Eşime Alkolü bıraktıramadım.....

umarım en kısa zamanda normale döner eşinizz

Son düzenleme:
acaba bu arkadaş çare bulabilmiş mi derdine garip bişey fark ettim internete kunduz kanı yazıp yorumlara baktığımda bir çok sitede hep bu arkadaşın hikayesi çıktı karşıma noktası virgülüne aynı sanırım her yere kopyalayıp yapıştırmış hatta bazı yerlerde çare bulduğunu söylemiş benim biraz kafam karıştı gerçek mi bu kişi acaba????

öncelikle bana destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...eşim alkolü bıraktı... hemde kendi isteğiyle... ona karışmadım hiç...yaklaşık 1 yıl olacak... karaciğeride düzelmeye başladı..bu işin çözümü alkol alanla inatlaşmamakmış... birgün acayip rahatsızlandı... taşikardi olmuştu... o günden sonra yanında içenler olduğu halde içmedi... can korkusu alkolü yendi sanırım....sizlere gelişmeyi bildiremedim... uzun zaman internetim yoktu... sonrada aklımdan çıkmış konum... az önce tesadüf eseri konumu gördüm ve bildireyim dedim...

acaba bu arkadaş çare bulabilmiş mi derdine garip bişey fark ettim internete kunduz kanı yazıp yorumlara baktığımda bir çok sitede hep bu arkadaşın hikayesi çıktı karşıma noktası virgülüne aynı sanırım her yere kopyalayıp yapıştırmış hatta bazı yerlerde çare bulduğunu söylemiş benim biraz kafam karıştı gerçek mi bu kişi acaba????

arkadaşım konunun açıldığı tarihe baktın mı acaba? ben hiçbiryere yazıp yapıştırma felan yapmadım... bazı yerlerde çare bulmuşum bulmamışm değil sorun... daha dikkatli okusaydınız anlardınız... ara ara bırakıp 1 ay 2 ay gibi yeniden başlıyordu... kunduz kanı yazıncada çıkan kadınlar kulübü... buradaki konumda bazı arkadaşlar kunduz kanı yazmışlardı çözüm olarak...internette kunduz kanı diye aratınca netteki "kunduz kanı"konusu geçen tüm yazılar çıkar... yoksa benim kunduz kanı konusuna yazdığım yorum falan yok yani... lütfen internet hakkında biraz daha bilgilenin ve öyle itham yapın... ben manyakmıyım heryere yapıştırayım konumu...

arkadaşım konunun açıldığı tarihe baktın mı acaba? ben hiçbiryere yazıp yapıştırma felan yapmadım... bazı yerlerde çare bulmuşum bulmamışm değil sorun... daha dikkatli okusaydınız anlardınız... ara ara bırakıp 1 ay 2 ay gibi yeniden başlıyordu... kunduz kanı yazıncada çıkan kadınlar kulübü... buradaki konumda bazı arkadaşlar kunduz kanı yazmışlardı çözüm olarak...internette kunduz kanı diye aratınca netteki "kunduz kanı"konusu geçen tüm yazılar çıkar... yoksa benim kunduz kanı konusuna yazdığım yorum falan yok yani... lütfen internet hakkında biraz daha bilgilenin ve öyle itham yapın... ben manyakmıyım heryere yapıştırayım konumu...

öncelikle derdinize derman bulmuşsunuz sevindim ben de bu derde derman arıyorum ayrıca bilgisayar ve bilişim alanında çalışıyorum interneti emin olun çok iyi biliyorum uzun araştırmalar yaptım tabi saldırmadan önce sorsaydınız belki bu şekilde zor duruma düşürmeyecektim sizi ama madem iyi niyetimden şühpe ediyorsunuz İŞTE İSPATI YAZINIZIN GEÇTİĞİ İNTERNET SİTELERİ BUYRUN: (siz yazmadıysanız belli ki sizin hikayenizi birileri kullanıyor haliyle doğruluğundan şüphe ettim kim okusa aynı şeyi düşünür)

