Rüya Yorumları İstihare namazı kıldım

canan123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
32
0
37
arkdaşlar aslında anlamı baktım çogu yerde bulamadım dün gece istihare namazı kıldım yattımmçok fazla uyandım yattım rüyamdada evimiz bölü havalimanı ın içi gibiymiş ama bizim evimiz böle hacca gitmek isteyenler evimzde akrabalarmız falan herkes oturuyo ben o sıra hem evdeyimde hemde evi temizliyroum evde un kurabiys,i vardı onu yiyorum bitmiş arkadşıma rica ettim bana un kurabiyesi yapıyodu ben o ara bakkala gitmeye çıktım 1 senedir konuşmadıgım ksı arkdaşım çıktı karşıma ve bana laf atıyo beni itti kavaga etmeye çalışıyodu bende muhattabım degilsin dedm eve geri döndüm sonra havalimanı görevlisi bi kadın geldi üzerinde hacca gidecekelrin isimleri yazan kargo poşetleirni dagıtmamızı istedi bende onları aldım herkesin ismini okuyarak dagtıım o sıra uyandım ne demek oldugunuda anlamadım açıkcası

bu rüyaya niçin yatmıştın evleneceğin kişi niyetine mi onumerak ettim
eğer rüya sana anlamsız geldiyse tekrar yat ilk gecede görmeyebilirsin 7 geceye kadar yatılıyor diye biliyorum.
birde senden görev istemişler ve hayırlı bir görev gibi belki bir sadaka felan ver tekrar yat derim rüyaya.

canım 7gece yapacaksın.renk onemlı beyaz ve yesıl hayırlı.sıyah ve kırmızı hayırsız.ruyanda bence hayır yapman ıstenmıs.belkı dılegın bu hayrı yaparsan gerceklesecek.olması ıcın senden hayır beklenıyo.bır sadaka ver.bısey yap dagıt.fakıre yemek ver.bır ıyılık yap yanı.hac sevabı verıyım sana gıbı bır anlam cıkardım.Allah mubarek etsın.ama 7gecye tamamla.

Evet evlenecegim kişi için yatmıştım şey yapsam böle oturdugum yerdeki çocukalra bişeyler alıp dagıtsam olurmu acaba

Tamam kızlar perşembe günleri degil ertesi gün devam edicem dimi ahani perşembe günleri daha ii diyolardı

X