Göz Makyajı GÖZ PINARINI AYDINLATMA!! bu sıralar cok gundemde

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben yapıorum canım özellikle aksamları cıkarken falan özel bi yerdecok ii oluo ben beyaz simli krem far kullanıorum sanırım ten rengiye ilgili ne renk aydınlık verilecegi bana beyaz güzel gidio altın sarısı falan bronz tende hoş durabilir.

kızlar eger golden rosenın tombul kalemlerı kalın gelır dıyorsan normal kalınlıkta bıldıgımz kalemlerı kullanın sımlı ve yaglı uclu,bronz tene dore tonlar hos duruyo acık tende sedeflı beyaz yada bej hos gıdıyo

benımde olmassa olmazımdır bunun ıcın cecıle ın bır kalem gıbı yaglı uclu bırseyı var dondurerek acıyorsunuzalttan..
ben hem goz pınarıma hemde goz ıcıme kullanıyorum super bısey bıttı yıne alcam:)beyaz sedeflı gıbısını kullanıyorum ..

ben çok uzun süredir aydınlatma yapıyorum çok fazla makyaj malzemem yok ama elimde olanlarla idare ediyorum avonun gri kalemi kalay rengi far ve jade yeşili (turkuaza benzer bi yeşil ) favorim

aboooow demek ben modaya uyuyomusumda haberim yokmus,ben hep boyle yaparim,cok hosuma gidiyo,,simdi daha bi hevesli yaparim artik,,,şakkıdı

bende yapıyorum simli altın renginden biraz daha açık krem tonu gibi bi farla güzel oluyor ama far iyi olmalı ve mümkünse altında far bazı olmalıgöz içine de gri kalem çekiyorum yakınlarda yapıp unutmazsam foto eklemyi denerim :KK66:

X