Bursa Jimer Melike Hanımın Anne Adayları

tigerboxer

14 AĞUSTOS 2009
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
405
1
42
Bursa ya yeni tasındığım için internetten melike hanım ı buldum 1 kez kontrole gittim İYİMİ ETTİM BİLEMİYORUM:uhm::uhm:: ilk gebeliğim olduğu içinde ne nedir, nasıldır hiçbir fikrim yok gebelik konusunda.:CüvCüv:eek: yüzden bu forumu açma gereği duydum.MELİKE HANIM HAKKINDA İYİ YA DA KÖTÜ DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM ARKADAŞLARa.s.

sürekli seni o mu izleyecek?çünkü jimerde ssklılar ayrı ücretliler ayrı oluyormuş.Jimerde ssk lı hizmet alıyorsan hiçbir hekim senin mutlak drun olamaz.Yani diğer ay değişebilir

her hekim herkese heran pozitiflik veremeyebilir.Belki iki yabancı olduğunuz için bu kadar negatiflik olmuştur.Yani kendi doktorlarınızın gebelik ve doğum takiplerinde sizinle nereye kadar birlikte olduğunu sorgulayın.Fiyatlar düştükçe spesifiklik azalacaktır.Başkaları belki busatırlara bir sürü olumlu olumsuz notlar yazacaktır.Sende kapı kapı her yazılana göre dr mu değiştireceksin.Belkide ahmet beyde sana iyi gelmeyecektir.....????

özel muayene olarak gittim ben melike hanıma ssk lı olmama rağmen.ilk muayenede özel gidilmeli diye düşünüyorum.iyikide özel gitmişim bir tanıdığım ssk dan gitmiş ve bebeğin kalp atısı belli olmuyormuş ta bilmem nezamana gün vermişler..allah esirgesin öyle bir durumda ben bekleyemezdim

doğumunuzda ahmet beyin yerine melike hanım grmiş ve surat yapmış.bana karsı suratsız değildi sordukça yanıtlarımı aldım :)) ahmet bey için açılan forumda onun herseyi en ufak ayrıntısına kadar anlattığı ve bebeğin cd sini verdiği yazıyordu ama doğumda bebeğin bası çıkana kadar doğuma girmediği de yazıyordu.. doktor işi bir sanstır ya robot değillerya bir anlık gerginlik olabilironlarında sıkıntıları olur senin sansın yaverse hersey yolundadır aslında..
Bu forumu açmamdaki neden acaba herkese karsımı o şekilde anlatmıyor ya da suratsız ya da gülermi ne bileyim ilgisizmi ilgilimi bilgilimi bilgisizmi vs vs öğrenmek için işimi şansa bırakmak istemediğimden ..

tabiki herkesin memnuniyet kalması farklı
ben memnun kalmadım yani dogum anında daha ılımlı bi yüz ifadesi olabilirdi diye düşünüyom
evet özel hastahanede normal dogum yaptıgın sürece doktor sadece kafası görününce doguma gidiyor
ama ahmet bey benim dogumuma kafası cıkmadan gelmişti ve dikişlerimi kendisi dikti

şanşlıymışsın arkadaşım ahmet bey cd veriyormuydu size? özel muayenesi nekadar bilginiz varmı?

evet canım özel muayenesinde her ay cd veriyor ve bütün yapılası gerekenler muayeneside var....
her ay 80 ytl alıyor ...
muayenesi ihsaniyede akuğurun orda.....

hadi yaaa ben melike hanıma 100 tl verdim ve cd sinide almadım :mad: acaba ahmet beyemi gitsemki
akşam eşime diyeyim bakim bunu bi:) cd istiyorum ben yaaa:)

normalde her doktor vermiyor cd...
ahmet bey her özelliğe sahip yani bütün makineleri var hatta nst ya bile baglıyo gerekince
bence menun kalmaman için bi sebep olmaz ama tabi genede de hiç belli olmaz canım

her doktor normal doğuma çocuğun başı çıkarken gelmiyor.bence bunu genellemeyin bazende doğuran kadın çocuğun başı çıkarken hastaneye gelebilir.dogum tigerında dediği gibi anlık bir iş.Aynı hastenede dr değişikliği yaparken iyi değerlendir tiger dogumda aynı aciliyet seninde başına gelebilir.ahmet beye geçersin melike hanımda doguruverirsin.İçini rahat tut.

kadın doğum ve çocuk üzerine doruk özel bursa hastanesini tavsiye ederim 3 bayan kadındoğum doktor mevcut şuan randevulara siz riayet ederseniz onalrda ediyorlar çok hastaları var ve çok iyi bir yenidoğan yoğun bakımları mevcut 9 adette çoçuk doktoru var......

arkadaşlar merhaba.ben aranıza yeni katıldım.8aylık evliyim ve bende bebek düşünüorum birkaç ay sonra.ve önceinde muayeneye gitmek tedbirli bi hamilelik geçirmek istiyorum.hamilelik öncesi muayeneye giden var mı.ve önerebileceğiniz bi dr.

arkadaşlar merhaba.ben aranıza yeni katıldım.8aylık evliyim ve bende bebek düşünüorum birkaç ay sonra.ve önceinde muayeneye gitmek tedbirli bi hamilelik geçirmek istiyorum.hamilelik öncesi muayeneye giden var mı.ve önerebileceğiniz bi dr.

merhaba HOŞGELDİNİZ
çok iyi bir doktor istiyorsanız MEDİKAL PARK TA AHMET BEY KESİNLİKLE
ama hastane lüks modern olsun diyorsanız dr önemli değil diyorsanız JİMER

MELİKE UMURSAMIYOR BİLGİLERİNİ HASTALARILA AZ PAYLASIYOR GÖSTERMELİK DEĞİŞTİRDİM BEN DOKTORUMU GİTMİYORUM ONA ARTIK

slm arkadaşlar.peki melike hanımın eşi volkan yıldırım nasıl bir doktor düşüncesi olan varsa yardım edebilirmi.oda jimer hastanesinde.bende 7aylık hamileyim ahmet yılmaz medicale geçince volkan yıldırıma başladım özel muayenesine gittim ilgili davrandı ama duyumları olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Para delisi bi kadın bence bursa bahar hastanesindeki nagihan hanıma git derimm.. Amma illede o hast doğum yapacaksan bilmıorum yanii

merhaba arkadaşlar bende melike hanıma gidiyorum ya sanırım tek sorun yoğun olması yani bana öyle gelior 3 odada koşturup duruyor bana güler yüzlü size nasıl bilmiorum arkadaşlar bebek hakkında bilgide verior bana mesala bu hafta 3 lü teste çağırdı geçen gittiğimde de ilaçlarımı verdi ama çok yoğun işte arkadaşa dedim iii bi doktor ordan rendevu al diye 2009 a randevu veremiyormuş o kadar yoğun mesala ben ağustosa kadar rendevu aldım kendisinden her hastası benim gibi alsa yoğun olur tabi :) işte böle paylaşmak istedim arkadaşlar

mesai dışı gelirsen nöbetçi hekim kimse onunla doğumun oluyor.ucuzluk yoğunluk yoğunluk ise özel ilğiyi azaltıyor.sonuçta birşeyleri tercih ediyoruz onun koşullarına göre beklenti olmalı.

X