Buharlı temizlik makinaları

yorumundan sonra araştırdım. hakkaten olumlu yorumlar var, birde gidip mağazasında bakmak istiyorum. bu makine ayrıca elektrikli süpürge gibi kullanılabiliyor mu?
birde yeni çıkacak ürünleri beklesem mi diye düşünüyorum. mesela tekerleklisi ve daha büyük hazneli olanı çıkar mı acaba? bir de fakiri çok merak ediyorum kullananlar yardım ederlerse seviniriz?

elektrikli süpürge gıbı kullanılmıyor malesef , önce tum evı elektrıklı ıle alıyorum ardından buharlı ıle gecıyorum.

ben de geçen gün baktım yakından arçelik olana. dediğiniz gibiyse güzel hakikaten ama beni, omuza asıp taşıması düşündürdü. boş hali bile çok hafif değildi, insanı yorar mı acaba dedim.bir de sadece fırını temizlerken arkadan bezle temizlemem gerekti demişsiniz. onu da düşünüyordum buhar çıkararak temizlediği yerlerden çıkan kirler ne olacak? mesela kalorifer arasını temizlesek? çok kararsız kalmak da kötü gözümü karartıp birini alıcam en son ama hangisini :)

omuza almak acıkcası biraz yoruyor ama vıledaya tercıh ederım vıleda soguk suyla yerdekı kırı kesınlıkle sokmuyor ancak sıcak buhar tum kırı alıyor beze.ancak kucuk bır basket topu buyuklugunde oldugu ıcın cok sorun olmuyor.sımdı arkasından bezle gecmek hıc sorun olmuyor mesela ben bebegımın mama sandalyesını bır tek onunla temızledıgımde ıcım rahat edıyor krem rengı bıle daha guzel gorunuyor.temızlıgın ardından boncuk boncuk kalan suları bırakıyorum kendı kuruyor.fırın temızlıgı ıse zaten altı ayda bır yapılacak bırsey kenarlara zamanla sıkısan yağlar aralarsan sıcak bukarla fıskırınca tabı tezgaha akıyor onu da vıleda ıle sılıverıyorum bıtıyor.hıc sorun olmuyor.yerlerden cıkan kırler mıcrofıber beze yapısıyor.evdekı tum temızlık bezlerımı de temızlık sonrası en kısa programda 30 dkkada deterjansız yıkıyorum.

:2:
omuza almak acıkcası biraz yoruyor ama vıledaya tercıh ederım vıleda soguk suyla yerdekı kırı kesınlıkle sokmuyor ancak sıcak buhar tum kırı alıyor beze.ancak kucuk bır basket topu buyuklugunde oldugu ıcın cok sorun olmuyor.sımdı arkasından bezle gecmek hıc sorun olmuyor mesela ben bebegımın mama sandalyesını bır tek onunla temızledıgımde ıcım rahat edıyor krem rengı bıle daha guzel gorunuyor.temızlıgın ardından boncuk boncuk kalan suları bırakıyorum kendı kuruyor.fırın temızlıgı ıse zaten altı ayda bır yapılacak bırsey kenarlara zamanla sıkısan yağlar aralarsan sıcak bukarla fıskırınca tabı tezgaha akıyor onu da vıleda ıle sılıverıyorum bıtıyor.hıc sorun olmuyor.yerlerden cıkan kırler mıcrofıber beze yapısıyor.evdekı tum temızlık bezlerımı de temızlık sonrası en kısa programda 30 dkkada deterjansız yıkıyorum.

anladım. ben de yüksek meblağlı olanlardansa ya arçelik ya da h2o mop almaya karar verdim. yalnız eşimin yurtdışına gitme durumu varç oradan birşey geitrebilirse bir onu bekliyorum :)

kızlar fakirin Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemini kullanan var mı? almayı düşünüyorum da karar veremedim

ben önce süpürüp sonra silmek istemediğim için karcher almıştım..çok yüksek güçte süpürüyor suya hapsediyor aynı anda buhar veriyor temizliyor..ama bu biraz pahalı..çok güzel temizliyor ama sonrasında makinayı temizlemek zor..borular falan yıkanmalı..ama cam bile siliyorum..koltuk döşeme duvar ne varsa yıkayıp geçiyor süpürgesi de aynı anda çalıştığından tek işlem..halılar yıkanmış gibi..haznesi şeffaf o da çok tatmin ediyor yaptığınız temizliği görüyorsunuz..ama dediğim gibi makinayı temizlemek zor..hantal..ayda 2 açıyorum o yüzden..evi baştan ayağa yıkıyorum onun dışında arçelik buharlı var o kadar verimli değil çok hijyen sağlayacak buharı yok diğerine kıyasla ama iş görüyor..tabii önce elektrikliylen süpüreceksin..sonra buharlıyla geçeceksin tüm evi 2 defa dolanmak çok zor..

