Sayfa: 1/13 12311 ... SonSon
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Evli bir kadın evli bir erkek

1. Konu Sahibi : pilli__bebek #1

Ufak bir soru ? Evli bir kadın evli bir erkek

SELAM ARKADASLAR;
    BU PLATFORMU COK SEVIYORUM HERKES O KADAR IYI NIYETLIKI...:1hug: IYIKI VARSINIZ DOSTLAR;a.s.

KONUMUZ ŞU: EVLİ BİR KADIN VE EVLİ BİR ERKEK NE KADAR SAMIMI OLABILIR?
    BU SAMIMIYET SONUNDA BU EVLI KADIN OZEL HAYATINA KADAR HERSEYINI BU EVLI ADAMLA PAYLASMISSA KEZA EVLI ERKEKTE ONUNLA BU SAMIMIYETIN DERECESI NE OLABILIR ?
    USTELIK PAYLAŞIM ORTAMI MSN E KADAR TAŞMIŞ VE BU INSANLAR YAKLASIK 7-8 AYDIR TANISIYOR VE AYNI IS ORTAMINDA CALISIYORLAR ISE,

SIZCE BU HIKAYENIN SONU NE OLUR ?

SIZI SEVIYORUM

2. Konu Sahibi : pilli__bebek #2
    newlife Guest
    anam nne olucak hikayenin sonu..teee başından belli zaten..İkiside eşlerini aldatacak..o diyecek benim eşimle şu sorunum var..öbürü diycek ya bu kadarmı olur..benimde eşimle aynı sorunlarım var..mutlu değelizzz:((( sonra veryansın :)) aldatılan eşler..kararan kalpler..kirlenmiş ruhlar..yıkılan yuvalar..falan fişman..hiç olurmu böyle bi dostluk allasen..onların nyeti belliymiş baştan..ilk adımı biri atmış..sonra olanca hızla koşmuşlar birbirlerine..ters işler..tehlikeli seçimler..bizi bozar..

3. Konu Sahibi : pilli__bebek #3
    valla ben bu konularda ii niyetli olamıyorum evli bi kadın mahremini nasıl bir erkeğe anlatabilir çok çok samimi de olsa bence aralarında bişeyler vardır

4. Konu Sahibi : pilli__bebek #4
    bu paylaşımı çok iyi niyetli göremedim bende,sadece 7-8 ayda tanıdığı ve üstelik sadece iş yerinden tanıdığı bir insanla tüm özel hayatını paylaşmasını da doğru bulmuyorum,muhtemelen eşinin bu durumdan haberi yoktur diye tahmin ediyorum,kimse ;erkek yada kadın haberi olmadan özel hayatının deşifre edilmesini istemez,eşin haberi olmayan bir ilişki de çok sağlıklı gelmiyor bana.

5. Konu Sahibi : pilli__bebek #5
    Giriş tarihi
    May 2007
    sanırım iki boşanma bir düğün olur...
    başka ne olsun ki..
    evli bir ekadınla evli ya da bekar her erkeğin samimiyeti sınırlı olmalıdır...
    evli bir kadın özel hayatını değil bir erkeğe kimseye ayrıntısıyla anlatmamalıdır...adı üstünde özel hayat bu...
    samimiyet msne taşınmışsa da...dedim ya...iki boşanma bir düğün olur...

6. Konu Sahibi : pilli__bebek #6
    Yorumlarınızı beklıyorum butun kadınsı duygularınızla yazın lutfen

7. Konu Sahibi : pilli__bebek #7
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    bence cook vahim bir durum yazık olur gride kalanlara..

8. Konu Sahibi : pilli__bebek #8
    MeDuSa Guest
    bencede sınırlı olmalıdır hiç doğru bulmuyorum

9. Konu Sahibi : pilli__bebek #9
    hikayenin sonu felaket olur zannımca......güzel dostluklara eyvallah ama bu kadar sınırsız olmamalı herşey.....

10. Konu Sahibi : pilli__bebek #10
    Sizce seks varmıdır? Olabılır mı?

Sayfa: 1/13 12311 ... SonSon