Menogon-Pregnyl Kullananlar

boncuk_8181

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
1
0
doktorum bu iğneleri tavsiye etti daha kullanmadım.adetimin 3.günü başlayacağım. kullananlar ve sonuçlarını söylerseniz sevinirim.CADIARZUCADIARZU

Selam,

Menogon iğnelerini 10 Ocak'tan itibaren, Pregnyl'i de 17 Ocak'ta vuruldum. Sonrası şans. Sonuçlarını henüz ben de bilmiyorum. Umarım hepimizin istediği müjdeli haberleri tez zamanda alırız. Bol şanslar.

valla ben eylül ayında kullandım ve sonuç pozitif gerçi bebeğim gelişmediği için kürtajla alındı fakat yinede işe yaradığını söyleyebilirim.önümüzdeki ay tekrar başlayacağım .

ben de yeni başladım salı ultrasonum var inşallah yumurtam gelişir. inşallah herkezin bebişi olur benımde olur ınsallah

ben 5 ay bu iğne ve ilaç kullandım fayda etmedi.her ay umudum bitti sonra tedaviyi bıraktım olursa olur dedim.bu arada bal polen karışımı yedim eşime keçiboynuzu suyunu kaynatıp içirdim.ve hiç beklemediğim ayda hamilelik çıktı stres yapmayacaksın ve unutacan aklında olunca olmuyo .

bende menogon iğne vuruldum 3. kutuda 18 mm ulaştı ilk kez kendiliğinden adet gördüm hiç görmüyodum çünki.iğnelerin faydasını gördüm sanırım.fakat gonaphene ye başlattı adet 5 günü bugün başladım hapa.kendiliğinden çatlamasını bekliyoruz çatlatma iğnesi piyasada bulunmuyomuş doktorum olsa daha kolay olurdu dedi.. ama şuan kendiliğinden çatlamasını bekliyorum.artık allahtan hayırlısı hepimize

Bende menegon ve Çatlatma ıĞnesı kullandım ama Çok stres yaptım oldumu oldumu dıe ve sonuÇ negatıf olmadı adet oldum Şımdı aynn tedavıye dvm...

Menegon ve Çatlatma iğnesi ile kızım oldu yani işe yarıyor. Ondan önce hap kullanmıştım olmamıştı ama menogon işe yaradı.
stres gerçekten çok etkiliyor o zaman bebeğim olmayacak diye düşünüp üzülürdüm FSH 9,3 çıkmıştı.
şimdi 1,5 yaşında kızım var, merak edip test yaptım FSH 6,3 çıkıyor .

hipo hipolularda işe yarıyormu
Canim bende hipo hipoyum bizde zaten menogon 1numarali ilactir menapur ve merionalda kullanilir ama en cok menogon kullanilir ama bizde daha fazla doz kullaniriz cunku hipolu hastalarin beyinlerinde ostrojen LH FSH hormonlari salgilanmiyor bundan dolayi normal bi bayaninkinden kat kat fazla doz vuruluyoruz

merhba kızlar bende polikistik over hastasıyım 3 ay klomen 3 ay serophenden sonra 6 kutu menogon kullandım ama malesef sonuç negatif doktorum başka iğnelere geçmemiz gerek dedi bnde 1-2 ay kadar ara verdim ama kötümü yaptım iyimi bilemedim

X