zevk suyunan hamıle kalınırmı?

geniekiller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
91
1
merhaba arkadaşlar benim eşim yanımda deıl ama 3-4 ayda bi gelıyor ortalama 3 hafta falan kalıyor yanımda tabı yanımda oldugu zamanlarda hergun bırlıkte oluyoruz hatta bazen ust uste 2 defa oldugu bıle oluyor bız sımdı cocuk dusunmuyoruz normalde korunmamıza ragmen ıhmalkarlıgımız yuzunden bu geldıgınde prezervatıf almayı unuttuk her seferınde gerı cekılme yontemını kullandı esım ama ben zevk suyundanda hamıle kalınabılcegını duydum bu dogrumu acaba bırde ust uste 2. kez ılıskıye gırınce ıcerde kalmıs olabılıyomus sanırım bundanda korkuyorum kasıklarımda 2 gundur ara sıra agrı oluyo kasılma seklınde bırde halsızlıkte var normalde ayın 18ınde veya 19unda adet olmam gerekıyor cok korkuyorum olamıcam dıye sızce hamıle kalmıs olmam mumkunmu

yaa canım öyle saçma şey olurmu zevk suyunda hareketlilik yokturki allah aşkına sperm bile erkeklerde 100 de100 çıkmazken valla eşime sordum şimdi öldü gülmekten ben diyo bunca yıldır doktorum böyle şey duymadım diyo korkmana gerek yok bence

yaa canım öyle saçma şey olurmu zevk suyunda hareketlilik yokturki allah aşkına sperm bile erkeklerde 100 de100 çıkmazken valla eşime sordum şimdi öldü gülmekten ben diyo bunca yıldır doktorum böyle şey duymadım diyo korkmana gerek yok bence

ama butun doktorlar zevk suyundada az da olsa sperm oldugunu soyluyo pekı bıde 2. ılıskıde ıcerde kalan spermlerıın olması olayına ne dıyosunuz

yaa bu arada ben galiba doğru anlamadım eşinin zevk suyundanmı bahsediyosun valla şimdi dikkatli okudumda

canım eşin tam olarak içine boşaldımı anlamadım yoksa zevk suyundanmı şüpen

hayır esım kesınlıkle ıcıme bosalmadı onu bılıyorum esım kendınden de emın hıc kacırmadım dıyor ama ben sundan şüphelenıyorum bız arka arkaya 2 defa ılıskıye gırdık esım ıkı kere bosaldı dısarı ama ılk bosaldıktan sonra ılıskıye gırdıgımızde acaba ıcerde hıc sperm kalmısmıdır dıye korkuyorum

aaa canım az önce gülmekten ölen eşim şimdi plağı değiştirdi erkeğin zevk suyunda azda olsa meni vardır dedi kusura bakma az önce yanlış anladım ben ama olsunya ne güzel sana arkadaş olur işte bak biz yıllardır uğraşıyoruz tatlım ya

aaa canım az önce gülmekten ölen eşim şimdi plağı değiştirdi erkeğin zevk suyunda azda olsa meni vardır dedi kusura bakma az önce yanlış anladım ben ama olsunya ne güzel sana arkadaş olur işte bak biz yıllardır uğraşıyoruz tatlım ya

ama benım esım yanımda degıl ben aılemle kalıyorum yanı sımdı degıl sırası tabıkı zamanı gelınce bızde ıstıyoruz ama suanda cok korkuyorum olmasından:çok üzgünüm:

ya canım az önce gülmekten ölen kocam valla şimdi tam tersini söylüyor ben ona yanlış anlatmışım zevk suyunda azda olsa meni varmış

valla sitresten benim adetlerim bile geçen sene 3 ayda bir olurdu yani çok etken hormonların değişmesine ben 7 yıldır tedavi oluyorum bendede çok sitres var onun için üzülme bence hamile değilsin canını çok sıkma ne istemezsen tersi olur der annem sakın üzülme adet olursun yakında tatlım

valla sitresten benim adetlerim bile geçen sene 3 ayda bir olurdu yani çok etken hormonların değişmesine ben 7 yıldır tedavi oluyorum bendede çok sitres var onun için üzülme bence hamile değilsin canını çok sıkma ne istemezsen tersi olur der annem sakın üzülme adet olursun yakında tatlım

tesekkur ederım canım ya ayın 19unda olması lazım ıste bakıcaz artık olurum herhalde İNSALLAH :çok üzgünüm:

inşallah hayat ne tuhaf değilmi biz çok isterken sen istemiyorsun keşke herşey 4 4lük olsa neyse artık üzme kendini adet olursanda haber ver olurmu

inşallah hayat ne tuhaf değilmi biz çok isterken sen istemiyorsun keşke herşey 4 4lük olsa neyse artık üzme kendini adet olursanda haber ver olurmu

sevgili artuner arkadaşım ben ugun adet oldum haber ver demıstınde o yuzen yazıyorum 2 gun erken oldu ama ıyı oldu stresten kurtuldum benımle ılgılenıp sorularıma cvp verdıgın ıcın tesekkur ederım:1hug:

bu şekilde hamile kalan tanıdıklarım var.
dr lar da bu şekilde hamile kalındığını söylüyor.
riske atmamakta fayda var.

gözünüz aydın diyelim...

canım rahatlamana sevindim benim için dua edermisin çarşamba günü kan testi yaptıracamda 7 yıldır artık anne olmak evde minik bacakların koşuşturmasını duymak istiyorum özledim artık onu

X