Cilt Bakımı Ürünleri Avon solutions perfect tone kullananlar..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

yafrimu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
533
1
kızlar ben 20 yasındayım bunu yenı aldım acaba uygunmudur bana gore yanı kullanan varmı zararı olurmuki:bbo::bbo:

oyle artı yada eksı bişi gormedım valla ıdare eder ıkı kez surdum sadece canım ıyı gıbı sankımşakkıdı

oyle artı yada eksı bişi gormedım valla ıdare eder ıkı kez surdum sadece canım ıyı gıbı sankımşakkıdı

canım ben düzenli kullandım bayağı bi etki gösterdi daha bi hafta oldu sanırım istedğim sonuca ulaşıcam :)) sanada tavsiem düzenli kullan canım
hihoyyyt:enbuyukkk:

kızlar ben 20 yasındayım bunu yenı aldım acaba uygunmudur bana gore yanı kullanan varmı zararı olurmuki:bbo::bbo:

bu yeni bir seri zaten cilt tipine göre olanını almışsan sorun olmaz sanıyorum :1no2::1no2:ben yenileyici serisinin temizleme köpügü we jelini aldım çok memnunum

perfect tone hangisi??? cıkaramadm bende nemlendirici gece gundz kremi var yagsız sonra temizleme kopugu, toniginide kullandm, kil maskesini... ben yarar gordum cildimdeki sivilcelerden izlerden kurtuldum.. ama hangisi perfect tone cıkaramadm. resmini eklesen bnmkilere baktım perfect tone yazmıyodu

bi dk bu anneme aldıgım krem sanırm dısı pembeli mi? oysa annem cok memnun rengii düzelti cildinin yaz boyu kullandı normalde cilleri artardı sanki kıstayız gibi degişmedi. cok memnun eger aynı üründen bahsediyorsak. gece gündüz ü var annemde

ben uzun süredir kullanıyorum.bundan önceki berraklaştırıcı krem diye vardı.pembeydi.o cok guzeldi.bu solutıonsdaki koyu pembe berraklastırıcı da guzel ama cildimi asırı yaglı gosterıyor.ayrıca öteki krem gibi koyu kıvamda da değil.o yuzden 1 hafta once bıraktım kullanmayı.
önceki krem de satılmıyor artık kaldırıldı yerıne bu solutıons geldi.

köpüren temizleyicisi vardı opnu alırsan evet aldıgın seye göre değişir o tatlım..kullanımları üzerinde yazar her ürürnün zaten :)

Kızlar bende şu an avon kataloguna bakıorumda bu perfect tone serisi dut özlü berrak görünüm veren kremmi acaba :/ yarın sipariş versemmi emin olamadm renk tonunu ayarlıomuş melanin üretimini destekliomuş bide allık hediyesi yanında :)

son katologtan bende sipariş verdim ındırımden bakalım ınsallah iyidır

X