Kumardan Kurtulmak İçin Dua duaları
Alkol ,Uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yolu!!
Alkol bağımlılığı nasıl tedavi edilir?
Alkolden kurtulma DUASI | karsid.org.tr

arkadaşlar ben 22 yaşındayım 1,5 yıl önce çok severek evlendik eşimle. beraber de içerdik üstelik ama ben işin farklı boyutlara gelebileceğini hiç düşünmemiştim. evlenmeden önce baktım bu böyle olmayacak eşime dedimki ya benimle evlilik planların ya da alkol. o beni seçti tedavi oldu Balıklı Rum Hastanesinde Dr.Hasan Mırsal yaptı tedaviyi. Bırakmıştı alkolü içmiyordu fakat arkadaş ortamı vs. derken tekrar başladı 11.ayın sonunda ben evi terkettim çünkü küfürler saçma sapan hareketler gırla gidiyordu dayanamadım. Şehir değiştirdim işe girdim düzenimi kurdum. Arkamdan geldi tövbe etti içmiyordu 6 aydır. Çokta iyi bir işi var. Maddi manevi hiç bir sıkıntımız yok fakat yılbaşı gecesi ufak bir viski şişesi sokup eve içmiş ben de kalabalık misafir falan derken anlamadım. Sapıttımı hayır, ama bu bi daha içip sapıtmayacağı anlamına gelmişyor. Ben boş şişeyi tesadüfen sakladığı yerde buldum. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum çok korkuyorum eski günler geri gelecek diye. Halbuki herşey çok güzeldi bebek planları yapıyorduk... Ama .... Alkolizm yine bırakmadı bizi. Lütfen bir fikri olan daha önce buna benzer şeyler yaşayan arkadaşlarım yazıma cevap versinler inanın birşeyler duymaya çok ihtiyacım var. Bu durumda mal mülk kariyer eğitim hiç birşey fayda etmiyor.. Akıllıya muhtaç kalıyor insan....

kunduz kanı diye bitkisel bir ilaç gördüm.bazı kullanıcılar memnun kalmış.bende eşime iki defa alıp kullandım ama fayda etmedi.şifa bulanlar nasıl buluyor bilmiyorum.çok uğraştım.denemediğim çare kalmadı ama yok işte.sonuç hep hüsran.

kunduz kanı falan çok araştırdım başka bi ilaç buldum, ve inanılmaz(maşallah) eşim en fazlaaaaa 2 gün içmezdi o da 2/3 ayda 1 olurdu, anlıyacağınız rakı,vizki 70lik ve sek içerdi, içmeden asla duramazdı,şimdi bu ilaç sayesinde 4.güne girdik ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN BIRAKTIIIIIIIIIIIIII BUGĞN DE İÇMEDİ. özelden syazan olursa ilacın ismini verebilirim fiyatı da çok ucuz heryerde var.

bugün 6.günü geride bıraktıııııııkkk ve hala içmio ısarala tavsiye ediyorum. ilacın adını vermemde sakınca yokmuş bu arada. adı, antabus..ben hala inanmıyorum rüyalarımda içtiğini görüyorum kabus oldu şaşkınlığım :))

bugün 6.günü geride bıraktıııııııkkk ve hala içmio ısarala tavsiye ediyorum. ilacın adını vermemde sakınca yokmuş bu arada. adı, antabus..ben hala inanmıyorum rüyalarımda içtiğini görüyorum kabus oldu şaşkınlığım :))

arkadaşım meraba abim içki kullanıyor ve annem bu duruma çok üzülüyor.siz bir ilaçtan bahsetmişsiniz gerçekten faydası var mı

arkadaşım meraba abim içki kullanıyor ve annem bu duruma çok üzülüyor.siz bir ilaçtan bahsetmişsiniz gerçekten faydası var mı

canım o ilacı bende önce çeyrek , sonra yarım şimdi tam olarak veriyorum ama her gün evde yemek yemediği için haftada 2-3 kere verebilidim. Hiç bir faydası yada yan etkisi olmadı. 14 güne kadar etkisi olur yazıyor vucutta ama bugün ilaç alıp ertesi gün alkol aldı hiç bir şey olmadı bende ümidimi kaybettim

kunduz kanı falan çok araştırdım başka bi ilaç buldum, ve inanılmaz(maşallah) eşim en fazlaaaaa 2 gün içmezdi o da 2/3 ayda 1 olurdu, anlıyacağınız rakı,vizki 70lik ve sek içerdi, içmeden asla duramazdı,şimdi bu ilaç sayesinde 4.güne girdik ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN BIRAKTIIIIIIIIIIIIII BUGĞN DE İÇMEDİ. özelden syazan olursa ilacın ismini verebilirim fiyatı da çok ucuz heryerde var.

