Çocuk Hastalıkları üsküdarda iyi bir çocuk doktoru bilen var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

yeni ruh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2007
327
12
Arkadaşlar üsküdar ve civarlarında iyi bir doktor biliyorsanız bana da söyler misiniz?Şimdiden çook teşekkür ederim.a.s.

Özel Selimiye hastanesi Gonca hanım bence mutlaka tanış memnun kalıcağına eminim.Benim evimin yakınlarında çok daha tanınmış ün yapmış hastaneler var ama Selimiye hastanesinden ve özellikle Gonca hanımdan çok memnunum ve oraya gidiyorum..

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim sevhan.Doktorunun ilaca yaklaşımı nasıl?Her ihtiyaç duyduğunda arayabiliyor musun?

şimdiye kadar ihtiyaç duymadık hiç sıkıntımız olmadı.ilaç sadece vitamin ilaçları kullanıyoruz,doktor çok yakın,samimi,çocuklarıda seviyor.ben başka hastaneyede götürdüm oğlumu çünkü burası fazla ucuz bana battı pahalı hastaneni doktorundan hiç memnun kalmamıştım.Kadın çok sert ve korkunç kilolu olduğundan bebeği kucağına bile alamıyordu birde gerekli gereksiz bir sürü test vs...istemişti.Oysaki kendi doktorumuz öyle değil sadece gerekli tahlilleri belirli aralıklarla yapıyor.Onlarda zaten çok ekonomik.

bağlarbaşında Alpdoğan Helvacıoğlu var.çok tecrübeli ve iyi bir doktor.tavsiye ederim.

bende oglumu gonca hanıma götürüyorum cok memnunum...sevhan ın dediklerine katılıyorum...

Nedense özel selimiye hastanesini kimse önermedi.Niyetlendim ama durdurdular.Doktoru çok iyi ama hastane yapısını pek beğenmiyorlar.

Alpdoğan helvacıoğlu na niyetlendim o da ya bana uygun gün ona uymadı yada telefon açılmadı.Şans işte! Eski doktora devam..

Zaten ondan çok memnundum ama ücreti biraz pahalı ve yeri bana uzaktı sadece...Bu çocuk doktoru ayrı bir olay .Çok güvenmen gerekiyor.Bazen çok iyi bir doktor bile bir sözü ile seni kendinden uzaklaştırıyor.Şimdi isim vermiyeyim televizyonlarada çıkan ve tanınmış bir hastanenin doktoruna götürmüştüm kuzumu.Bu artık sürekli götürdüğüm doktorumdan önce.Adam kendini kanıtlamış iyi bir doktor ama çocukları parmağının ucuyla tutuyor.Çocuklar doktordan zaten ürküyor bir beş karış bir surat.Çocuğu soyup tartıya attı resmen.Muayene bitince beni alelacele bir sepetleyişi vardı sormayın.Vakti kıymetli ama benim kuzumda kıymetli hiç kusura bakmasın bir daha da götürmedim.Müşteri tarzı yaklaşmamalı hiçbir doktor hastasına hele bizim tüm hayatımız olan miniklerimize asla!

Bu doktorum aşı yaparken bile öyle bir davranıyor ki bebeklere çocuklar anlamıyor bile iğnenin girdiğini.Kuzum 8 aylık şimdiye kadar bir fitil bile atmamışımdır.(İlk ay doğum yaptığım yerde doğumda bulunan doktora götürmüştüm bu üşütmüş diye bir şurup vermişti 30 günlük çocuğa oda yemek borusunu kanatmıştı bir kaşık verdim sadece.Onu saymazsak tabi.!Yaşadığım paniği anlatamam)Çok değişik yöntemleri var.Ve inanılmaz tecrübeli.Pahalı mahalı,uzak falan ama ona devam kısacası.Ona ve tecrübelerine güvendiğim kadar kimseye güvenemedim.Radikal görüşleri olan bir doktor.Dedikleri şeyler çok bildiklerimizin dışında ama uygulayınca farkı görüyor ve şaşırıyorsun.Kahin gibi birşey diyor ve olmaz canım diyorsun ama onun dediği çıkıyor.:))

İsmi Kadir Tuğcu.Anne olunca anladım sitesinde yazıları var.Bir bakın sizde.Bakalım sizede uyacak mı? Çok öpüyorum sizi ve güzel yavrularımızı...

Son düzenleme:
merhaba, ben de üsküdar hospital türk'de dr erdem gönüllü'ye götürüyorum. oldukça ilgili ve telefonu sürekli açık üstelik sorularınıza net yanıtlar veriyor.

aynen bende erdem beye gidiyorum,

çok başarılı ve ilgi bir doktor,istediğn zaman arayabiliyorsun ve her soruna net cevap alabiliyorsun,

ve her zaman seni kebul ediyor randevu problemi olmuyor ve üsküdar hosp. 24 saat çocuk acil dr var bilgin olsun

aynen bende erdem beye gidiyorum,

çok başarılı ve ilgi bir doktor,istediğn zaman arayabiliyorsun ve her soruna net cevap alabiliyorsun,

ve her zaman seni kebul ediyor randevu problemi olmuyor ve üsküdar hosp. 24 saat çocuk acil dr var bilgin olsun

Teşekkür ederim arkadaşlar hemen bakıyorum...

Özel Selimiye hastanesi Gonca hanım bence mutlaka tanış memnun kalıcağına eminim.Benim evimin yakınlarında çok daha tanınmış ün yapmış hastaneler var ama Selimiye hastanesinden ve özellikle Gonca hanımdan çok memnunum ve oraya gidiyorum..

merhaba, bu gönderinin tarihi biraz eski olduğundan yazıyorum, Gonca hanım şuan hangi hastanede biliyor musunuz? ayrıca Gonca Hanım ın soyadı nedir?

Merhaba
Çengelköyde Medivia hastanesi var. Tahsin Turgut isimli çocuk doktoruna mutlaka götürün derim. Pendikten il dışından bile hastalar gelior. Adam tek başına ciro yaptırıyor hastaneye
önceden çalıştığım hastanede vardı oradan tanıdığım için biliyorum.

Selam kizlarr 9 günlük bir bebegim var ve uskudarda güzel bir cocuk doktoru ariyoruz.. Tecrube ve fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Bende iyi bir doktor ararken uskudar mihrimah sultan polikliniginde Gulhanim Bayrak i size tavsiye ederim.Bebegim 6 aylik olunca ona devam edicem.Buyuk kizimi iki sefer ona goturdum hic ilacsiz geri gonderdi.Size gerekli aciklamayi yapip rahatlatip gonderiyor .Bakalim insallah bebegimde de ayni sekilde memnun kalirim.

X