Göz Kapağı estetiği

Selam canim ben fiyat normal saniyordum :KK12: birde yurt disindan geldigim icin devletteki doktorlarla gorusmek biraz zor ama turkiyede yasayanlar icin avantaj tabi
Ben mecburen ozel de olan estetik doktoruyla anlasip oldum ameliyatimi ...
Kız arkadasımda zaten Hollanda'da yasıyor Antalyada Gülsüm tetıge oldu Antalyada yaşayanlar doktora gıdebılır

merhaba, bende kardan80 tavsiyesi üzerine dr.nihal hanıma gittim , yaptığı ameliyatların öncesi ve sonrası fotoğraflarını gördüm ve işinin çok ehli bir doktor olduğuna kanaat getiririp yaklaşık 1.5 ay önce ameliyatımı oldum. Çok güzel oldu , gözlerim büyüdü herkes çok beğendi ama halen özellikle sağ gözkapağımdaki şişlik tam olarak geçmiş değil , bu haftasonu kontrole gideceğim

merhaba, bende kardan80 tavsiyesi üzerine dr.nihal hanıma gittim , yaptığı ameliyatların öncesi ve sonrası fotoğraflarını gördüm ve işinin çok ehli bir doktor olduğuna kanaat getiririp yaklaşık 1.5 ay önce ameliyatımı oldum. Çok güzel oldu , gözlerim büyüdü herkes çok beğendi ama halen özellikle sağ gözkapağımdaki şişlik tam olarak geçmiş değil , bu haftasonu kontrole gideceğim
seyda atabay dıye doktor varmıs ızmırde cok ıyımıs bende ona dusunuyormmda nıhal hanım nerde soyadını alabılırmıyımm bende olmayı dusunuyorm da

Yarin dünya göz hastanesinde ameliyatim var
Haberdar ederim şans dileyin bana

seyda atabay dıye doktor varmıs ızmırde cok ıyımıs bende ona dusunuyormmda nıhal hanım nerde soyadını alabılırmıyımm bende olmayı dusunuyorm da

biraz geç kaldım sanırım kusura bakmayın işlerin yoğunluğundan bakamadım , yarın ameliyat oluyormuşsunuz herşeyde bir hayır vardır umarım iyi olur, benim dr adı Nihal Borataç

Dun oldum ameliyat
Hiç canim yanmadi hic ama
Verdikleri sakinlestirici isi cok kolaylastirdi bi ara uyumusum bile:KK45:
Gozlerimi kapattilar sislik daha az olsun diye bastira bastira
Odaya aldilar corba icirdiler ve ben yine bir saat uyumusum
Hastaneden cijarken bir buz torbasi göz damlasi agri kesici ve antibiyotik verdiler
Ama benim hic agrim olmadigi icin agri kesiciyi almadim
Benim icin en kotu tarafi sabaha kadar gozlerimin kapali olmasıydi bantlarla pomatlarla :mad: belli bi saatten sonra sinir basti görmemek cok kotu yapti beni sonra sıkılıp uyudum ama esimin dediğine göre surekli uyanip sabah okdu mu diye sormusum :KK23: sabah 6 da kalktim gizlerimdeki kocaman bant ve pamuk lari cikardim :cool: hemen yüzümü yikadim (dr öyle demisti çünkü) damlami damlatyim
Simdi evde gözlükle geziyorum.iki saatte bir yarim saat buz torbası koyuyorum.
Görüntü simdilik korkunç ama fazla olan göz kapagi artik yok.
Dr islem biterken "cok guzel oldu yaa" dedi ben o andan beri mutluyum:21:
Bu arada dr ajda pekjanin dr uymus:KK22::KK70:

Dun oldum ameliyat
Hastaneden cijarken bir buz torbasi göz damlasi agri kesici ve antibiyotik verdiler
Benim icin en kotu tarafi sabaha kadar gozlerimin kapali olmasıydi bantlarla pomatlarla :mad: belli bi saatten sonra sinir basti görmemek cok kotu yapti beni sonra sıkılıp uyudum ama esimin dediğine göre surekli uyanip sabah okdu mu diye sormusum :KK23: sabah 6 da kalktim gizlerimdeki kocaman bant ve pamuk lari cikardim :cool: hemen yüzümü yikadim (dr öyle demisti çünkü) damlami damlatyim
İsmi ne cnm dr?

Dun oldum ameliyat
Geçmiş olsun. Ağrı kesiciyi bana da verdi doktor ve ağrın olmasa da iç çünkü şişlerinin azalması için bu demişti. Sen de doktoruna bir sor istersen.

Dr umun adi levent akcay
Bugün kontrolü m vardi
Ve evet agri kesiciyi ic dedi ödemi attirmaya yardimci oluyormuş. Hemen içtim
Ctesi gunu yani 1 hafra sonra dikişler alınacak
Eriyen dikiş var ama daha çabuk iyileşmesi icin aliyoruz dedi dr
1 ay deniz havuz yok .kafani sokmazsan gir dedi
Yarın duş alabilirmisim

Gecen cumartesi ben de ust goz kapagından ameliyat oldum.Hic acı yok, cok rahat gecti:)Ama su an hala bantlı ve sag gözümün altı hafif kırmızı tahminimden kolaymıs.

çok teşekkür ederim, ama fotoğrafları göremiyorum nedense. albümlere tıklayınca da sadece bir fotoğraf var önce/sonra diye yazılı. orada bayağı açılmış görünüyor gözkapağın, başka foto var mıydı?
Rica ederim simdi dene bakalim izlemen gerek beni

bu operasyonda tek korkum asimetrinin oluşması milim bile değil daha küçük mikron farklı hareket ile göz kapaklarındaki açılma farkı ortaya çıkabiliyor çok riskli buluyorum çünkü geri dönüş yok

X