özelden msj atamıyorum lütfen bana kullandığınız ilacın adını yazın

canım bana mesaj atarmısın ilacın ismini....

arkadaşım aynı kaderi paylaşıyoruz. sadece eşimin sağlık durumunda birşey yok..

eşim de içiyor. hafta da içiyor ama çok içiyor. sonra gidip yatıyor. maddi zararı var. kredilere biniyor. ben açacaktım.benzer konu olduğu için burdan takip ediyim artık.
yaşım 34 olduğu için çocuk düşünüyordum. geçen gün dedim. sen düzelmiyorsun eğer bu sefer hamile değilsem çocuk istemeyeceğim dedim. eşimle aramız çok iyi çok anlayışlı. dayanamıyorum ama bu benim için de çok önemli. çünkü canımı çok sıkıyor. dün nasıl kötü oldum.. mesela öncesinde konu okuyordum son kez kpss ye girme hakkımı kullanıyım diye gayet güzel kafam temiz ... o içmeye başladı kafam gitti... onu düşünmeye.. kalbim çarptı.. gerildim..

maalesef çocuğu silah olarak kullanacağım.hem böyle şey için kullanmak olmaz değil mi.. hamileysem aldıracağım diyecem ya da tedavi ol diyeceğim. (ailesini de yanıma alarak o an yanlarında konuşmayacağım tabi) aldıramam bebeği bundan eminim o zaman ayrılmayı düşüneceğimi söyleyeceğim. ama bilecek bebeği kullandığımı yapmak zorundayım.

lüften yanlış mı böyle yapıyım mı yardım edin.. düşüncelerinize ihtiyacım. var. eşim suç yine bende deyip çekiliyor içe kapanıyor.. arkadaşım kusura bakma. aynı konu bu konuyu okuyanlar bu duruma da fikirlerinizi söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:
evlenir evlenmez seninkide büyük çile düzelmezse sakin hamile kalma ve adamı terk et derim ben
yoksa sen yıpranırsın var bizdede alkolük kaynananın akrabaları bunların yaşlılığı berbat oluyor doğan çocuklarda hayırsız ve asi

arkadaşım aynı kaderi paylaşıyoruz. sadece eşimin sağlık durumunda birşey yok..

eşim de içiyor. hafta da içiyor ama çok içiyor. sonra gidip yatıyor. maddi zararı var. kredilere biniyor. ben açacaktım.benzer konu olduğu için burdan takip ediyim artık.
yaşım 34 olduğu için çocuk düşünüyordum. geçen gün dedim. sen düzelmiyorsun eğer bu sefer hamile değilsem çocuk istemeyeceğim dedim. eşimle aramız çok iyi çok anlayışlı. dayanamıyorum ama bu benim için de çok önemli. çünkü canımı çok sıkıyor. dün nasıl kötü oldum.. mesela öncesinde konu okuyordum son kez kpss ye girme hakkımı kullanıyım diye gayet güzel kafam temiz ... o içmeye başladı kafam gitti... onu düşünmeye.. kalbim çarptı.. gerildim..

maalesef çocuğu silah olarak kullanacağım.hem böyle şey için kullanmak olmaz değil mi.. hamileysem aldıracağım diyecem ya da tedavi ol diyeceğim. (ailesini de yanıma alarak o an yanlarında konuşmayacağım tabi) aldıramam bebeği bundan eminim o zaman ayrılmayı düşüneceğimi söyleyeceğim. ama bilecek bebeği kullandığımı yapmak zorundayım.

lüften yanlış mı böyle yapıyım mı yardım edin.. düşüncelerinize ihtiyacım. var. eşim suç yine bende deyip çekiliyor içe kapanıyor.. arkadaşım kusura bakma. aynı konu bu konuyu okuyanlar bu duruma da fikirlerinizi söyleyebilir misiniz?

canım mesaj attımı arkadaş ilacın ismini.....

özelden msj atamıyorum lütfen bana kullandığınız ilacın adını yazın

canım bana mesaj atarmısın ilacın ismini....

Kızlar ilacın adı antabus uyuşturucu tedavilerinin bazı evrelerinde dahi kullanılıyor. Eşim bu ilacı ametem de yattığı sıra kullandığını düşünüyor zaten eczacı çocuk da öyle söylemişti önceki yıllarda tedavi merkeZlerinde kullanılıyordu diye.

ben evi terkettim boşanıcam senden dedim bıraktı içkiyi.şmdi ara sıra içiyor ben onada gıcık oluyorum ama.

X