transferimin 10. günü adet görüyorum

ben yeditep ünv. Sinde denedim. Denersem yine orda devam ederim diyorum. Yerle pek bi alakası yoktur tahminimce sonuçta her yer aynı işlemi yapıyor. Bünyeden bünyeye değişiyor tutması canını sıkma .
Okuyorum buralarda 6. 10. Denemelerini yapıp yılmayanlar var. Allah her isteyene verir inşallah. Sen testini yaptır yinede belki hamilesindir tutunma kanamasıda olabiliyormuş.

canım ya bilmeden yanlış bilgi vermeyelim yerle çok alakası var öncelikle başarı oranları çok önemli bu işte benimde ikinci denemem ve eşimde dr. Olduğu için bu işi çok araştırdık istanbulda başarı oranı yüksek bir kaç yer var bu iş çok ciddi ve hassas heryerde yaptırılmaz bence

doktorum pazartesiyi bekle dedi ama bekleyemicem yarın gidip test yaptırmayı düşünüyorum allah hepimize yardımcı olsun sağlıklı bebişler versin

canım çok merak ettim seni nasılsın tahlil yaptırdınmı bidaha umarım güzel sonuç almışsındır ama negatifte olsa üzülme canım allah büyük elbet onlarında vakti saati vardır bak ben hamileyim ama sevinemiyorum 4 yavrum vardı 2 si gitti bu dahada beter üzüntü oluyo inan 8.5 haftadır daha hiç sevinmedim hamileliğimi anlayamadım kanamalar ameliyatlar ama önce herşeyin hayırlısı diliyorumki rabbim bi an önce minik meleklerini göndersin sana

kanamanın olması olumsuz bı durum olmayabılır tup bebekle ılgılı form larda okumustum..bence kan testı yaptır az cok sana hcg oranı fıkır verır..ınsalllah olumlu sonuc alırsın..bızımde carsamba transfer oldu 10.gun bugun aynı gun olmusuz..ALLAH yar ve yardımcın olsun...

arkadasım ne yaptın cok merak kedıyom bende aynı durumdayım 8.gunun aksamı leke gelmeye baslaı bende adetım senın ne oldu nasılsın

transferimin 10.günü ve once kahverengi bir leke ardındanda hafif pembe akıntı geldı...dr um hemen progestan 100 mgr.iğneye başlayalım ve aspirinin kesilsin dedi...sizce bir yine negatiflik devam mı ediyor?

canım benim ümidini kesme bende ilk tüpbebek denememde 11.gün deyim yerindeyse şakır şakır adet oldum bende ağladım eşime küstüm resmen umutlarım söndü istemiyerek teste gittim hemşireler aradı illaki verceksin dedi bizde gittik ve hamileydim meğer biri düşmüş diğeri öyle güzel gittiki kan değerlerim ama maalesef benim hatamdan onuda 5 haftalık hatta 6 girecektik ama oda gitti onun için umutlarını yıkma .bak ben son tüp bebek denememden sonra kendiliğinden 2 hafta günüm geçti yarın test yaptırcam her yeni günde bir umut vardır ben son tüp bebek denememde neğatif sonuç aldım üst komşum doğum yapıp evine geldi ağladım ağladım eşimle konuşmadım hayata resmen küstüm hatta psikolojik tedavi aldım bebek için ama bu ay hiç düşünmemiştim lütfen sonuç neğatifte olsa benim gibi yapma bir süre dinlendir kendini canım hakkımızda hayırlısı rabbim bizden daha iyi biliyor
benim hatam derken acaba kastettiğin neydi kimbilir...

X