Mıknatıslı cam silecegi hakkında..

ayxsxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
65
0
arkadaşlar mıknatıslı cam silecegi kullanan varmı varsa nasıl bişey tavsiye edermisiniz camları dışarıdan uzanamadıgımız verleri kolayca silmek icin cevaplarınızı bekliyomCADIARZU

hepsi burada var ama işe varayıp varamadıgı hakkında bilgim yok kullananlar varsa yazsın lütfen bizde faydanalım

Banada lazım ondan reklamını gördüm ama işe yararmı bilmiyorum

Annem de çok istiyordu. 6.katta oturuyorlar :KK43: Çok zor oluyor gerçekten de silmek. Umarım biri bilgi verirde ben de anneciğime alırım :)

banada lazım yaa kullanışlımı acaba gerçekten bilgi verirseniz seviniriz.

Pazarda rastladım ama mıknatısı kuvvetli değildi örnek camda oynatınca rahat kaymıyordu. Temizlik malzemesi satan biyere sordum oda getirtirim ama çift camsa olmaz dedi. Tek camlar içinmiş mıknatısı tutmuyomuş sanırım. Şu her eve lazım varya tv'de orada vardı galiba bi ara görmüştüm.
Banada lazım yoksa bu camlar böyle kalıcak taşınana kadar -tatlicadiarzu-

arkadaşım hepsi burada comda var 50 tl civarında bak istersen incele benim aklıma yattı
alıcam sanırım dışarı cıkamıyorum denecem sonuc iyi alırsam yazarım

ben her eve lazımdan aldım canım ama eşim tek cam için olandan sipariş vermiş. e benim camlar da çift. buna rağmen mıknatısı tutuyo. uzanamadığım yerler için iyi ve de kışın soğukta silmek için de iyi içerden siliyorum sonuçta. ama çerçeveler nasıl olacak orasını bilmiyorum.

ben her eve lazımdan aldım canım ama eşim tek cam için olandan sipariş vermiş. e benim camlar da çift. buna rağmen mıknatısı tutuyo. uzanamadığım yerler için iyi ve de kışın soğukta silmek için de iyi içerden siliyorum sonuçta. ama çerçeveler nasıl olacak orasını bilmiyorum.

Canım sen ne kadara aldın peki? Benim pazarda gördüğüm böyle kaymıyordu seninki nasıl yani cam istediğin gibi temiz oluyormu :uhm:

nasıl birsey resmini koyarmısın işe yaradıgınada cok sevindim netten bula bilirmiyiz acaba:enbuyukkk:

kızlar çift cam nasıl oluyor?mesela bizim evin camları pimapen o zaman hangisinden alcaz?

mıknatıslardan dolayı kolay kaymıyor güçlü olmak lazım biraz.dün camları sileyim dedim olmadı kızlar ya. ben yapamadım galiba. bezle silmek daha pratikmiş gibi geldi bana. 39 ytl ye aldık biz netten sipariş verdik hatta.

pratcamsilicitekcam1kku5.jpg

Son düzenleme:
mıknatıslardan dolayı kolay kaymıyor güçlü olmak lazım biraz.dün camları sileyim dedim olmadı kızlar ya. ben yapamadım galiba. bezle silmek daha pratikmiş gibi geldi bana. 39 ytl ye aldık biz netten sipariş verdik hatta.

pratcamsilicitekcam1kku5.jpg

Benim evin camlarıda çok büyük, bazıları çift cam.
Bende heves ettim ama sanırım yine kendim silsem iyi olacak...

galiba bende sadece yetişemediğim yerleri silip bırakacağım. avuç içi kadar bişey. büyük camları silmesi baya zaman alıyor kızlar

:eek:klava:güzel silmiyomu arkadaslar almayayımmı camdan dısarı cıkma ihtamalim yok erişemiyorum bu yüzden almak istiyordum

bunun çift camlar için olanı var, arama motoruna mıknatıslı cam sileceği derseniz çıkıyor fiyatı 30 civarında. ben almayı düşünüyorum.

arkadaşlar ben 2 yıl önce istanbulda eminönünde şark han dan almıştım 10 tl ye çok da memnunum bilsem bir tane daha alır yedeklerdim

Camların kirini pasını tamamen alıyor az bişi su bırakıyor onuda cam için mikrofiber bezim var onla hemen üzerinden geçiyorum bir kere saat tuttum tüm evin camlarını silmek 1 saati bile almadı
üzernde ki ok işaretine göre yönünü belirleyin ilk kullandıgımda bende yapamamsıtım 2.de alıştım camsilmek çok kolaylaştı

X