gebelik en erken hangi testle anlaşılıyor ve kaçıncı gün

E

EU3

Ziyaretçi
bugün 6 .gün 2 gün sonra test yapsam çıkarmı acaba testte.çok merak ediyorum..

aslında büyük risk test yaptırmak.çünkü tuttuğu halde idrarda yeterli seviyeye ulaşmamış olabilir.bu testler belirli bi seviyenin üstündeki hamilelik hormonunu algılıyor.sen ne yaptın dersen .ben 9.günün sabahında test olumsuzda çıksa moralimi bozmayacağım diye kendimi iyice telkin ettikte sonra eşime test aldırdım.evde uzun bi süre dolandım dolandım.sonunda testi uyguladım.tek çizgi çıktı biraz bozulur gibi oldum.o da ne hayallerimi süsleyen ikinci çizgi belli belirsiz,silik karşımda.ama o kdar silik ki gerçekten var mı ben mi hayal görüyorum kestiremedim.çıldıracağım sanmıştım sevinçten.eşimde işe gitmişti.hemen hastane kan testi çok şükür şu an 8 aylık hamileyim.

şunuda belirteyim benim iki embriyo tutup bire düşmüş olma ihtimali var.yani iki bebekten dolayı erken çıkmış olbilir.çünkü kan değğerlerim transfer gününe göre çok yüksekti doktor ikiz olabilir dedi,tek bebekte değerler bu kadar yükselmeybiliyor.12.günden önce bi kanamam oldu.sonradan bi tane kese gördük.yani sadece kızım tutunmuştu annesine.çok uzun oldu ama insan bu bekleme döneminde her yazı bi umut oluyor.inşallah seninde güzel haberlerini alırız.

suhendan'ın bu yorumundan sonra demek ki 9. gün en azından idrar testi yapacağız

Son düzenleme:
benım yarın sabah 10. gunum test yapsammı

ben 9.gün yaptığımda çıkmıştı. ben çıkar diye düşünüyorum.

bi denemek lazım dımı açelya

arkadaşlar inşallah güzel haberlernz alırız.iki çizgi çıkmasada moralinizi bozmayın.hamiile olupta geç belli olablir

selmacım kanda çıktımı diye sormuşsun.benim 9.gün 81 çıkmıştı.doktorlar kesin var demesede benim sevinmeme yetmişti.çünkü belirli aralıkla kan testi yapıp değerlerde artış olup olmadığına bakıyorlar.hergün katlayarak değer artarsa tamam diyorlar.

Son düzenleme:
İlk micromda transfer sonrası 9.gün idrarda çıkmıştı..Dondurulmuş transferimde ise transfer sonrası 8.gün idrarda çıktı ikinci silik çizgi...

Benim 9.gün idrarda çıkmamıştı ve bu da moralimi çok bozmuştu. 12.gün yapılan testte hamiş olduğumu öğrenince hıçkırıklara boğulmuştum. Allah'ım isteyen herkese tattırsın bu duyguyu.

selmacım seninle aynı gidiyoruz herlade
benim de 6. günüm meraktan ölüyorum nedir ne değil diye 12 gün beklemeden ben de idrar testi alıp yapsam mı diyorum ama cok korkuyorum aklımıza takılan şeyler hep aynı sanırım aynı gün öğrenicez inşallah bol sanslar sana Allah gönlüne göre çifter çifter versin inşallah

kızlar bu gun benımde 9. gunum bende yapyırsammı aceba birde idrarda aç tok fark edermi ha beninde dondurulmuş embrolar solemeyi unuttum inş ALLAH isteyen herkese banada bu sefer verir (AMİİİİİİİİİİN)

selam canım inşallah güzel sonuçlar alırsınız hepiniz benim 9. gün idrar testinde silik çıkmıştı 2 gün sonra netleşti iyica ama herkesin öyle olmuyor bi arkadaşın 12. gün çıkmadı çok üzüldü hamile diilim diye ama kanda çıktı benimki çoğul gebelik olduğu için erken çıkmış olabilir allah yardımcınız olsun annecikler.........:emir_bebek:

sersev bende 9. gun akşamında ıdrarda sılık çizgi gördüm. defalarca test ettım aynı:) çoğul oluncamı erken cıkar

Arkadaşlar bizde 25 aralık 2011 de çalışmalara başladık eşimle 9 ocak 2012 de adet olmam gerekiyodu ama henüz hiç bi belirtim yok ve 2 kere test yaptım geçenlerde negatif çıktı. Durumum ne dir acaba? Kaçıncı gün belli olur?

X