Idrar testi negatif çıkıp hamile olan

kalimerom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
117
0
Arkadaşlar benim adetim geçeli 3 gün oluyor.karın altında şikinlik var.Daha önce hiç gecikmezdi.Ama adet günün ertesi ve 2.gün idrar testi negatf çıktı.Kanda yaptırmadım.Çok sıkıntılıyım ne olur yardım edin kaç aydır istiyoruz olmuyor.Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

ben adetime 3 gün kala beta hcg testi yaptırdım kanda negatif çıktı sonra 3gün süren bi kanamam oldu adet olduğumu sandım ama bi anda kesildi.o günden 1hafta sonra tekrar kan testi yaptırdım vee o çok istediğim haberi aldım.bence adet günün geçti ise kan tahlili yaptır inşallah o güzel haberi sende alırsın...

ben adetime 3 gün kala beta hcg testi yaptırdım kanda negatif çıktı sonra 3gün süren bi kanamam oldu adet olduğumu sandım ama bi anda kesildi.o günden 1hafta sonra tekrar kan testi yaptırdım vee o çok istediğim haberi aldım.bence adet günün geçti ise kan tahlili yaptır inşallah o güzel haberi sende alırsın...

ay canım beni heyecanlandırdın ya benimde bu ay 6 gün gecikti idrar testi yaptım negatif adet oldum sonra 2 gün sürdü sadece.kasık ağrılarım hala geçmedi.acaba bende hamile olabilir myim ki?adetim de her zamanki gibi değildi rengi de başkaydı:uhm::uhm::uhm:

benim yaşadığım şeyleri yaşıyosun tatlım inşallah hamilesindir bende heyecanlandım şimdi dua et ve sakin olmaya çalış haberlerini bekliyorum

benim yaşadığım şeyleri yaşıyosun tatlım inşallah hamilesindir bende heyecanlandım şimdi dua et ve sakin olmaya çalış haberlerini bekliyorum

teşekkür ederim canım hayırlısı neyse öyle olsun inşallah.şimdi normal adet tarihime göre 2 haftam var.ben şimdiden heyecanlanıp test yapmak istemiyorum adet tarihimi bekliyeyim diyorum.
sen adet olduğun zamanda da belirtilerin var mıydı?nasıl hissetmiştin?kusura bakma heyecanlandım:sm_confused::uhm:

selam kızlar benimde regl günüm yarın ama dayanamadım bugün iki tane test yaptım negatif umutlarım söndü ama inşallah böyle bi ihtimal vardır reglim hiç şaşmaz yarın büyük ihtimal kartı yicem inşallah allah gönlünüze göre verir hamişsinizdir

canım benimde hiç şaşmıyordu tam 28 günde gelirdi hep.bu sefer beni şaşırttı.bi de 5 gün sürerdi o da hiç şaşmıyordu.ilk kez 2 gün açık kırmızı renkte oldu 3.gün bikaç damla sadece sonra kesildi.ama halsizlik,mide bulantısı,kasık ağrısı aynen devam.sabah yataktan zor kalkıyorum ayakta uyuyorum,yürümeye halim olmuyor bazen.psikloljik galiba ya:KK43:

teşekkür ederim canım hayırlısı neyse öyle olsun inşallah.şimdi normal adet tarihime göre 2 haftam var.ben şimdiden heyecanlanıp test yapmak istemiyorum adet tarihimi bekliyeyim diyorum.
sen adet olduğun zamanda da belirtilerin var mıydı?nasıl hissetmiştin?kusura bakma heyecanlandım:sm_confused::uhm:

karın ve kasık ağrılarım vardı her ay olduğu gibi belirtiler aynıydı bence test yapmak için adet tarihinin geçmesini bekle..

