Mothercare outlet

pxixrxixl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2006
144
1
45
istanbuldaki arkadaşlar kozyatağında demstock isminde bir avm var burada mothercare in mağazası var bileniniz var mı nasıl bir yer ürün çeşitliliği nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim

canım merhaba.ben bebeğimin hemen hemen herşeyini mothercare den aldım ve çok çok memnunum.herşeyi çok kaliteli.diğer yerlere göre baya pahallı ama çok kaliteli değiyor verdiğin paraya.outlet mağazası olmasıda çok büyük avantajın.git bak gör ve al derim eminim çok memnun kalıcaksın...ayrıca mothercare ingiliz markası.herşey yurtdışından geliyor.

kızlar doktorlar artık yerli firmaları öneriyor.büyük firmaların çoğu üretim ağlarını çine taşıdıkları için kaliteleri düştü.kullanılan kumaşları atıklardan üretiliyor

kızlar doktorlar artık yerli firmaları öneriyor.büyük firmaların çoğu üretim ağlarını çine taşıdıkları için kaliteleri düştü.kullanılan kumaşları atıklardan üretiliyor

bunu mothercare ürünleri içinmi söylediniz yoksa genel olarakmı söylediniz anlayamadım da :uhm:

Demstock mağazası optimum AVM içinde var.
Bende çok sık gidiyorum ve çok kaliteli buluyorum ürünleri.
Pamukluları yumuşacık. 0-1 yaş ürün oldukça varda, kızım 9 yaşında ona pek bişey bulamıyorum.
Ama bazen çok özel parçalar şansınıza size uyacak yaşa göre rasgelebiliyor.
Devamlı gittiğimden bu tür şeyleri de yakalama şansım fazla.

demstock ana mağazası
kozyatağı carrefour köprüsünden kozyatağı tarafına geçince sağda 5 katlı bir plaza..
mother care haricinde laura ashley, gucci, prada gibi pekçok markayı bulabilirsiniz..

Demstock mağazası optimum AVM içinde var.
Bende çok sık gidiyorum ve çok kaliteli buluyorum ürünleri.
Pamukluları yumuşacık. 0-1 yaş ürün oldukça varda, kızım 9 yaşında ona pek bişey bulamıyorum.
Ama bazen çok özel parçalar şansınıza size uyacak yaşa göre rasgelebiliyor.
Devamlı gittiğimden bu tür şeyleri de yakalama şansım fazla.

evet mothercare de dahil. özellikle waikiki. eskiden bilenler bilir böyle değildi kalitesi daha farklıydı.biz de bi tane allerjik bebek var akrabamızda lcw yi kesinlikle vücuduna değdirmeyin dedi doktor. ama sanırım chicco değil.penyelerin artık bir çoğu pamuklu değil.daha parlak ve kırışmaz gibi duran ürünlerden uzak durun derim. ketenleri ve pamuklu olanları tercih edin

SELAM KIZLAR EVET BENDE UFAK BİR BİLGİYİ PAYLAŞIM SİZLERLE HER AYIN "15 İNDE mothercare SABAHTAN AKŞAMA KADAR SADECE OGÜNE ÖZEL HAZIRLADIKLARI STANDATLARDA """"""""YÜZDE 50 İNDİRİM """""""""YAPILIYOR

Demstock mağazasına(Kozyatağı) eşimle vakit buldukça gidiyoruzkaydirigubbakcemile.Biraz alışveriş delisiyimdelikafaduldensırnaşık şey Mothercare, Guess, Next, Prada, Fornarına, Guccı, Laura asley, dolce & gabbana, etam, v.s.. Bir çok marka var.En son dolce&gabbananın bir jeannini aldım 555tl'lik ürünü 100tl'ye:1shok:..İç çamaşırları, eşofman, gece giyisileri,mayo ..v.s, Bir çok şey var...Bebek reyonu acaip ucuz..Bazen sepetlere ürün döküyorlar bebek reyonunda belirli günlerde.Özellikle ayakkabılar, çantalar vallahi süper fiyatları var...

ben bugun gittim eşimle.
ilk katı ayakkabı çanta; 1. katı bebek ürünleri filan var..
üst katları da yetişkin giyim filan..
ben çok beğendim; bundan sonra sık sık giderimm..
3 tane mothercare marka emzirme sütyeni aldım; tanesi 3 liradan ve çok hoş gerçekten:emir_bebek:
giyim olarak da bebişler için güzel şeyler var ama sanırım sürekli takip etmek lazım. gelip seçiliyor çünkü..

bu mağaza outlet bi mağazamı tam anlıyamadım ve yeri tam olarak nerde arkadaşlar kimi optimumda demiş kimi kozyatagı köprüsünün orda demiş anlamadım bişiboshayallersmile

dün demstock mağazasına gittim ben çok beğenmedim acıkcası bişeyde bulamadım yırtık pırtık kıyafetler vardı olanlarda renk model hiç hoş değildi :sinifsinif:bi tek bebek ayakkabıları hoşuma gitti onlarda kızıma çok küçükü yani eli boş döndüm boshayallersmile

demstockta var kozyatağı carreforun karsında birde optimum outlette var demstock mağazası ordada bulabilirsin hemen hemen aynı ürünler vardı iki yerdede..

ben bugun gittim eşimle.
ilk katı ayakkabı çanta; 1. katı bebek ürünleri filan var..
üst katları da yetişkin giyim filan..
ben çok beğendim; bundan sonra sık sık giderimm..
3 tane mothercare marka emzirme sütyeni aldım; tanesi 3 liradan ve çok hoş gerçekten:emir_bebek:
giyim olarak da bebişler için güzel şeyler var ama sanırım sürekli takip etmek lazım. gelip seçiliyor çünkü..

merhaba benım 3 yasında bır kızım var hem keseme hemde çocumun sağlığına ve kalıte olarak alışverişi tercih etmeye çalışıyorum mothercare bikaçsefer alışveriş yaptım kalıtesı ve modelleri çok güzel ama fiyatlar baya yuksek indirim günleri ne zaman dı ? yada oluyomu ?

evet çok düştü kaliteleri. Ve made in china yazıyo. Yada bangladeş. Peki ama yerli firmalardan kaliteli ürün alabileceğimiz hangileri var ki

Kaliteli ve ucuz ürünler satıyor. 7 adet body'yi 30 tl.ye aldık.. 60-70 tl. ye bebek asdtronot mont aldık çok güzeldi..

demstock ana mağazası
kozyatağı carrefour köprüsünden kozyatağı tarafına geçince sağda 5 katlı bir plaza..
mother care haricinde laura ashley, gucci, prada gibi pekçok markayı bulabilirsiniz..

Bilmiyordum paylaşımınız için çok teşekkürler, çok değerli bir bilgi:) Hemen gideceğim...meraklandım...

X