Kekler - Pastalar labne peynirli muffinler (resimli)

kaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
816
9
39
yine harika lezzet benden

labne peyniri arada yapin..

3 adet yumurta+
1 cay bardagi sivi yag
1 vanilya
1 kabartma tozu
aldigi kadar un ve 3 yemek kasigi kakao
labne peyniri icin yarim paket cilekli labne peyniri
1 yemek kasigi seker..

öncelikle labne peynirini gida boyasi veya cilekli labneyle yapiyoruz..egerki gida boyaniz yoksa sadce seker ekleyip yapabilirsiniz..tabi sade olnadan aliyoruz labneyi..daha sonra yazdigim kek malzemelerini iyice sekeri yumurtayi cirpiyoruz icine sivi yagi unu vanilyayi ve kabrtma otzunu en son ekleyip karistiriyoruz ve sonrda kakao ekliyoruz..kaliplara koyup bir yemek kasigi kadar araya labne koyup tekrar üstne kivamdan ekliyip üstne kirik fistik ici serpip pisiriyoruz...

kahvaltim013jv4.jpg

ayyy kislar kekin ici icin seker eklemeyi unutmusum 1,5 su bardagi toz seker unutmayin tamam...

labne peyniri neki???
ben isvicrede yasiyorum nerden bulabilirim peki???
paylasimin icin tskler süpersin vallaaaaaaaa

saol canim benim himm labne peyniri su lidl varmi orda ekmege sürülen krem peynir varya tuzsuz olan joghurt yazio o canimm cilkelisi yada sadde al kako ekle ben öyle yaptim ama cileklisi daha gzl yolr tamam canm rica ederim öptmm..

bak buda cok guzel olmus
demek seninde var simlerden
bendede her rengi var cok guzel oluyo
sen turkiyedenmi aldin veya almanyadanmi

bak buda cok guzel olmus
demek seninde var simlerden
bendede her rengi var cok guzel oluyo
sen turkiyedenmi aldin veya almanyadanmi
saol canim..evet benimde var simlerden her gören zaten soruyor nerden aldin diye..canim ben trden aldim gaziantepten aldim yani..cok güzel duruyor yaa..gtsem daha cok alicam..bende de yaklasik 10 sise var boncuk gida boyasi falan hersey mevcut canim..pasta zevki olunca insan hersey almk istio grcekten...

X