Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları Başı dönen var mı ? Uyanınca ve eğilince

Arkadaşlar ben 15 yaşındayımbendede var butür şeyler.Bazen kalkınca oluyor bazen hiç olmuyor anlamıyorum.Ama başımın üst tarafı bazen ağrıyor göz kararması falan yok ama vucudumun bazı yerleri uyuşuyor bu en fazla 5 saniye sürüyor ama özellikel beynim kafamın sol tarafı uyuşuyor ne oluyor anlamıorum beyin cerrahına çıkıcam tırsıyorum öyle bıraktım artık alıştım yani,butür şeyler olduğunda yinemi lan dediğim bile oluyor :roflol:

3 ay evvel yaşadım baş dönmesi ama ne dönme fıldır fıldır yataktan kalkarken az kaldı yapışıyodum kalorifer peteklerine.sonra doktora gittim iki tane ilaç yazdı.kullandım bir ay ama banmısın demedi uyuşmalar falan yattım bir ay sonra bir şok dalga daha ben acil kapısında doktorum sağolsun bi serum taktı biraz yavaşladı o gece sonra ilaçlara devam eyvah dedim heralde ben bu dertten kurtulamıycam.şifalı bitkilere başvurdum bu arada çok faydalandım şu an iyiyim hamdolsun.çok nadir yoklayıp geçiyor.ama o günleri bana sorun.allah herkese şifalar versin.he bu arada doktorumun teşhisi kilodan dır dedi.

benimde daha çok namazda oluyor baş dönmem ama normal zamanda da olabiliyo.bi de inatçı mide bulantımla vücutta uyuşmalarım var.internetten hastalıklara bakıp daha çok hasta oldum.bir de kendimi çok dinliyorum.hep ya kötü bi hastalık varsa diye korkuyorum. siz de de böyle bişi var mı.

geçen seneden beri çok farklı baş dönmeleri yaşıyorum nöroloğa ve kbb ye gittim ama sonuç hala aynı..nörolog mr ve film istedi bişey çıkmadı kbb de odio yani işitme testi istedi ondada sorun çıkmamış ama benim aklıma takılan işitme testiyle baş dönmesinin ne alakası var.çünkü bu testte sadece inceden gelen bazı seslere tepki verip vermediğimi kontrol ettiler...bilimyorum ama hala baş dönmelerim devam ediyor...mafoldumben

X