hiç abinizin arkadaşına aşık oldunuz mu?

SeMa21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
63
0
34
ben oldum.Lisede abimle aynı okuldaydık onun çok samimi bir arkadaşı vardı ve ben onu deliler gibi seviyordum ama karsılıksızdı :çok üzgünüm:şimdi o da benimle aynı üniversiteye geliyo onu görünce aşkım yeniden alevlendi ve sanırım artık o da bana farklı bir gözle bakıyor ama yinede bilmiyorum abim aradayken onun bana bişeyler hissetmesi ve bunu dile getirmesi mümkün değil galiba ne yapcam ben off:KK43: hiç aranızda benim durumum gibi olan varmı

Ayy bence cok guzel bisey!!
Keske bende sizin durumuzda olabilsem:KK70::KK70:
Hosuma gitti!!

canım çok zor bişey ya neden bizim durumumuzda olmayı istiyosun
imkansız birsey neredeyse yani benim suanki durumum öyle gösteriyo askımı doya doya yasamak varken malesef gizleyip içime atıyorum neden çünkü abim arada
offf offfffsenağlama

evet yasak bi aşk ne o bişey yapabilir ne de ben

ya neden yasak aşk olsun ki....tamam birinin adım atması için pek uygun koşullar olmayabilir ama bu kadar da abartma...yasak falan değil, sanki arada kan bağı var...bence arkadaş olmaya çalış sende...belki tanıdıktan sonra zaten aşık olabileceğin gibi biri olmadığını anlarsın belki yakınlaşınca o da seninle birlikte olmak isteyeceği için gelir açılır sana....

ben suanda gerçekten ne yapacagımı bilmiyorum yasak gibi geliyo çünkü hiç basıma gelmedi bu denli bişey benden daha tecrubeli kişiler var burda bana en iyi fikride sizler verirsiniz çünkü ben hakkatten onu çok seviyom eminimki bana daha yakın olsa o da beni çok sever

fisfisfissema cım sana yakınolsa sever diyosun nederdekifisfisfis

canım yani çok çok fazla konusma fırsatı bulamıyoruz uzaktan uzaga bakısıyoruz konustuklarımızda genelde daha ciddi oluyo keske daha da samimi yakın olabilsek diyorum o zaman beni daha çok sever yoksa aynı üniversitede yiz aynı memleketteyiz

ne abim var nede aşık olucam arkadaşı:nazar:
şanslımıyım abimin olmamasına bilmiyorum-tatlicadiarzu-

aşk değilde böyle fazlaca bir beğenme olmuştu..
teyze ve dayı oğulları benim gerçek abimlerdi..az dayak yemedim onlardan ben..küçükken..kafamçokkarıştı
dayımın oğlu var.kuzenimde çok yakışıklıdır benim..tabi çevresindekilerde öyle haliyle..
ama bitanesine bayılıyordum..ben liseyi yeni bitirmiştim..
ilaç mümessliydi oda..:asigim:
beni her gördüğü yerde güler sonra gider gördüğü yerleri abime söylerdi.abimde bi hırsla beni arar orda o saatte şunlarla ne işin vardı diye hesap sorardı..
çok kızardım ona ama genede her gördüğümde içim erirdi..aşk değildi.
karizmasına,yakışıklılığına bide efendiliğine hayrandım sadece..
ama geldi geçti..kaydirigubbakcemile3
küçük kızlar yada genç kızlar kafalarında masal kahramanı oluştururlar sonrada ona en çok benzeyeni beğenirler ya benimkide o hesap..
şimdi gördüğümde gene konuşuyoruz filan ama hiç bir şey yok tabi..hatta düğünüme bile geldi..süprizzzzz

bende abimin arkadasiyla evlendim bence kotu birsey degil aslinda abiler icin daha iyi en iyi taniyan abin olur iyimi kotumu yabanci olsa abin iyi kotumu ne bilsinki bizim turk erkekleri iste benim abimde ben en iyiy arkadasimla evlendi bende abimin arkadasiyla evlenim

Son düzenleme:
X