şey geçerli. bugün de bir sitede indirim var uygun fiyatları ama kararsızım. diğer büyük markalar da pahalı, kullanmazsam paraya yazık olacak. ben de evde deterjan kullanmadan yerleri sileceğim, fırın, duşakabin temizliği yapacağım birşeyler arıyorum. halı şart değil ama şöyle bir koltukları siliverse fena olmaz. ama nereye baksam farklı yorum oluyor. ne alsam bilemiyorum:KK43:

2 hafta oldu arite marka mod 703 aldım,mukemmel bir makina,kupkuru hiç bir ıslaklık yok en onemli ayrıntısı bu,fırınımı mukemmel temızledi,duvarlar halılar yerler muthış,beyaz corap giy gez,ariete pahalı evet ama onu alamıyorsanız bir baskasına kesınlıkle para vermeyın boşa gider cunku,kuru buhar veren tek marka ariete

merhaba kızlar uzun zaman olmuş bu konu açılalı. sondan 5. sayfaya kadar tüm yorumları okudum. herkes thomastan arieteden falan bahsetmişte ben h2o mop x5 almak istiyorum kullanan varmı memnun olan olmayan bunu öğrenmek istiyorum.

merhaba kızlar uzun zaman olmuş bu konu açılalı. sondan 5. sayfaya kadar tüm yorumları okudum. herkes thomastan arieteden falan bahsetmişte ben h2o mop x5 almak istiyorum kullanan varmı memnun olan olmayan bunu öğrenmek istiyorum.

valla ben de almak istiyorum ama bir aldığım yerden steam mop diye sahtesi geldi, iade ettim paramı almayı bekliyroum. bir tanıdığım sanırım orijinal almış ki çok memnun. topshop da orijinali anlaşılan başka satan yer bulamadım.

valla ben de almak istiyorum ama bir aldığım yerden steam mop diye sahtesi geldi, iade ettim paramı almayı bekliyroum. bir tanıdığım sanırım orijinal almış ki çok memnun. topshop da orijinali anlaşılan başka satan yer bulamadım.

evet topshopta var orjinali, başka sitelerdede var ama malzemeleri eksik ben araştırdım tvde izlediğim malzemelerin hepsi sadece toshopta var. kullanan varsa bize bişeyşeyler yazsada öyle karar versek yaa. alıpta pişman olmaktan korkuyorum

Merhabalar.
Mod:703 ses fazla yok( rahatsız edıcı).Halı, yer , koltuk...vs. ( bez olduğu için, buharlı ütü gibi ses duşunun).Ben yilbaşı dan evel aldım, son derece memnunum, peluş oyuncak ve ( toz bile buhar mesafede verip silyörum. Bez kaliteli olmali ( benim sonuç) farklı bezler denedım, sadece Tcibo olanlar bezler sonuçta memnum kaldım.

evet topshopta var orjinali, başka sitelerdede var ama malzemeleri eksik ben araştırdım tvde izlediğim malzemelerin hepsi sadece toshopta var. kullanan varsa bize bişeyşeyler yazsada öyle karar versek yaa. alıpta pişman olmaktan korkuyorum

topshopda fiyat çok yüksek diğer yerlere göre ama eğer değiyorsa oradan almak lazım. ben de araştırmadayım. alırsam ya da alırsanız buradan bilgi verelim bari :)

X