Merhabalar Kediciğim,
Biz de ciddi bir şekilde Karcherin temizlik robotundan almak istiyoruz. Bu konuda nette pek fazla doyurucu yorum olmadığı için size birkaç soru sormak istiyorum.Bizim almak istediğimiz modeli 1802, sizinkisi 1802 mi? 1902 mi? Biz fiyatından dolayı 1802 düşünüyoruz. Yalnızca buharlı temizlik değil, aynı anda süpürüp silmesi çok cazip görünüyor. Siz makinanın çok büyük olduğunu yazmışsınız. Günlük kullanıma uygun olmayacak kadar mı büyük? Ayrıca makinanın temizliğinin zor olduğunu yazmışsınız. Tanıtım filminde sadece buhar kazanı temizleniyor deniyor, başka nereleri temizleniyor? Ayrıca buhar vermesi için sürekli düğmesine basmak mı gerekiyor? Bu çok yorucu olurdu sanırım! Asıl sormak istediğim, bu makina ile günlük evi süpürüp silebilir miyiz? Hani şöyle hızlı temizlik... malum pahalı bir makina ve alıp bir kenara koymak istemiyoruz. Bir de tekrar su koymak için makinanın soğuması mı gerekiyor? Sanırım sorularım biraz fazla oldu, şimdiden teşekkür ederim...

fakirin Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemini kullanan var mı? kızlar almayı düşünüyorum ama pek yorum bulamadım bu konuda fikri olan yok mu?????????

fakirin Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemini kullanan var mı? kızlar almayı düşünüyorum ama pek yorum bulamadım bu konuda fikri olan yok mu?????????

bende fakiri merak ediyorum. lütfen kullananlar deneyimlerinizi bizimle paylaşın, yerli marka yerine güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış marka almayı tercih ediyorum, yardımlarınızı bekliyorum

ya bende tv de tanıtımı dönen makineyi merak ediyorum. topshop ürünleri var ya o. markasını bilmiyorum. kullanan var mı?

şimdi baktım netten. markası H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici imiş. kullanan var mı?

bir de şunu merak ediyorum. bütün markalar için geçerli. elektrik faturası arttı mı bu makineyle.

peki bu tür ürünlerin amerika'dan getirilecek bir alternatif markası var mı? biliyor musunuz? şimdi önceki mesajda yurtdışına gidince alabileceğim demiş ya arkadaş benim de aklıma düştü :)

orda 90 euro burda 1500 ise gidip ordan almak daha mantıklı gerçekten. üstüne gezmiş oluruz :KK70:

şimdi baktım netten. markası H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici imiş. kullanan var mı?

onu topshop'dan bir tanıdığım almış memnun. ama çok fazla taklit olanı var piyasada alacaksanız da topshopdan alın derim. ben de onu araştırıyorum ama karar da veremedim. dün bir de alf (şu ısıtıcı markası olan) marka ürünler de gördüm ama daha yeni çıkmış sanırım.

merhaba arkadaşlar.Tv de h2O buharlı temizlik mak.reklamını gördüm.Başka urunler varmıdır diye araştırıken buradakı farklı yorumları okudum.Bütçem 200-250 tl civarında bir makinaya yetiyor.Tv deki h2O kullanan varmı?yardımcı olursanız sevinirim

bende istiyorum bundan 2 hafta sonra yine Gruppal - Avrupa Turları burada satışa sunulacak 139 tl den bende çok istiyorum

çok isterim evlenince bir buharlı temizleyicim olsun sonuçta her yere kullanırım mitelar,bakteriler ölür parazit ne varsa kaybolur:KK31:

atkadaşlar diğer tarafa yazdım cevap veren olmadı:KK43: markapon da kampanyası var. kullanan varmı, kesinlikle tavsiye eder misiniz? lütfen cevap yazııın bekomu alsam bunu mu bilemedim:KK43:(:-)44:

