Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçı kalıcı düzleştiren var mı aranızda?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kıvırcık saçınızdan memnunmusunuz ?

• evet

OY: 44 22,6%
  • hayır

OY: 151 77,4%

• Ankete Katılan
    195

angel_

♥ Herşey güzel olucak ♥
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
1.187
14
benim saçım kıvırcık ve kuaförde kalıcı düzleştirmeyi düşünüyorum. yapan varsa aranızda, sonucun nasıl olduğunu ve saçı kurutup kurutmadığıyla ilgili bilgi verirse cok memnun olurum :1rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim bir arkadaşım yaptırmıştı ama çok pişman oldu
saçlar dipten kıvırcık çıktıkça görüntüsü hoş olmamaya başladı
uzun süre fön çektirmek zorunda kaldı

benim bir arkadaşım yaptırmıştı ama çok pişman oldu
saçlar dipten kıvırcık çıktıkça görüntüsü hoş olmamaya başladı
uzun süre fön çektirmek zorunda kaldı

bilgilerini paylaştığın için teşekkürler ... :1hug:

benim saçım kıvırcık ve kuaförde kalıcı düzleştirmeyi düşünüyorum. yapan varsa aranızda, sonucun nasıl olduğunu ve saçı kurutup kurutmadığıyla ilgili bilgi verirse cok memnun olurum :1rolleyes:

ben yaptırdım ve tövbe ettim.kel kalmaktan acayip korktum o dönem.kerastase'in 3 kutu hayat çimentosunu kullandımda bi parça kendine geldi.şimdi o zamanki saçlarımın yarısı yok.tutamıyla elimde kaldılar .hiç tavsiye etmem canım

Saçlarımdan memnunum çok şükür. Hiç öyle bir şey yapmayı düşünmedim!

düzleştirmeyi çok istiyordum, ama bu anlatılanlardan sonra korktum yaptırmaktan açıkcası.. bildiklerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler a.s.

bende düzleştirmek istiyorum hatat galiba yarın düzleştireceğim benim korkum saçı döküyor mu çok kırıyor mu ve tutuyor mu pırasa gibi oluyor mu yarın caddebostandaki dibada yaptırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum abna biraz bilgi verin lütfennnn.

bende düzleştirmek istiyorum hatat galiba yarın düzleştireceğim benim korkum saçı döküyor mu çok kırıyor mu ve tutuyor mu pırasa gibi oluyor mu yarın caddebostandaki dibada yaptırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum abna biraz bilgi verin lütfennnn.

ben bu anlatılanlardan sonra iyicene vazgectim. bile bile körü körüne ateşe gidemem kaydirigubbakcemile5

kıvırcık ve kabarık.işlem var uçlarda sarı var ama eğer o bir sorun olursa boyatabilririm yani uçlarda derken bi tutam sarı o kadaryani yaptırmayı istiyorum yarın yaptıracağım galiba ama korkum var :s yani saçım dökülür mü pıarsa gibi olur mu nasıl olur dibada yaptıracağım o kuaför nasıl yapabiliolar mı yani yaptıran birinden bilgi almak istiyorum :S

saçım kıvırcık ve kabarık hergün düzleştirmekten bıktım kırık oldu yrn kırıklarımı da aldıracağım işlem yok saçımda yani uçlarda bir tutamcık sarı var o akdar o sorun olursa ya keserim ya da boyattırım benim sorum diba kuaförü ansıl iyi yapıyor mu her saç tutuyor mu ayni ayptıran birinden bilgi almak istiyorum kaç para tutuyor.şampuanları kaç apra yıkadıktan sonra pırasa gibi mi ay ne çok soru sordum ama saçımla ilgili çok pimpirikliyim ona bişi olmasını istemem :s

denise85 sen hiç bir kuaföre sordun mu tanıdığın kuaförlere kuaförlerden bilgi topla biarzx ona göre yaptır çok istiyormuşun bende yarın caddebostanıu arayacağım dibayı önce bilgi toplicamsonra yaptıracağım bence snede öyle yap çünkü bazıları diyor iyi bazıları diyort kötü akfam akrıştı

yaa sacımdan memnunum ama yapmak ıcın cok zamanımı alıyoo hem uzun hem kıvırcık..
kalıcı duzlestırmek ıstedım ama cok para yaaa benım saca 300 mılyon dedıı o kadarda veremem 6 ay ıcın duz kullanıcam dıyee...
hem kıvırcık sac cok daha havalı duruyoo kızlarr...kaydirigubbakcemile3

benimki de oralarda ama düzken benşm de saçımda kırıklarım var kestirmek istemiyorum ama kesmek zorundayım kötü görünüyor çünkü ama ben düzleştireceğim.

ya bende hiç sevmiyorum kıvırcık ve dalgalı saçları
ütülüyorum valla :)))
masa bile istedigim düzlüğü saglamıyor
bi tanıdıgım yaptırmışdı hiö güzel olammışdı sanki elekltrik çarpmış gibi yamuk yumuk duruyordu
ben artık ütü kullanıyorum ama her zaman deil çok kırıyor

ütü çok kırıyor yapmayın sakın.saçkıran hastalığına yakalanırsınız çok zararlı.tanıdığınızın saçı nasıldı ve nerde yaptırdı.

benim bi arkadaşım vardı saçı hem çok kıvırcık hem de fön tutmayan bir saçı vardı, remingtonun saç düzleştiricisini aldı ve çok memnun kaldı benden söylemesi

Arkadasım ben yaptırdım cok memnunun 6 ay oldu 70 ytl yaptırdım

X