Arkadaşlar benim adetim geçeli 3 gün oluyor.karın altında şikinlik var.Daha önce hiç gecikmezdi.Ama adet günün ertesi ve 2.gün idrar testi negatf çıktı.Kanda yaptırmadım.Çok sıkıntılıyım ne olur yardım edin kaç aydır istiyoruz olmuyor.Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

canım noldu kırmızılar gelmemiştir inşallah ta bebiş haberi alırız:CüvCüv:

benimde rengi çok açıktı normal kan gibi.normal adetlerimde koyu bazende pıhtı gibi oluyordu.bu sefer normal damardan akan kan gibiydi.kasık ve bel ağrısını da hiç bu kadar şiddetli hissetmemiştim bu yaşıma kadar hiçbir adetimde.

Kızlar malesef bugün kan testi yaptırdım hamile değilim offf 6 gün olmuştu çok umutlanmıştım ilk defa böyle gecikmişti doktora gidicem artıksenağlama

Kızlar malesef bugün kan testi yaptırdım hamile değilim offf 6 gün olmuştu çok umutlanmıştım ilk defa böyle gecikmişti doktora gidicem artıksenağlama

canım üzme kendini Allah hayırlı olan zamanı biliyordur bizler için.inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına almayı nasip eder Allah'ım:Saruboceq:

Selam arkadaşlar, ben de de 3 gün adet kanaması gibi olmayan akıntım geldi birden kesildi.İnşallah ben de hamileyimdir. Yarın hemen test yapıcam, ama çok korkuyorum hamile değilsem üzülürüm :KK43:

Arkadaşlar merhaba

biz de uzun zamandır bebek için bekleyenlerdeniz. ama artık daha fazla beklemeyip şansımızı bir de aşılamayla deneyelim diye düşündük. ben de doktorumu aradım, bu ay aşılama için gelmek istediğimizi söyledim. adetin 2 veya 3. günü gel dedi. ben de adet olmayı bekliyordum.9 haziran akşamı olmam gerekiyordu. bir düğündeydik o akşam, ve karnım ağrımaya başladı. tamam dedim. oluyor sanırım. eve geldim baktım biraz kahverengi kanamam olmuş. tamam dedim salı günü gideriz. pazar günü de hastayım dedim ama sadece bir iki damla leke gelmiş. pazartesi baktım rengi açıldı beyaza döndü.adet olucam derken kesildi. sonra bende banyo yaptım. böylesi ilk defa başıma geldi. anlamadım noluyor. pazartesi günü akşam idrar testi yaptım negatif. bugün çarşamba. ama tekrar test yapmadım. adet de olmadım. hiç bir belirtim de yok. böyle idrar testi negatif çıkıpta hamile olan var mı aranızda? yada tecrübeli anneler veya anne adayları, yeni hamile olanlar adetin geçtiği ilk günlerde belirtiniz oluyor muydu? şimdi hamile miyim değil miyim hiç bilmiyorum. aklım çok karışık. bir kaç gün daha bekleyip adet olmazsam kanda beta baktıracağım. tecrübeli arkadaşlar bir fikriniz varsa nolur söyleyin. böyle bişey olabilir mi?

sevgilerimle

Kizlar herkeze selam benimde adetim hic sasmaz zamaninda olurdum gecen adetimden 15 gun sonra ara kanamam ooldu doktorumu aradim dollenme oluyor dedi simdide adetimden 8 gun gecti 4 gununde idrar testi yaptim negatifti bu gunde kan testi yaptirdim nolur bana dua edin😔

Hayirli olsun senin adinacok sevindim birsey sormak istiyorum belirti olarak bel agrilari sik idrara cikma bide kasiklarda hafif agrilarin oluyomu ben suanda oyleyim ve 8 gun gecti adet olmadim😔

Hayirli olsun senin adinacok sevindim birsey sormak istiyorum belirti olarak bel agrilari sik idrara cikma bide kasiklarda hafif agrilarin oluyomu ben suanda oyleyim ve 8 gun gecti adet olmadim😔

X