Markapon - H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici (Buharın Gücüyle Evinizde %100 Hijyen Sağlar)

bunu daha önce de belirttim bu tür kampanyalı sitleerdekin çoğusu taklit. mümkünse markapon a ulaşıp sorun, paketinin üstünde de h2o mop x5 yazıyor muymuş? diye benim bildiğim orada satılan da steam mop diye gelen taklit olanı. alsanız da muhtemelen beğenmeyecekseniz. ama siz sorun eğer dediğim gibi ise o zaman orijinal olma ihtimali yüksek. benim bildiğim bir tek topshop'da orijinal. ben baya büyük bir internet sitesinden aldım, iyi fiyat diye. orada da taklit çıktı.o yüzden de güvenip uygun fiyatlı olanlarından bir daha alamadım. bekoyu ben de düşünüyorum ama omuzda taşıma işi pek sempatik gelmedi.

bunu daha önce de belirttim bu tür kampanyalı sitleerdekin çoğusu taklit. mümkünse markapon a ulaşıp sorun, paketinin üstünde de h2o mop x5 yazıyor muymuş? diye benim bildiğim orada satılan da steam mop diye gelen taklit olanı. alsanız da muhtemelen beğenmeyecekseniz. ama siz sorun eğer dediğim gibi ise o zaman orijinal olma ihtimali yüksek. benim bildiğim bir tek topshop'da orijinal. ben baya büyük bir internet sitesinden aldım, iyi fiyat diye. orada da taklit çıktı.o yüzden de güvenip uygun fiyatlı olanlarından bir daha alamadım. bekoyu ben de düşünüyorum ama omuzda taşıma işi pek sempatik gelmedi.

teşekkürler raraavis, sorduklarım h2o mop x5 in de ağır olduğunu söylüyorlar. ama taklitimi orjinal mi bilemem... biraz daha araştıralım bakalım

Merhaba, konuyu gördüm ve paylaşmak istedim. en kalite buharlı temizlik makineleri var. benim eşim astım hastasydı, şirketine buradan buharlı temizlik makinası almıştı. çok memnun kaldı.

Ben de ariete ve beko steambox arasında kararsız kalmıştım.uzun süredir de araştırıyodum ve alıp kullanamama riskşne karşı 1500 tel arieteye vermek yerine 229 tlye beko steambox satın aldım 10 gün oluyor.8 aylık bebeğim olduğu için artık deterjan kullanmadan yerleri temızlıyor olmak benım için en önemli artısı.artık içim çok rahat.Bebeğim yere oyuncağını düşürdüğünde veya yerlerde emeklediğinde eskısınden daha rahatım.Yerleri mükemmel siliyor, 5 dkkaya kalmadan da yerlerde hiçbir iz kalmadan kupkuru oluyor. Kesınlıkle arkadan kurulama gibi birşey sözkonusu değil.Bunun dışında az önce 20 dk içerisinde yeptığım şeyleri size yazayım inanın ben bile şaşırdım çünkü aylardır ertelediğim temizliği bu kadar kısa srede yaptım ve çıkaramadığım lekeler yağlar anında çıktı.Tüm mutfak dolaplarının dışını, tüm tezgah duvarlarını ve tazgah üzerini, tüm mutfağın yerlerini ve fırınımın kenarlarında bırıkmıs olan yağlar kötü bir koku çıkararark hemen dışarı akıverdıler. Sadece fırın araları ıcın dıscılerın diş oymak ıcın kullandıkları mantıkla kullanılan ve buhar fıskırtan bır baslık kullanıldıgından çıkan yağları bır bezle arkadan sılmem gerektı hepsı bu.Ben hayet memnunum herkese tavsıye ederim.Tek eksısı eğer salon buyukse fişi bir koseden bır koseye cıkarıp takmak zor gelebılır, biraz bılek agrıtıyor hortumu tutmak ve alet omuza asılıyor bır askı ıle.Ama yine de ben değer diyorum... Ellerim hiç yıpranmadı, sıfır kimyasal, içime sinen temizlik, havada hiçbir yapay koku yok..

Merhaba bende burdaki ve diğer sitelerdeki yorumlara bakarak beko steam box aldım fakat yerleri ıslak bırakıyor tekrar üzerinden silmem gerekti :KK43: alet gayet basit yanlış yaptığım bir şey mi var bilemedim yazınızı okudğumda su bırakmadığını yazmışsınız nasıl kullandığınızı yazarsanız çok sevinirim.deneyimli biri olarak özelden de yardım almak isterim sakıncası yoksa mail adresim akgul_esra@hotmail.com

X