Göğsümdeki kitle

S

seviyo

Ziyaretçi
:çok üzgünüm:slm arkadaşlar göğsümde 2 tane kitle var bunları geçirmek yada eritmek için bildiniz bir bitki varmı yardımcı olursanız sevinirim

geçmiş olsun canım ama önce doktora gitsen olmazmı çünkü bitkiyle falan zor.sağlık çok önemli hele hele göğüsteki kitleler.önce yağ bezesimi yoksa başka bişeymi olduğunu öğrenmen lazım.

tşk ederim canım doktora gittik önemli değil dedi almıyolarda öle duruyo acaba varmı bildiniz bişey diye sorayım dedim doktor tabiki önemli zaten gitmeden olmaz

gögsündeki kitleler eger fibrokistse ibrahim saraçoglu'nun bunun için bir kürü var:

ibrahim Saraçoğlu fibrokist için brokoli kürü
Hemen hemen her iki kadından birinin göğsünde Fibroadenom (Fibrokist) oluşabilmektedir. Bu fibrokistlere karşı 21 günlük Brokoli Kürü mükemmel bir tamamlayıcı tedavi yöntemidir.

Hazırlanışı: Kaynamakta olan yarım litre suya 200 gr taze brokoliyi atın ve 5 dakika haşlayın. 5 dakika tamamlanınca ocaktan indirinve ılıdığında süzünüz.

Uygulama: Elde edilen brokoli suyunun yarısını sabah diğer yarısını da öğle yemeğinden 20 dakika önce için. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmenize gerek yoktur.

Göğüs ağrılarınızın ve fibrokistlerin yavaş yavaş yok olduğunu görebilirsiniz. Ancak Brokoli kürü uyguluyorum diye kesinlikle hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz. Gerekirse 21 günlük bu kürü bir hafta aradan sonra tekrarlayabilirsiniz.

Dikkat 1: Hormonlu ve transgen tohumdan elde edilen brokoliyi bu amaçla kullanmayınız. Satın alacağınız brokolinin taze ve diri olmasına dikkat ediniz. Sararmış olan brokoliyi satın almayınız. İhtiyacınız olan yirmibir günlük brokoliyi 200-250 gramlık porsiyonlar halinde derin dondurunuzda saklayabilirsiniz.

Derin dondurucuda sakladığınız brokoli altı ay boyunca etkin özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Kürü uygulayacağınız yirmibir gün boyunca uzun ara vermemeniz gerekir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yirmibir günlük brokoli miktarını stoklamanızı öneririm.

Dikkat 2: Bu kürü uygularken, kahve, çikolata, ceviz (tazesi veya kurusu), portakal ve portakal suyu, taze beyaz üzüm tüketilmemelidir.

Dikkat-3: Göğüste teşhis edilen Fibroadenom "solid kitle" olarak tanımlanmış ise, brokoli kürü göğüste bulunan solid-kitle üzerinde etkili değildir. Göğüsteki fibrokistlere karşı etkilidir. Yani, kist olarak tanımlanmış olması gerekir.

Eğer, hekiminiz göğüsteki fibroadenom'u kist veya kistik yapı olarak tanımlamış ise, bu taktirde brokoli kürünü uygulayabilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

erguvan tşk ederim ilgilendiğin için arkadaşım deniycem

bu brokoli kürü hakkında soru soracaktım, ben de yapıcam inşallah yarın başlamayı düşünüyorum, ama 5 dakika geçtikten sonra ocaktan aldığımızda brokolileri de çıkaracakmıyız içinde mi kalacaklar? Farkeder mi acaba?

arkadaşım geçmiş olsun dışarıdan isveç şurubu komplenksi yapabilirsin bitki çayı olarakta
25gr aslanpençesi
50gr civanperçemi
25gr çoban çantası
25gr ısırgan
10gr ebegümeci
bitkileri harmanla bu çayı günde 3kere aç karnına 1bardak sıcak suya 1tatlı kaşıgı bitkiden koy 10dak demle iç allah şifa versin faydasını görürsün işallah

:çok üzgünüm:slm arkadaşlar göğsümde 2 tane kitle var bunları geçirmek yada eritmek için bildiniz bir bitki varmı yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşım geçirmekle eritmekle bitkiyle caresini arama sakın doktora gidin bu gibi durumlarda.benimde başımdan geçti 2 gögsümdede kitle vardı ameliyat oldum.

bende de kitle var bende bu kürü uygulamayı düşündüm ama uygun brokoli bulamadım şöyle yemyeşil bulunca bende yapıcam bu arada deneyen arkadaşlar durumdan bizide haberdar edermisiniz.bu arada ben yararı olmasada kesinlikle bi zararıda olucanı sanmıyorum sonuçta brokoli cok faydalı .

civanperçemi karışımı çay var aktarlarda teneke kutuda.ondan içiyorum bende.arkadaşım iki kutu bitirmiş doktora gittiğindekistlerin geçtiğini söylemiş doktor.

X